Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jasenak kod Obrenovca - Belgrade (Beograd) timetable

sunday, 26.05.2024.
04:25 05:20 (00:55)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
dep. 04:25
Mislodin, Maricica potok
arr. 04:27
dep. 04:27
1.3 km
Mislodin, Dom
arr. 04:29
dep. 04:29
2.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 04:30
dep. 04:30
3.2 km
Mislodin, JNA
arr. 04:31
dep. 04:31
3.9 km
Mislodin, Ulaz
arr. 04:32
dep. 04:32
5 km
Mislodin, Intersection
arr. 04:34
dep. 04:34
5.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 04:36
dep. 04:36
6.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 04:38
dep. 04:38
7.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 04:40
dep. 04:40
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 04:42
dep. 04:42
9.3 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 04:45
dep. 04:45
10.8 km
Umka, Rasadnik
arr. 04:49
dep. 04:49
12.3 km
Umka, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
13.6 km
Umka, Zelengora
arr. 04:53
dep. 04:53
15.2 km
Pecani, Pecani
arr. 04:55
dep. 04:55
16.5 km
Ostruznica, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
19.3 km
Ostruznica, 1
arr. 05:00
dep. 05:00
20.6 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 05:05
dep. 05:05
24.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:12
dep. 05:12
30.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 05:15
dep. 05:15
33.1 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 05:17
dep. 05:17
34.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:20
36 km
04:36 05:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 04:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 04:37
dep. 04:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 04:38
dep. 04:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 04:39
dep. 04:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 04:40
dep. 04:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 04:41
dep. 04:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 04:42
dep. 04:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 04:43
dep. 04:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 04:45
dep. 04:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 04:47
dep. 04:47
9 km
arr. 04:49
dep. 04:49
9.6 km
arr. 04:50
dep. 04:50
10.1 km
arr. 04:51
dep. 04:51
10.6 km
arr. 04:52
dep. 04:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 04:53
dep. 04:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 04:54
dep. 04:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 04:55
dep. 04:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 04:56
dep. 04:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 04:58
dep. 04:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:00
dep. 05:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 05:11
dep. 05:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:14
dep. 05:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:17
dep. 05:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 05:20
dep. 05:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 05:22
32.1 km
05:20 06:19 (00:59)
PuzBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Puz
dep. 05:20
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 05:22
dep. 05:22
1.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 05:24
dep. 05:24
3.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:25
dep. 05:25
3.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
4.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 05:27
dep. 05:27
5.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 05:28
dep. 05:28
6.2 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 05:30
dep. 05:30
7.9 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 05:31
dep. 05:31
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 05:32
dep. 05:32
8.8 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 05:33
dep. 05:33
9.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 05:34
dep. 05:34
9.7 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:35
dep. 05:35
10.2 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 05:36
dep. 05:36
10.6 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 05:37
dep. 05:37
10.9 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
11 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 05:39
dep. 05:39
11.2 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 05:41
dep. 05:41
12.1 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 05:44
dep. 05:44
13.5 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 05:45
dep. 05:45
13.8 km
Rucka, Okretnica
arr. 05:47
dep. 05:47
14.5 km
Rucka, 4
arr. 05:48
dep. 05:48
15.2 km
Rucka, 3
arr. 05:50
dep. 05:50
15.7 km
Rucka, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
16.5 km
Rucka, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
17 km
Umka, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
17.3 km
Umka, Zelengora
arr. 05:57
dep. 05:57
18.7 km
Pecani, Pecani
arr. 05:59
dep. 05:59
20 km
Ostruznica, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
23.1 km
Ostruznica, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
24.4 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 06:09
dep. 06:09
27.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:11
dep. 06:11
34.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 06:14
dep. 06:14
37 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 06:17
dep. 06:17
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:19
38.8 km
06:36 07:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 06:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 06:37
dep. 06:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 06:39
dep. 06:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 06:41
dep. 06:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 06:42
dep. 06:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 06:43
dep. 06:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 06:45
dep. 06:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
arr. 06:49
dep. 06:49
9.6 km
arr. 06:50
dep. 06:50
10.1 km
arr. 06:51
dep. 06:51
10.6 km
arr. 06:52
dep. 06:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 06:53
dep. 06:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:55
dep. 06:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:56
dep. 06:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:58
dep. 06:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:00
dep. 07:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:11
dep. 07:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:14
