Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jasa Tomic - Zrenjanin timetable

thursday, 20.02.2020.
06:30 07:43 (01:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasa Tomic, Center
dep. 06:30
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Torak, Begejci
arr. 07:08
dep. 07:08
31 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 07:18
dep. 07:18
37 km
arr. 07:30
dep. 07:30
46 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:43
56 km
09:00 09:55 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasa Tomic, Center
dep. 09:00
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 09:11
dep. 09:11
11 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 09:16
dep. 09:16
15 km
Sutjeska, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
23 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:36
dep. 09:36
32 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:55
49 km
11:20 12:15 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasa Tomic, Center
dep. 11:20
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 11:31
dep. 11:31
11 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 11:36
dep. 11:36
15 km
Sutjeska, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
23 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 11:50
dep. 11:50
28 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:56
dep. 11:56
32 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:15
49 km
Jasa Tomic - Zrenjanin timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:30 07:43 (01:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasa Tomic, Center
dep. 06:30
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Torak, Begejci
arr. 07:08
dep. 07:08
31 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 07:18
dep. 07:18
37 km
arr. 07:30
dep. 07:30
46 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:43
56 km
09:00 09:55 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasa Tomic, Center
dep. 09:00
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 09:11
dep. 09:11
11 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 09:16
dep. 09:16
15 km
Sutjeska, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
23 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:36
dep. 09:36
32 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:55
49 km
11:20 12:15 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasa Tomic, Center
dep. 11:20
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 11:31
dep. 11:31
11 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 11:36
dep. 11:36
15 km
Sutjeska, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
23 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 11:50
dep. 11:50
28 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:56
dep. 11:56
32 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:15
49 km
Jasa Tomic - Zrenjanin timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
11:20 12:15 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jasa Tomic, Center
dep. 11:20
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 11:31
dep. 11:31
11 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 11:36
dep. 11:36
15 km
Sutjeska, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
23 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 11:50
dep. 11:50
28 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:56
dep. 11:56
32 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:15
49 km

Naselja Jasa Tomic i Zrenjanin su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jasa Tomic je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 11:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.