Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Zlatibor timetable

sunday, 21.07.2019.
05:30 10:05 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
99 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
118 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
135 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
159 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
168 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
171 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
180 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
186 km
Jagodina - Zlatibor timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:30 10:05 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
99 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
118 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
135 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
159 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
168 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
171 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
180 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
186 km
Jagodina - Zlatibor timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:30 10:05 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
99 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
118 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
135 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
159 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
168 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
171 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
180 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
186 km
Jagodina - Zlatibor timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:30 10:05 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
99 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
118 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
135 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
159 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
168 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
171 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
180 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
186 km
Jagodina - Zlatibor timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
05:30 10:05 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
99 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
118 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
135 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
159 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
168 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
171 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
180 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
186 km
Jagodina - Zlatibor timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
05:30 10:05 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
99 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
118 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
135 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
159 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
168 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
171 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
180 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
186 km
Jagodina - Zlatibor timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
05:30 10:05 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
99 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
118 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
125 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
135 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
159 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
168 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
171 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
180 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
186 km

Naselja Jagodina i Zlatibor su međusobno udaljena ~186 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 35min., a najduže 04h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 05:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.