dep. 07:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:17
dep. 07:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 07:20
dep. 07:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 07:22
32.1 km
07:30 08:25 (00:55)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
dep. 07:30
Mislodin, Maricica potok
arr. 07:32
dep. 07:32
1.3 km
Mislodin, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
2.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:35
dep. 07:35
3.2 km
Mislodin, JNA
arr. 07:36
dep. 07:36
3.9 km
Mislodin, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:41
dep. 07:41
6.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 07:43
dep. 07:43
7.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:45
dep. 07:45
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 07:47
dep. 07:47
9.3 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 07:50
dep. 07:50
10.8 km
Umka, Rasadnik
arr. 07:54
dep. 07:54
12.3 km
Umka, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
13.6 km
Umka, Zelengora
arr. 07:58
dep. 07:58
15.2 km
Pecani, Pecani
arr. 08:00
dep. 08:00
16.5 km
Ostruznica, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
19.3 km
Ostruznica, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
20.6 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:17
dep. 08:17
30.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:20
dep. 08:20
33.1 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 08:22
dep. 08:22
34.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:25
36 km
07:36 08:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 07:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 07:37
dep. 07:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 07:39
dep. 07:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 07:40
dep. 07:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 07:42
dep. 07:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 07:45
dep. 07:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 07:47
dep. 07:47
9 km
arr. 07:49
dep. 07:49
9.6 km
arr. 07:50
dep. 07:50
10.1 km
arr. 07:51
dep. 07:51
10.6 km
arr. 07:52
dep. 07:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 07:53
dep. 07:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 07:54
dep. 07:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:56
dep. 07:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:58
dep. 07:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:00
dep. 08:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:11
dep. 08:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:14
dep. 08:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:17
dep. 08:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:20
dep. 08:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 08:22
32.1 km
07:40 08:39 (00:59)
PuzBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Puz
dep. 07:40
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 07:41
dep. 07:41
1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 07:42
dep. 07:42
1.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 07:44
dep. 07:44
3.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
3.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:46
dep. 07:46
4.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 07:48
dep. 07:48
6.2 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 07:50
dep. 07:50
7.9 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 07:52
dep. 07:52
8.8 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 07:53
dep. 07:53
9.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:54
dep. 07:54
9.7 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:55
dep. 07:55
10.2 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 07:56
dep. 07:56
10.6 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 07:57
dep. 07:57
10.9 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 07:59
dep. 07:59
11.2 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 08:00
dep. 08:00
11.7 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 08:01
dep. 08:01
12.1 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 08:02
dep. 08:02
12.5 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 08:03
dep. 08:03
13 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 08:05
dep. 08:05
13.8 km
Rucka, Okretnica
arr. 08:07
dep. 08:07
14.5 km
Rucka, 4
arr. 08:08
dep. 08:08
15.2 km
Rucka, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
15.7 km
Rucka, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
16.5 km
Rucka, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
17 km
Umka, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
17.3 km
Umka, Zelengora
arr. 08:17
dep. 08:17
18.7 km
Pecani, Pecani
arr. 08:19
dep. 08:19
20 km
Ostruznica, 2
arr. 08:23
dep. 08:23
23.1 km
Ostruznica, 1
arr. 08:25
dep. 08:25
24.4 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 08:29
dep. 08:29
27.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:31
dep. 08:31
34.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 08:34
dep. 08:34
37 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 08:37
dep. 08:37
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:39
38.8 km
08:36 09:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 08:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 08:37
dep. 08:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 08:38
dep. 08:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 08:40
dep. 08:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 08:41
dep. 08:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 08:42
dep. 08:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 08:43
dep. 08:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 08:45
dep. 08:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 08:47
dep. 08:47
9 km
arr. 08:49
dep. 08:49
9.6 km
arr. 08:50
dep. 08:50
10.1 km
arr. 08:51
dep. 08:51
10.6 km
arr. 08:52
dep. 08:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 08:53
dep. 08:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 08:54
dep. 08:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:56
dep. 08:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:58
dep. 08:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:00
dep. 09:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:11
dep. 09:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:14
dep. 09:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:17
dep. 09:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:20
dep. 09:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 09:22
32.1 km
09:36 10:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 09:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:37
