Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jarsenovo - Leskovac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:50 06:25 (00:35)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 05:50
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:02
dep. 06:02
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Velika Biljanica
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Leskovac, OMV
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:25
19 km
07:25 08:00 (00:35)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 07:25
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:31
dep. 07:31
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
Velika Biljanica
arr. 07:43
dep. 07:43
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:45
dep. 07:45
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:46
dep. 07:46
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:47
dep. 07:47
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:49
dep. 07:49
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
19 km
17:05 17:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 17:05
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 17:07
dep. 17:07
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 17:09
dep. 17:09
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 17:17
dep. 17:17
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Velika Biljanica
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 17:25
dep. 17:25
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 17:26
dep. 17:26
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 17:27
dep. 17:27
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:32
dep. 17:32
16 km
Leskovac, OMV
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:35
18 km
Jarsenovo - Leskovac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:50 06:25 (00:35)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 05:50
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:02
dep. 06:02
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Velika Biljanica
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Leskovac, OMV
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:25
19 km
07:25 08:00 (00:35)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 07:25
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:31
dep. 07:31
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
Velika Biljanica
arr. 07:43
dep. 07:43
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:45
dep. 07:45
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:46
dep. 07:46
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:47
dep. 07:47
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:49
dep. 07:49
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
19 km
17:05 17:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 17:05
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 17:07
dep. 17:07
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 17:09
dep. 17:09
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 17:17
dep. 17:17
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Velika Biljanica
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 17:25
dep. 17:25
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 17:26
dep. 17:26
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 17:27
dep. 17:27
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:32
dep. 17:32
16 km
Leskovac, OMV
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:35
18 km
Jarsenovo - Leskovac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
05:50 06:25 (00:35)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 05:50
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:02
dep. 06:02
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Velika Biljanica
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:11
dep. 06:11
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Leskovac, OMV
arr. 06:19
dep. 06:19
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 06:25
19 km
07:25 08:00 (00:35)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 07:25
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:29
dep. 07:29
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:31
dep. 07:31
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:33
dep. 07:33
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
Velika Biljanica
arr. 07:43
dep. 07:43
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:45
dep. 07:45
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:46
dep. 07:46
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:47
dep. 07:47
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:49
dep. 07:49
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
16 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
19 km
17:05 17:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarsenovo
dep. 17:05
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 17:07
dep. 17:07
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 17:09
dep. 17:09
3 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
5.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 17:17
dep. 17:17
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Velika Biljanica
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Manojlovce, Komuna
arr. 17:25
dep. 17:25
12.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 17:26
dep. 17:26
13 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 17:27
dep. 17:27
13.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
14.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:32
dep. 17:32
16 km
Leskovac, OMV
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:35
18 km

Naselja Jarsenovo i Leskovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jarsenovo je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 17:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.