Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Pozarevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
16:05 17:55 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
44 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
50 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
55 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
60 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
64 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
68 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
70 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
75 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
80 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
83 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
90 km
Jagodina - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
16:05 17:55 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
44 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
50 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
55 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
60 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
64 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
68 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
70 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
75 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
80 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
83 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
90 km
Jagodina - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
16:05 17:55 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
44 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
50 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
55 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
60 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
64 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
68 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
70 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
75 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
80 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
83 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
90 km
Jagodina - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
16:05 17:55 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
44 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
50 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
55 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
60 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
64 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
68 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
70 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
75 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
80 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
83 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
90 km
Jagodina - Pozarevac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
16:05 17:55 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
44 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
50 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
55 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
60 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
64 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
68 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
70 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
75 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
80 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
83 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
90 km
Jagodina - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
16:05 17:55 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
44 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
50 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
55 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
60 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
64 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
68 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
70 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
75 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
80 km
Prugovo
arr. 17:46
dep. 17:46
83 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
90 km
Jagodina - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
16:05 17:55 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:05
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
44 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
50 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
55 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
60 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
64 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
68 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
70 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
75 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
80 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
83 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
90 km

Naselja Jagodina i Pozarevac su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 16:05 h, dok je poslednji polazak u 16:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.