dep. 09:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:39
dep. 09:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 09:41
dep. 09:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 09:42
dep. 09:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 09:43
dep. 09:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 09:45
dep. 09:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 09:47
dep. 09:47
9 km
arr. 09:49
dep. 09:49
9.6 km
arr. 09:50
dep. 09:50
10.1 km
arr. 09:51
dep. 09:51
10.6 km
arr. 09:52
dep. 09:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 09:53
dep. 09:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 09:54
dep. 09:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:56
dep. 09:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:58
dep. 09:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:00
dep. 10:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:11
dep. 10:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:14
dep. 10:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:17
dep. 10:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:20
dep. 10:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 10:22
32.1 km
10:00 10:59 (00:59)
PuzBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Puz
dep. 10:00
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 10:01
dep. 10:01
1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 10:02
dep. 10:02
1.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 10:04
dep. 10:04
3.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:05
dep. 10:05
3.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
4.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 10:07
dep. 10:07
5.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 10:08
dep. 10:08
6.2 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 10:10
dep. 10:10
7.9 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 10:11
dep. 10:11
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 10:12
dep. 10:12
8.8 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 10:13
dep. 10:13
9.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 10:14
dep. 10:14
9.7 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 10:15
dep. 10:15
10.2 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 10:16
dep. 10:16
10.6 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 10:17
dep. 10:17
10.9 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 10:19
dep. 10:19
11.2 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 10:21
dep. 10:21
12.1 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 10:22
dep. 10:22
12.5 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 10:23
dep. 10:23
13 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 10:24
dep. 10:24
13.5 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 10:25
dep. 10:25
13.8 km
Rucka, Okretnica
arr. 10:27
dep. 10:27
14.5 km
Rucka, 4
arr. 10:28
dep. 10:28
15.2 km
Rucka, 3
arr. 10:30
dep. 10:30
15.7 km
Rucka, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
16.5 km
Rucka, 1
arr. 10:33
dep. 10:33
17 km
Umka, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
17.3 km
Umka, Zelengora
arr. 10:37
dep. 10:37
18.7 km
Pecani, Pecani
arr. 10:39
dep. 10:39
20 km
Ostruznica, 2
arr. 10:43
dep. 10:43
23.1 km
Ostruznica, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
24.4 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 10:49
dep. 10:49
27.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:51
dep. 10:51
34.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 10:54
dep. 10:54
37 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 10:57
dep. 10:57
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:59
38.8 km
10:36 11:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 10:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 10:37
dep. 10:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 10:38
dep. 10:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 10:39
dep. 10:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 10:40
dep. 10:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 10:41
dep. 10:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 10:42
dep. 10:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 10:43
dep. 10:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 10:45
dep. 10:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
arr. 10:49
dep. 10:49
9.6 km
arr. 10:50
dep. 10:50
10.1 km
arr. 10:51
dep. 10:51
10.6 km
arr. 10:52
dep. 10:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 10:53
dep. 10:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 10:54
dep. 10:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:56
dep. 10:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:58
dep. 10:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:00
dep. 11:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:11
dep. 11:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:14
dep. 11:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:17
dep. 11:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:20
dep. 11:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 11:22
32.1 km
10:45 11:40 (00:55)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
dep. 10:45
Mislodin, Maricica potok
arr. 10:47
dep. 10:47
1.3 km
Mislodin, Dom
arr. 10:49
dep. 10:49
2.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:50
dep. 10:50
3.2 km
Mislodin, JNA
arr. 10:51
dep. 10:51
3.9 km
Mislodin, Ulaz
arr. 10:52
dep. 10:52
5 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:54
dep. 10:54
5.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:56
dep. 10:56
6.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
7.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 11:02
dep. 11:02
9.3 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 11:05
dep. 11:05
10.8 km
Umka, Rasadnik
arr. 11:09
dep. 11:09
12.3 km
Umka, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
13.6 km
Umka, Zelengora
arr. 11:13
dep. 11:13
15.2 km
Pecani, Pecani
arr. 11:15
dep. 11:15
16.5 km
Ostruznica, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
19.3 km
Ostruznica, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
20.6 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
24.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:32
dep. 11:32
30.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 11:35
dep. 11:35
33.1 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 11:37
dep. 11:37
34.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:40
36 km
11:36 12:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 11:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 11:37
