Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jasikovica - Trstenik timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:25 (00:55)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 05:30
Jasikovica, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Pocekovina, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Donja Crnisava, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 06:12
dep. 06:12
16.5 km
Gornja Crnisava
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Donji Ribnik
arr. 06:17
dep. 06:17
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:20
dep. 06:20
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:22
dep. 06:22
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
25.5 km
07:05 07:45 (00:40)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 07:05
Jasikovica, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Pocekovina, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 07:34
dep. 07:34
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
25.5 km
11:58 12:35 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, 2
dep. 11:58
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
0.5 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
3.5 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
14 km
14:05 14:45 (00:40)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 14:05
Jasikovica, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Pocekovina, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:38
dep. 14:38
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:40
dep. 14:40
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:42
dep. 14:42
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:45
25.5 km
16:05 16:45 (00:40)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 16:05
Jasikovica, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 16:24
dep. 16:24
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
10 km
Pocekovina, 2
arr. 16:31
dep. 16:31
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 16:34
dep. 16:34
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:38
dep. 16:38
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:40
dep. 16:40
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:42
dep. 16:42
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:45
25.5 km
Jasikovica - Trstenik timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:30 06:25 (00:55)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 05:30
Jasikovica, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Pocekovina, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Donja Crnisava, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Donja Crnisava, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Gornja Crnisava, Most
arr. 06:12
dep. 06:12
16.5 km
Gornja Crnisava
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Donji Ribnik
arr. 06:17
dep. 06:17
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:20
dep. 06:20
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:22
dep. 06:22
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
25.5 km
07:05 07:45 (00:40)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 07:05
Jasikovica, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Pocekovina, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 07:34
dep. 07:34
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:38
dep. 07:38
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
25.5 km
11:58 12:35 (00:37)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, 2
dep. 11:58
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
0.5 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
3.5 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
8.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
10.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
11.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
12.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
14 km
14:05 14:45 (00:40)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 14:05
Jasikovica, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Pocekovina, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:38
dep. 14:38
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:40
dep. 14:40
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 14:42
dep. 14:42
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:45
25.5 km
16:05 16:45 (00:40)
Vlasko poljeBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasikovica, Vlasko polje
dep. 16:05
Jasikovica, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
3.5 km
Kamenjaca, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
6 km
Kamenjaca, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Lopas kod Trstenika, 3
arr. 16:24
dep. 16:24
8 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
10 km
Pocekovina, 2
arr. 16:31
dep. 16:31
11.5 km
Donji Ribnik
arr. 16:34
dep. 16:34
20 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:38
dep. 16:38
22 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:40
dep. 16:40
23 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:42
dep. 16:42
24 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:45
25.5 km

Naselja Jasikovica i Trstenik su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jasikovica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.