Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Zajecar timetable

thursday, 23.05.2019.
07:00 09:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
61 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
61.9 km
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 09:00
dep. 09:00
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
109.4 km
09:45 12:14 (02:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
-139.1 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
Zajecar, Nadvoznjak
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
16:20 18:35 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:20
Cuprija, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Paracin, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
20 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
37.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
54.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
60.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
96.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
104.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
108.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
110.7 km
18:45 21:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 18:45
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
57 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
64 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 20:27
dep. 20:27
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
89 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
102 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
107 km
Zajecar, Nadvoznjak
arr. 20:58
dep. 20:58
113 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
115 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
07:00 09:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
61 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
61.9 km
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 09:00
dep. 09:00
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
109.4 km
09:45 12:14 (02:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:45
Paracin, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
18.7 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 10:34
dep. 10:34
35.8 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
53.5 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
61 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 11:12
dep. 11:12
-139.1 km
Boljevac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
71.4 km
Valakonje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
78.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:39
dep. 11:39
89.2 km
Metovnica, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
95.3 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
97.2 km
Zvezdan
arr. 11:52
dep. 11:52
102.9 km
Zajecar, Nadvoznjak
arr. 11:56
dep. 11:56
107.5 km
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
109.4 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
112.4 km
16:20 18:35 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:20
Cuprija, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Paracin, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
20 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 17:22
dep. 17:22
37.1 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
54.8 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 17:45
dep. 17:45
60.4 km
Metovnica, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
96.6 km
Zvezdan
arr. 18:27
dep. 18:27
104.2 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 18:31
dep. 18:31
108.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
110.7 km
18:45 21:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 18:45
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 19:33
dep. 19:33
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
57 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 20:05
dep. 20:05
64 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 20:13
dep. 20:13
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 20:27
dep. 20:27
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:34
dep. 20:34
89 km
Metovnica, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
100 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
102 km
Zvezdan
arr. 20:52
dep. 20:52
107 km
Zajecar, Nadvoznjak
arr. 20:58
dep. 20:58
113 km
Zajecar, Bus station
arr. 21:00
115 km

Naselja Jagodina i Zajecar su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.