dep. 11:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 11:39
dep. 11:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 11:41
dep. 11:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 11:42
dep. 11:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 11:43
dep. 11:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 11:45
dep. 11:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
arr. 11:50
dep. 11:50
10.1 km
arr. 11:51
dep. 11:51
10.6 km
arr. 11:52
dep. 11:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 11:53
dep. 11:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 11:54
dep. 11:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:55
dep. 11:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:56
dep. 11:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:58
dep. 11:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:00
dep. 12:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:11
dep. 12:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:14
dep. 12:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:17
dep. 12:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 12:20
dep. 12:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 12:22
32.1 km
12:20 13:19 (00:59)
PuzBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Puz
dep. 12:20
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 12:22
dep. 12:22
1.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:24
dep. 12:24
3.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
3.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
4.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:27
dep. 12:27
5.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 12:28
dep. 12:28
6.2 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 12:30
dep. 12:30
7.9 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 12:31
dep. 12:31
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 12:32
dep. 12:32
8.8 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 12:33
dep. 12:33
9.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 12:34
dep. 12:34
9.7 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 12:35
dep. 12:35
10.2 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 12:36
dep. 12:36
10.6 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 12:37
dep. 12:37
10.9 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
11 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 12:39
dep. 12:39
11.2 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 12:40
dep. 12:40
11.7 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 12:41
dep. 12:41
12.1 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 12:42
dep. 12:42
12.5 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 12:44
dep. 12:44
13.5 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 12:45
dep. 12:45
13.8 km
Rucka, Okretnica
arr. 12:47
dep. 12:47
14.5 km
Rucka, 4
arr. 12:48
dep. 12:48
15.2 km
Rucka, 3
arr. 12:50
dep. 12:50
15.7 km
Rucka, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
16.5 km
Rucka, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
17 km
Umka, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
17.3 km
Umka, Zelengora
arr. 12:57
dep. 12:57
18.7 km
Pecani, Pecani
arr. 12:59
dep. 12:59
20 km
Ostruznica, 2
arr. 13:03
dep. 13:03
23.1 km
Ostruznica, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
24.4 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 13:09
dep. 13:09
27.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:11
dep. 13:11
34.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 13:14
dep. 13:14
37 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 13:17
dep. 13:17
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:19
38.8 km
12:36 13:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 12:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 12:37
dep. 12:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 12:38
dep. 12:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 12:39
dep. 12:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:40
dep. 12:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 12:41
dep. 12:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 12:42
dep. 12:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 12:43
dep. 12:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 12:45
dep. 12:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
arr. 12:49
dep. 12:49
9.6 km
arr. 12:50
dep. 12:50
10.1 km
arr. 12:51
dep. 12:51
10.6 km
arr. 12:52
dep. 12:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 12:53
dep. 12:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 12:54
dep. 12:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:55
dep. 12:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:56
dep. 12:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:58
dep. 12:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:00
dep. 13:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 13:11
dep. 13:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:14
dep. 13:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:17
dep. 13:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:20
dep. 13:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 13:22
32.1 km
13:36 14:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 13:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:37
dep. 13:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 13:39
dep. 13:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 13:40
dep. 13:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 13:41
dep. 13:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 13:42
dep. 13:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 13:43
dep. 13:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 13:45
dep. 13:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
arr. 13:49
dep. 13:49
9.6 km
arr. 13:50
dep. 13:50
10.1 km
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
arr. 13:52
dep. 13:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:55
dep. 13:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:56
dep. 13:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:58
dep. 13:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:00
dep. 14:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:11
dep. 14:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:14
dep. 14:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:17
dep. 14:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 14:20
dep. 14:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 14:22
32.1 km
