Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jarebice kod Loznice - Loznica timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:43 06:35 (00:52)
Lazica raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
dep. 05:43
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 05:46
dep. 05:46
3 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 05:49
dep. 05:49
6.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 05:53
dep. 05:53
8.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Brnjac, Cardak
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 06:02
dep. 06:02
13.5 km
Brnjac, Most
arr. 06:04
dep. 06:04
14.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Bradic, Prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
15.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Bradic, Crkva
arr. 06:08
dep. 06:08
16.5 km
Bradic, Popovici
arr. 06:10
dep. 06:10
17.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.5 km
Bradic, Citluk
arr. 06:13
dep. 06:13
19.5 km
Bradic, Belace
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Bradic, Jasen
arr. 06:15
dep. 06:15
20.5 km
Bradic, Tocak
arr. 06:16
dep. 06:16
21.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 06:17
dep. 06:17
22 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 06:18
dep. 06:18
22.5 km
Runjani, Cosici
arr. 06:19
dep. 06:19
23 km
Runjani, Sarici
arr. 06:20
dep. 06:20
23.5 km
Runjani, Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
25 km
Klupci, Milovanovici
arr. 06:24
dep. 06:24
26 km
Klupci, Burmazovici
arr. 06:25
dep. 06:25
26.5 km
Klupci, Lug
arr. 06:26
dep. 06:26
27 km
Klupci, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
27.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:29
dep. 06:29
28.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:30
dep. 06:30
29 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Loznica, Bus station
arr. 06:35
31.5 km
05:55 06:41 (00:46)
PrljusaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Prljusa
dep. 05:55
Jarebice kod Loznice, Avramovici
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Jarebice kod Loznice, Nestorovici
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Jarebice kod Loznice, Groblje
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
18 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
19 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
21 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
23 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
23.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
24 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
24.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
26.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
27 km
06:05 06:45 (00:40)
LipovacViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lipovac
dep. 06:05
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
1.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 06:07
dep. 06:07
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:13
dep. 06:13
5.5 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
6.5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
14.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
16.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
18.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
19 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
19.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
20 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
20.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
22 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
22.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
23.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
24 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
25 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
25.5 km
06:48 07:40 (00:52)
Lazica raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
dep. 06:48
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 06:54
dep. 06:54
6.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 06:59
dep. 06:59
9 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Brnjac, Cardak
arr. 07:05
dep. 07:05
12.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 07:07
dep. 07:07
13.5 km
Brnjac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Bradic, Prodavnica
arr. 07:11
dep. 07:11
15.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Bradic, Crkva
arr. 07:13
dep. 07:13
16.5 km
Bradic, Popovici
arr. 07:15
dep. 07:15
17.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 07:17
dep. 07:17
18.5 km
Bradic, Citluk
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Bradic, Belace
arr. 07:19
dep. 07:19
20 km
Bradic, Jasen
arr. 07:20
dep. 07:20
20.5 km
Bradic, Tocak
arr. 07:21
dep. 07:21
21.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:22
dep. 07:22
22 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 07:23
dep. 07:23
22.5 km
Runjani, Cosici
arr. 07:24
dep. 07:24
23 km
Runjani, Sarici
arr. 07:25
dep. 07:25
23.5 km
Runjani, Dom
arr. 07:28
dep. 07:28
25 km
Klupci, Milovanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Klupci, Burmazovici
arr. 07:30
dep. 07:30
26.5 km
Klupci, Lug
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Klupci, Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
27.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:34
dep. 07:34
28.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
31 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
31.5 km
06:55 07:41 (00:46)
PrljusaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Prljusa
dep. 06:55
Jarebice kod Loznice, Avramovici
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Jarebice kod Loznice, Nestorovici
arr. 07:01
dep. 07:01
3 km
Jarebice kod Loznice, Groblje
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:13
dep. 07:13
10 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Brezjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
16 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
