Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Zajecar timetable

sunday, 18.08.2019.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
21:00 23:05 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 21:00
Paracin, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 21:52
dep. 21:52
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 22:10
dep. 22:10
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 22:15
dep. 22:15
59.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
95.3 km
Zvezdan, Intersection
arr. 22:57
dep. 22:57
102.9 km
arr. 23:01
dep. 23:01
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 23:05
109.4 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: monday, 19.08.2019.
07:00 09:05 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
61 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
61.9 km
arr. 09:00
dep. 09:00
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
109.4 km
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
18:45 21:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 18:45
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
57 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
64 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 20:27
dep. 20:27
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
89 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
arr. 20:47
dep. 20:47
102 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
107 km
arr. 20:58
dep. 20:58
113 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
115 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
07:00 09:05 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
61 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
61.9 km
arr. 09:00
dep. 09:00
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
109.4 km
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
18:45 21:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 18:45
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:33
dep. 19:33
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
57 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
64 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 20:27
dep. 20:27
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
89 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
arr. 20:47
dep. 20:47
102 km
Zvezdan, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
107 km
arr. 20:58
dep. 20:58
113 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
115 km

Naselja Jagodina i Zajecar su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.