14:05 15:00 (00:55)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
dep. 14:05
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:07
dep. 14:07
1.3 km
Mislodin, Dom
arr. 14:09
dep. 14:09
2.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:10
dep. 14:10
3.2 km
Mislodin, JNA
arr. 14:11
dep. 14:11
3.9 km
Mislodin, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
5.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:16
dep. 14:16
6.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 14:18
dep. 14:18
7.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:20
dep. 14:20
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 14:22
dep. 14:22
9.3 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 14:25
dep. 14:25
10.8 km
Umka, Rasadnik
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Umka, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
13.6 km
Umka, Zelengora
arr. 14:33
dep. 14:33
15.2 km
Pecani, Pecani
arr. 14:35
dep. 14:35
16.5 km
Ostruznica, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
19.3 km
Ostruznica, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
20.6 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
24.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:52
dep. 14:52
30.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 14:55
dep. 14:55
33.1 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 14:57
dep. 14:57
34.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:00
36 km
14:36 15:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 14:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 14:37
dep. 14:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 14:39
dep. 14:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 14:40
dep. 14:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 14:41
dep. 14:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 14:42
dep. 14:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 14:43
dep. 14:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 14:45
dep. 14:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
arr. 14:49
dep. 14:49
9.6 km
arr. 14:50
dep. 14:50
10.1 km
arr. 14:51
dep. 14:51
10.6 km
arr. 14:52
dep. 14:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 14:53
dep. 14:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 14:54
dep. 14:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:55
dep. 14:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:56
dep. 14:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:58
dep. 14:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:00
dep. 15:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:11
dep. 15:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:14
dep. 15:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:17
dep. 15:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:20
dep. 15:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 15:22
32.1 km
14:40 15:39 (00:59)
PuzBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Puz
dep. 14:40
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 14:41
dep. 14:41
1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 14:42
dep. 14:42
1.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:44
dep. 14:44
3.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
3.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 14:46
dep. 14:46
4.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
5.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 14:48
dep. 14:48
6.2 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 14:50
dep. 14:50
7.9 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 14:51
dep. 14:51
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 14:52
dep. 14:52
8.8 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 14:53
dep. 14:53
9.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 14:54
dep. 14:54
9.7 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
10.2 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 14:56
dep. 14:56
10.6 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 14:57
dep. 14:57
10.9 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 14:59
dep. 14:59
11.2 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 15:00
dep. 15:00
11.7 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 15:01
dep. 15:01
12.1 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 15:02
dep. 15:02
12.5 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 15:03
dep. 15:03
13 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 15:04
dep. 15:04
13.5 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 15:05
dep. 15:05
13.8 km
Rucka, Okretnica
arr. 15:07
dep. 15:07
14.5 km
Rucka, 4
arr. 15:08
dep. 15:08
15.2 km
Rucka, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
15.7 km
Rucka, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
16.5 km
Rucka, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Umka, Center
arr. 15:14
dep. 15:14
17.3 km
Umka, Zelengora
arr. 15:17
dep. 15:17
18.7 km
Pecani, Pecani
arr. 15:19
dep. 15:19
20 km
Ostruznica, 2
arr. 15:23
dep. 15:23
23.1 km
Ostruznica, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
24.4 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
27.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:31
dep. 15:31
34.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 15:34
dep. 15:34
37 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 15:37
dep. 15:37
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:39
38.8 km
15:36 16:22 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 15:36
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 15:37
dep. 15:37
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 15:38
dep. 15:38
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 15:39
dep. 15:39
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 15:40
dep. 15:40
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 15:42
dep. 15:42
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 15:43
dep. 15:43
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 15:45
dep. 15:45
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
arr. 15:49
dep. 15:49
9.6 km
arr. 15:50
dep. 15:50
10.1 km
arr. 15:51
dep. 15:51
10.6 km
arr. 15:52
dep. 15:52
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 15:53
dep. 15:53
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 15:54
dep. 15:54
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:55
dep. 15:55
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:56
dep. 15:56
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:58
dep. 15:58
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:00
dep. 16:00
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 16:11