18 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
19 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
23 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
23.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
24 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
24.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
25 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
26.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
27 km
07:05 07:41 (00:36)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lipovac
dep. 07:05
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
1.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:13
dep. 07:13
5.5 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
6.5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:18
dep. 07:18
8.5 km
Brezjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
9.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
14.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
16.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
19 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
19.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
20 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
20.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
22.5 km
08:03 08:55 (00:52)
Lazica raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
dep. 08:03
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 08:04
dep. 08:04
1 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 08:09
dep. 08:09
6.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 08:13
dep. 08:13
8.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 08:14
dep. 08:14
9 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Brnjac, Cardak
arr. 08:20
dep. 08:20
12.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 08:22
dep. 08:22
13.5 km
Brnjac, Most
arr. 08:24
dep. 08:24
14.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Bradic, Prodavnica
arr. 08:26
dep. 08:26
15.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Bradic, Crkva
arr. 08:28
dep. 08:28
16.5 km
Bradic, Popovici
arr. 08:30
dep. 08:30
17.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 08:32
dep. 08:32
18.5 km
Bradic, Citluk
arr. 08:33
dep. 08:33
19.5 km
Bradic, Belace
arr. 08:34
dep. 08:34
20 km
Bradic, Jasen
arr. 08:35
dep. 08:35
20.5 km
Bradic, Tocak
arr. 08:36
dep. 08:36
21.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 08:37
dep. 08:37
22 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 08:38
dep. 08:38
22.5 km
Runjani, Cosici
arr. 08:39
dep. 08:39
23 km
Runjani, Sarici
arr. 08:40
dep. 08:40
23.5 km
Runjani, Dom
arr. 08:43
dep. 08:43
25 km
Klupci, Milovanovici
arr. 08:44
dep. 08:44
26 km
Klupci, Burmazovici
arr. 08:45
dep. 08:45
26.5 km
Klupci, Lug
arr. 08:46
dep. 08:46
27 km
Klupci, Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
27.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 08:48
dep. 08:48
28 km
Klupci, Vulica basta
arr. 08:49
dep. 08:49
28.5 km
Loznica, Lagator
arr. 08:50
dep. 08:50
29 km
Loznica, Robna kuca
arr. 08:54
dep. 08:54
31 km
Loznica, Bus station
arr. 08:55
31.5 km
09:05 09:41 (00:36)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lipovac
dep. 09:05
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 09:06
dep. 09:06
1.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 09:07
dep. 09:07
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:11
dep. 09:11
4 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 09:13
dep. 09:13
5.5 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 09:15
dep. 09:15
6.5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 09:18
dep. 09:18
8.5 km
Brezjak, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Korenita, Gnila
arr. 09:24
dep. 09:24
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
13 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
14.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
16.5 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
18.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
19 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
19.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
20 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
20.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
22 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
22.5 km
11:28 12:20 (00:52)
Lazica raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
dep. 11:28
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 11:29
dep. 11:29
1 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 11:31
dep. 11:31
3 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 11:34
dep. 11:34
6.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 11:38
dep. 11:38
8.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 11:39
dep. 11:39
9 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
10 km
Brnjac, Cardak
arr. 11:45
dep. 11:45
12.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 11:47
dep. 11:47
13.5 km
Brnjac, Most
arr. 11:49
dep. 11:49
14.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Bradic, Prodavnica
arr. 11:51
dep. 11:51
15.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 11:52
dep. 11:52
16 km
Bradic, Crkva
arr. 11:53
dep. 11:53
16.5 km
Bradic, Popovici
arr. 11:55
dep. 11:55
17.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 11:57
dep. 11:57
18.5 km
Bradic, Citluk
arr. 11:58
dep. 11:58
19.5 km
Bradic, Belace
arr. 11:59
dep. 11:59
20 km
Bradic, Jasen
arr. 12:00
dep. 12:00
20.5 km
Bradic, Tocak
arr. 12:01
dep. 12:01
21.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 12:02
dep. 12:02
22 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 12:03
dep. 12:03
22.5 km
Runjani, Cosici
arr. 12:04
dep. 12:04
23 km
Runjani, Sarici
arr. 12:05
dep. 12:05
23.5 km
Runjani, Dom
arr. 12:08
dep. 12:08
25 km
Klupci, Milovanovici
arr. 12:09
dep. 12:09
26 km
Klupci, Burmazovici
arr. 12:10
dep. 12:10
26.5 km
Klupci, Lug
arr. 12:11
dep. 12:11
27 km
Klupci, Skola
arr. 12:12
dep. 12:12
27.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 12:13
