Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jalbotina - Pirot timetable

monday, 16.12.2019.
06:50 07:22 (00:32)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 06:50
Sukovo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:11
dep. 07:11
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:13
dep. 07:13
17 km
Pirot, Padez
arr. 07:14
dep. 07:14
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:16
dep. 07:16
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:21
dep. 07:21
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:22
21 km
12:35 13:25 (00:50)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 12:35
Sukovo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Vojnegovac
arr. 12:45
dep. 12:45
8.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
9.5 km
Drzina
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Pirot, Padez
arr. 13:18
dep. 13:18
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:20
dep. 13:20
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
21 km
Jalbotina - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 17.12.2019.
06:50 07:22 (00:32)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 06:50
Sukovo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:11
dep. 07:11
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:13
dep. 07:13
17 km
Pirot, Padez
arr. 07:14
dep. 07:14
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:16
dep. 07:16
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:21
dep. 07:21
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:22
21 km
12:35 13:25 (00:50)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 12:35
Sukovo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Vojnegovac
arr. 12:45
dep. 12:45
8.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
9.5 km
Drzina
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Pirot, Padez
arr. 13:18
dep. 13:18
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:20
dep. 13:20
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
21 km
Jalbotina - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 18.12.2019.
06:50 07:22 (00:32)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 06:50
Sukovo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:11
dep. 07:11
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:13
dep. 07:13
17 km
Pirot, Padez
arr. 07:14
dep. 07:14
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:16
dep. 07:16
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:21
dep. 07:21
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:22
21 km
12:35 13:25 (00:50)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 12:35
Sukovo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Vojnegovac
arr. 12:45
dep. 12:45
8.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
9.5 km
Drzina
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Pirot, Padez
arr. 13:18
dep. 13:18
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:20
dep. 13:20
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
21 km
Jalbotina - Pirot timetable
Departures on: thursday, 19.12.2019.
06:50 07:22 (00:32)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 06:50
Sukovo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:11
dep. 07:11
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:13
dep. 07:13
17 km
Pirot, Padez
arr. 07:14
dep. 07:14
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:16
dep. 07:16
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 07:17
dep. 07:17
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:18
dep. 07:18
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:21
dep. 07:21
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:22
21 km
12:35 13:25 (00:50)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jalbotina
dep. 12:35
Sukovo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Vojnegovac
arr. 12:45
dep. 12:45
8.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
9.5 km
Drzina
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Pirot, Padez
arr. 13:18
dep. 13:18
17.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
18 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:20
dep. 13:20
18.5 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
19 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
19.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
20 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
20.5 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
21 km

Naselja Jalbotina i Pirot su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jalbotina je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 12:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.