dep. 16:11
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:14
dep. 16:14
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:17
dep. 16:17
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 16:20
dep. 16:20
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 16:22
32.1 km
16:41 17:27 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 16:41
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 16:42
dep. 16:42
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 16:43
dep. 16:43
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 16:44
dep. 16:44
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 16:45
dep. 16:45
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 16:46
dep. 16:46
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 16:47
dep. 16:47
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 16:50
dep. 16:50
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
arr. 16:54
dep. 16:54
9.6 km
arr. 16:55
dep. 16:55
10.1 km
arr. 16:56
dep. 16:56
10.6 km
arr. 16:57
dep. 16:57
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 16:58
dep. 16:58
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 16:59
dep. 16:59
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:00
dep. 17:00
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:01
dep. 17:01
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:03
dep. 17:03
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:05
dep. 17:05
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:16
dep. 17:16
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:19
dep. 17:19
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:22
dep. 17:22
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:25
dep. 17:25
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 17:27
32.1 km
17:00 17:59 (00:59)
PuzBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Puz
dep. 17:00
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 17:02
dep. 17:02
1.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:04
dep. 17:04
3.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:05
dep. 17:05
3.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:06
dep. 17:06
4.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:07
dep. 17:07
5.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 17:08
dep. 17:08
6.2 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 17:10
dep. 17:10
7.9 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 17:11
dep. 17:11
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 17:12
dep. 17:12
8.8 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 17:13
dep. 17:13
9.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 17:14
dep. 17:14
9.7 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:15
dep. 17:15
10.2 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 17:16
dep. 17:16
10.6 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 17:17
dep. 17:17
10.9 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 17:18
dep. 17:18
11 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 17:19
dep. 17:19
11.2 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 17:20
dep. 17:20
11.7 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 17:21
dep. 17:21
12.1 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 17:22
dep. 17:22
12.5 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 17:24
dep. 17:24
13.5 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 17:25
dep. 17:25
13.8 km
Rucka, Okretnica
arr. 17:27
dep. 17:27
14.5 km
Rucka, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
15.2 km
Rucka, 3
arr. 17:30
dep. 17:30
15.7 km
Rucka, 2
arr. 17:32
dep. 17:32
16.5 km
Rucka, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
17 km
Umka, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
17.3 km
Umka, Zelengora
arr. 17:37
dep. 17:37
18.7 km
Pecani, Pecani
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Ostruznica, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
23.1 km
Ostruznica, 1
arr. 17:45
dep. 17:45
24.4 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 17:49
dep. 17:49
27.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:51
dep. 17:51
34.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 17:54
dep. 17:54
37 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 17:57
dep. 17:57
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:59
38.8 km
17:25 18:20 (00:55)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
dep. 17:25
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:27
dep. 17:27
1.3 km
Mislodin, Dom
arr. 17:29
dep. 17:29
2.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:30
dep. 17:30
3.2 km
Mislodin, JNA
arr. 17:31
dep. 17:31
3.9 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
5 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
5.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:36
dep. 17:36
6.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
7.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:40
dep. 17:40
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 17:42
dep. 17:42
9.3 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 17:45
dep. 17:45
10.8 km
Umka, Rasadnik
arr. 17:49
dep. 17:49
12.3 km
Umka, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
13.6 km
Umka, Zelengora
arr. 17:53
dep. 17:53
15.2 km
Pecani, Pecani
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Ostruznica, 2
arr. 17:58
dep. 17:58
19.3 km
Ostruznica, 1
arr. 18:00
dep. 18:00
20.6 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 18:05
dep. 18:05
24.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:12
dep. 18:12
30.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 18:15
dep. 18:15
33.1 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 18:17
dep. 18:17
34.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:20
36 km
17:51 18:37 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 17:51
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 17:52
dep. 17:52
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 17:53
dep. 17:53
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 17:54
dep. 17:54
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:55
dep. 17:55
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 17:56
dep. 17:56
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 17:57
dep. 17:57
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 17:58
dep. 17:58
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 18:00
dep. 18:00
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 18:02
dep. 18:02
9 km
arr. 18:04
dep. 18:04
9.6 km
arr. 18:05
dep. 18:05
10.1 km
arr. 18:06
dep. 18:06