dep. 12:13
28 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:14
dep. 12:14
28.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Loznica, Robna kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Loznica, Bus station
arr. 12:20
31.5 km
12:48 13:40 (00:52)
Lazica raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
dep. 12:48
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 12:51
dep. 12:51
3 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 12:54
dep. 12:54
6.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 12:58
dep. 12:58
8.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 12:59
dep. 12:59
9 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
10 km
Brnjac, Cardak
arr. 13:05
dep. 13:05
12.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 13:07
dep. 13:07
13.5 km
Brnjac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
14.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 13:10
dep. 13:10
15 km
Bradic, Prodavnica
arr. 13:11
dep. 13:11
15.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 13:12
dep. 13:12
16 km
Bradic, Crkva
arr. 13:13
dep. 13:13
16.5 km
Bradic, Popovici
arr. 13:15
dep. 13:15
17.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 13:17
dep. 13:17
18.5 km
Bradic, Citluk
arr. 13:18
dep. 13:18
19.5 km
Bradic, Belace
arr. 13:19
dep. 13:19
20 km
Bradic, Jasen
arr. 13:20
dep. 13:20
20.5 km
Bradic, Tocak
arr. 13:21
dep. 13:21
21.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 13:22
dep. 13:22
22 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 13:23
dep. 13:23
22.5 km
Runjani, Cosici
arr. 13:24
dep. 13:24
23 km
Runjani, Sarici
arr. 13:25
dep. 13:25
23.5 km
Runjani, Dom
arr. 13:28
dep. 13:28
25 km
Klupci, Milovanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
26 km
Klupci, Burmazovici
arr. 13:30
dep. 13:30
26.5 km
Klupci, Lug
arr. 13:31
dep. 13:31
27 km
Klupci, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
27.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 13:33
dep. 13:33
28 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:34
dep. 13:34
28.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:35
dep. 13:35
29 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
31 km
Loznica, Bus station
arr. 13:40
31.5 km
12:55 13:41 (00:46)
PrljusaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Prljusa
dep. 12:55
Jarebice kod Loznice, Avramovici
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Jarebice kod Loznice, Nestorovici
arr. 13:01
dep. 13:01
3 km
Jarebice kod Loznice, Groblje
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 13:07
dep. 13:07
6 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:11
dep. 13:11
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Brezjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
15 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
16 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
18 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
19 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
21 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
23 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
23.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
24 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
24.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
25 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
26.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
27 km
13:05 13:41 (00:36)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lipovac
dep. 13:05
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 13:07
dep. 13:07
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:13
dep. 13:13
5.5 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
6.5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:18
dep. 13:18
8.5 km
Brezjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
9.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
14.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
16.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
18.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
19 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
19.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
20 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
20.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
22 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
22.5 km
13:48 14:40 (00:52)
Lazica raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
dep. 13:48
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 13:49
dep. 13:49
1 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 13:54
dep. 13:54
6.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 13:58
dep. 13:58
8.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
10 km
Brnjac, Cardak
arr. 14:05
dep. 14:05
12.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 14:07
dep. 14:07
13.5 km
Brnjac, Most
arr. 14:09
dep. 14:09
14.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Bradic, Prodavnica
arr. 14:11
dep. 14:11
15.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 14:12
dep. 14:12
16 km
Bradic, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
16.5 km
Bradic, Popovici
arr. 14:15
dep. 14:15
17.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 14:17
dep. 14:17
18.5 km
Bradic, Citluk
arr. 14:18
dep. 14:18
19.5 km
Bradic, Belace
arr. 14:19
dep. 14:19
20 km
Bradic, Jasen
arr. 14:20
dep. 14:20
20.5 km
Bradic, Tocak
arr. 14:21
dep. 14:21
21.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 14:23
dep. 14:23
22.5 km
Runjani, Cosici
arr. 14:24
dep. 14:24
23 km
Runjani, Sarici
arr. 14:25
dep. 14:25
23.5 km
Runjani, Dom
arr. 14:28
dep. 14:28
25 km
Klupci, Milovanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
26 km
Klupci, Burmazovici
arr. 14:30
dep. 14:30
26.5 km
Klupci, Lug
arr. 14:31
dep. 14:31
27 km
Klupci, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
27.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:34
dep. 14:34
28.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:35
