Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jarak - Sremska Mitrovica timetable

thursday, 21.11.2019.
06:00 06:30 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 06:00
Jarak, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Jarak, 7
arr. 06:05
dep. 06:05
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 06:11
dep. 06:11
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:20
dep. 06:20
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:24
dep. 06:24
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:27
dep. 06:27
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:30
15.9 km
07:10 07:40 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 07:10
Jarak, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
0.8 km
Jarak, 7
arr. 07:15
dep. 07:15
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 07:21
dep. 07:21
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 07:30
dep. 07:30
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 07:34
dep. 07:34
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 07:37
dep. 07:37
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:40
15.9 km
12:00 12:30 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 12:00
Jarak, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Jarak, 7
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 12:11
dep. 12:11
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:20
dep. 12:20
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:24
dep. 12:24
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:27
dep. 12:27
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:30
15.9 km
14:00 14:30 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 14:00
Jarak, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Jarak, 7
arr. 14:05
dep. 14:05
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 14:11
dep. 14:11
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:20
dep. 14:20
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 14:24
dep. 14:24
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 14:27
dep. 14:27
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:30
15.9 km
16:15 16:45 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 16:15
Jarak, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Jarak, 7
arr. 16:20
dep. 16:20
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 16:26
dep. 16:26
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 16:35
dep. 16:35
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 16:39
dep. 16:39
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 16:42
dep. 16:42
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:45
15.9 km
20:20 20:50 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 20:20
Jarak, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
0.8 km
Jarak, 7
arr. 20:25
dep. 20:25
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:40
dep. 20:40
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:44
dep. 20:44
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:47
dep. 20:47
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:50
15.9 km
Jarak - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
06:00 06:30 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 06:00
Jarak, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Jarak, 7
arr. 06:05
dep. 06:05
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 06:11
dep. 06:11
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:20
dep. 06:20
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:24
dep. 06:24
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:27
dep. 06:27
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:30
15.9 km
07:10 07:40 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 07:10
Jarak, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
0.8 km
Jarak, 7
arr. 07:15
dep. 07:15
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 07:21
dep. 07:21
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 07:30
dep. 07:30
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 07:34
dep. 07:34
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 07:37
dep. 07:37
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:40
15.9 km
12:00 12:30 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 12:00
Jarak, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
Jarak, 7
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 12:11
dep. 12:11
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:20
dep. 12:20
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:24
dep. 12:24
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:27
dep. 12:27
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:30
15.9 km
14:00 14:30 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 14:00
Jarak, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Jarak, 7
arr. 14:05
dep. 14:05
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 14:11
dep. 14:11
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:20
dep. 14:20
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 14:24
dep. 14:24
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 14:27
dep. 14:27
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:30
15.9 km
16:15 16:45 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 16:15
Jarak, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Jarak, 7
arr. 16:20
dep. 16:20
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 16:26
dep. 16:26
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 16:35
dep. 16:35
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 16:39
dep. 16:39
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 16:42
dep. 16:42
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:45
15.9 km
20:20 20:50 (00:30)
5 - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jarak, 5 - Raskrsnica
dep. 20:20
Jarak, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
0.8 km
Jarak, 7
arr. 20:25
dep. 20:25
1.7 km
Sremska Mitrovica, Glac 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:40
dep. 20:40
12.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:44
dep. 20:44
14.4 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:47
dep. 20:47
14.8 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:50
15.9 km

Naselja Jarak i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jarak je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.