Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Vrnjacka Banja timetable

tuesday, 18.02.2020.
07:00 09:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
60 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
65 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
74 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
82 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
83 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
88 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
98 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
102 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
105 km
Jagodina - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
07:00 09:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
60 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
65 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
74 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
82 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
83 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
88 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
98 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
102 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
105 km
Jagodina - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:00 09:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
60 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
65 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
74 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
82 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
83 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
88 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
98 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
102 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
105 km
Jagodina - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:00 09:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
60 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
65 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
74 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
82 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
83 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
88 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
98 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
102 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
105 km
Jagodina - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:00 09:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
60 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
65 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
74 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
82 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
83 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
88 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
98 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
102 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
105 km
Jagodina - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
07:00 09:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
60 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
65 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
74 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
82 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
83 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
88 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
98 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
102 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
105 km
Jagodina - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:00 09:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
60 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
65 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
74 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
82 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
83 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
88 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
94 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
98 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
102 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
105 km

Naselja Jagodina i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~105 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.