dep. 14:35
29 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
31 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
31.5 km
13:55 14:41 (00:46)
PrljusaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Prljusa
dep. 13:55
Jarebice kod Loznice, Avramovici
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
Jarebice kod Loznice, Nestorovici
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Jarebice kod Loznice, Groblje
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:07
dep. 14:07
6 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:11
dep. 14:11
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:13
dep. 14:13
10 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:15
dep. 14:15
11 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:18
dep. 14:18
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
14 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
18 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
19 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
21 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
23 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
23.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
24 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
24.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
25 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
26.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
27 km
14:05 14:45 (00:40)
LipovacViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lipovac
dep. 14:05
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:06
dep. 14:06
1.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:07
dep. 14:07
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:13
dep. 14:13
5.5 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:15
dep. 14:15
6.5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:18
dep. 14:18
8.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
9.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
11 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
14.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
16.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
18.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
19 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
19.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
20 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
20.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
22 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
22.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
23.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
24 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
25 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
25.5 km
16:13 17:05 (00:52)
Lazica raskrsceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
dep. 16:13
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 16:16
dep. 16:16
3 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 16:19
dep. 16:19
6.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 16:24
dep. 16:24
9 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Brnjac, Cardak
arr. 16:30
dep. 16:30
12.5 km
Brnjac, Magacin
arr. 16:32
dep. 16:32
13.5 km
Brnjac, Most
arr. 16:34
dep. 16:34
14.5 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 16:35
dep. 16:35
15 km
Bradic, Prodavnica
arr. 16:36
dep. 16:36
15.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Bradic, Crkva
arr. 16:38
dep. 16:38
16.5 km
Bradic, Popovici
arr. 16:40
dep. 16:40
17.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 16:42
dep. 16:42
18.5 km
Bradic, Citluk
arr. 16:43
dep. 16:43
19.5 km
Bradic, Belace
arr. 16:44
dep. 16:44
20 km
Bradic, Jasen
arr. 16:45
dep. 16:45
20.5 km
Bradic, Tocak
arr. 16:46
dep. 16:46
21.5 km
Lipnica kod Loznice
arr. 16:47
dep. 16:47
22 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 16:48
dep. 16:48
22.5 km
Runjani, Cosici
arr. 16:49
dep. 16:49
23 km
Runjani, Sarici
arr. 16:50
dep. 16:50
23.5 km
Runjani, Dom
arr. 16:53
dep. 16:53
25 km
Klupci, Milovanovici
arr. 16:54
dep. 16:54
26 km
Klupci, Burmazovici
arr. 16:55
dep. 16:55
26.5 km
Klupci, Lug
arr. 16:56
dep. 16:56
27 km
Klupci, Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
27.5 km
Klupci, Stanojevici
arr. 16:58
dep. 16:58
28 km
Klupci, Vulica basta
arr. 16:59
dep. 16:59
28.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:00
dep. 17:00
29 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:04
dep. 17:04
31 km
Loznica, Bus station
arr. 17:05
31.5 km
17:25 18:01 (00:36)
LipovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarebice kod Loznice, Lipovac
dep. 17:25
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 17:26
dep. 17:26
1.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 17:27
dep. 17:27
2.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:31
dep. 17:31
4 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 17:33
dep. 17:33
5.5 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 17:35
dep. 17:35
6.5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 17:38
dep. 17:38
8.5 km
Brezjak, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
9.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 17:42
dep. 17:42
11 km
Korenita, Gnila
arr. 17:44
dep. 17:44
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
13 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
14.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
16.5 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
18.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
19 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
19.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
20 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
20.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
22 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
22.5 km

Naselja Jarebice kod Loznice i Loznica su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jarebice kod Loznice je u 05:43 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.