10.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 18:08
dep. 18:08
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 18:09
dep. 18:09
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:10
dep. 18:10
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:11
dep. 18:11
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:13
dep. 18:13
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:15
dep. 18:15
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:26
dep. 18:26
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:29
dep. 18:29
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:32
dep. 18:32
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:35
dep. 18:35
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 18:37
32.1 km
19:20 20:19 (00:59)
PuzBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Puz
dep. 19:20
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Nikolici
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Jasenak kod Obrenovca, Senica kraj - Stevanovici
arr. 19:22
dep. 19:22
1.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 19:24
dep. 19:24
3.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:25
dep. 19:25
3.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 19:26
dep. 19:26
4.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 19:27
dep. 19:27
5.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 19:28
dep. 19:28
6.2 km
Baric kod Obrenovca, Omladinksih brigada
arr. 19:30
dep. 19:30
7.9 km
Baric kod Obrenovca, Janka Tesica - brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolubarska - prilaz
arr. 19:32
dep. 19:32
8.8 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 19:33
dep. 19:33
9.1 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 19:34
dep. 19:34
9.7 km
Baric kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:35
dep. 19:35
10.2 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska 1
arr. 19:36
dep. 19:36
10.6 km
Baric kod Obrenovca, Grobljanska
arr. 19:37
dep. 19:37
10.9 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradska - ulaz
arr. 19:38
dep. 19:38
11 km
Mala Mostanica, Predajnik
arr. 19:39
dep. 19:39
11.2 km
Mala Mostanica, Mostanicka
arr. 19:40
dep. 19:40
11.7 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 19:41
dep. 19:41
12.1 km
Mala Mostanica, Durmitorska
arr. 19:42
dep. 19:42
12.5 km
Mala Mostanica, Ustanicka
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Mala Mostanica, Drenjanski kraj
arr. 19:44
dep. 19:44
13.5 km
Mala Mostanica, Mostanicka - izlaz
arr. 19:45
dep. 19:45
13.8 km
Rucka, Okretnica
arr. 19:47
dep. 19:47
14.5 km
Rucka, 4
arr. 19:48
dep. 19:48
15.2 km
Rucka, 3
arr. 19:50
dep. 19:50
15.7 km
Rucka, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
16.5 km
Rucka, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Umka, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
17.3 km
Umka, Zelengora
arr. 19:57
dep. 19:57
18.7 km
Pecani, Pecani
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Ostruznica, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
23.1 km
Ostruznica, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
24.4 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 20:09
dep. 20:09
27.7 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 20:11
dep. 20:11
34.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 20:14
dep. 20:14
37 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 20:17
dep. 20:17
38.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:19
38.8 km
19:56 20:42 (00:46)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
dep. 19:56
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 19:57
dep. 19:57
0.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:59
dep. 19:59
1.5 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 20:00
dep. 20:00
2.3 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 20:01
dep. 20:01
3.7 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 20:02
dep. 20:02
4.3 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
4.9 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 20:05
dep. 20:05
6.8 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
arr. 20:09
dep. 20:09
9.6 km
arr. 20:10
dep. 20:10
10.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
10.6 km
arr. 20:12
dep. 20:12
11.1 km
Meljak, Mila Vukovica
arr. 20:13
dep. 20:13
11.6 km
Meljak, Skola
arr. 20:14
dep. 20:14
12.1 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:15
dep. 20:15
12.6 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:16
dep. 20:16
15.5 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:18
dep. 20:18
16.5 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:20
dep. 20:20
17.3 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 20:31
dep. 20:31
26.9 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:34
dep. 20:34
28.1 km
Belgrade (Beograd), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:37
dep. 20:37
29.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:40
dep. 20:40
31.1 km
Belgrade (Beograd), Banovo brdo
arr. 20:42
32.1 km
20:45 21:40 (00:55)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
dep. 20:45
Mislodin, Maricica potok
arr. 20:47
dep. 20:47
1.3 km
Mislodin, Dom
arr. 20:49
dep. 20:49
2.6 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:50
dep. 20:50
3.2 km
Mislodin, JNA
arr. 20:51
dep. 20:51
3.9 km
Mislodin, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
5 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
5.3 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
6.3 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 20:58
dep. 20:58
7.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:00
dep. 21:00
8.3 km
Baric kod Obrenovca, Vinogradi
arr. 21:02
dep. 21:02
9.3 km
Baric kod Obrenovca, Duboko
arr. 21:05
dep. 21:05
10.8 km
Umka, Rasadnik
arr. 21:09
dep. 21:09
12.3 km
Umka, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
13.6 km
Umka, Zelengora
arr. 21:13
dep. 21:13
15.2 km
Pecani, Pecani
arr. 21:15
dep. 21:15
16.5 km
Ostruznica, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
19.3 km
Ostruznica, 1
arr. 21:20
dep. 21:20
20.6 km
Belgrade (Beograd), Zeleznik - raskrsnica
arr. 21:25
dep. 21:25
24.5 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 21:32
dep. 21:32
30.5 km
Belgrade (Beograd), Sajam
arr. 21:35
dep. 21:35
33.1 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde 1
arr. 21:37
dep. 21:37
34.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:40
36 km

Naselja Jasenak kod Obrenovca i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jasenak kod Obrenovca je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.