Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Jagodina - Zajecar timetable

thursday, 02.07.2020.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
Jagodina - Zajecar timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
09:45 12:14 (02:29)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
64.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km

Naselja Jagodina i Zajecar su međusobno udaljena ~113 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 29min., a najduže 02h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 09:45 h, dok je poslednji polazak u 09:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.