Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jasenovo kod Nove Varosi - Nova Varos timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Jasenovo kod Nove Varosi - Nova Varos timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 07:00
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Burada, Piskovici
arr. 07:14
dep. 07:14
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:31
dep. 07:31
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 07:38
dep. 07:38
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:40
27 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 15:30
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Burada, Piskovici
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 16:03
dep. 16:03
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
27 km
Jasenovo kod Nove Varosi - Nova Varos timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 07:00
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Burada, Piskovici
arr. 07:14
dep. 07:14
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:31
dep. 07:31
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 07:38
dep. 07:38
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:40
27 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 15:30
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Burada, Piskovici
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 16:03
dep. 16:03
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
27 km
Jasenovo kod Nove Varosi - Nova Varos timetable
Departures on: monday, 10.10.2022.
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 07:00
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Burada, Piskovici
arr. 07:14
dep. 07:14
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:31
dep. 07:31
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 07:38
dep. 07:38
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:40
27 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 15:30
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Burada, Piskovici
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 16:03
dep. 16:03
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
27 km
Jasenovo kod Nove Varosi - Nova Varos timetable
Departures on: friday, 14.10.2022.
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 07:00
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Burada, Piskovici
arr. 07:14
dep. 07:14
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:31
dep. 07:31
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 07:38
dep. 07:38
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:40
27 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenovo kod Nove Varosi
dep. 15:30
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:37
dep. 15:37
6 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Burada, Piskovici
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Burada, Colovica krivina
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Burada, Kokica strane
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 16:03
dep. 16:03
22 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Nova Varos, Stadion
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:10
27 km

Naselja Jasenovo kod Nove Varosi i Nova Varos su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jasenovo kod Nove Varosi je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.