Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Nis timetable

monday, 19.11.2018.
04:07 06:39 (02:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 04:07
arr. 04:12
dep. 04:13
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 04:18
dep. 04:19
14 km
Paracin, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:26
22 km
arr. 04:42
dep. 04:42
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 04:46
dep. 04:46
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
40 km
Lucina, Railway station
arr. 04:58
dep. 04:58
42 km
Stalac, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
45 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:17
56 km
Cerovo, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:21
60 km
arr. 05:23
dep. 05:24
62 km
Djunis, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
66 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
71 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:34
72 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
75 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
78 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
81 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 05:49
dep. 05:50
83 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 05:54
dep. 05:55
88 km
Nozrina, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
91 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:01
92 km
Tesica, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:04
96 km
Grejac, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
99 km
arr. 06:13
dep. 06:13
102 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
105 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:18
109 km
Trupale, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
111 km
arr. 06:30
dep. 06:31
117 km
arr. 06:39
120 km
06:30 08:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:30
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
71 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
102 km
06:59 09:30 (02:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 06:59
arr. 07:04
dep. 07:04
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
14 km
Paracin, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
22 km
arr. 07:33
dep. 07:33
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
40 km
Lucina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
42 km
Stalac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
45 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
56 km
Cerovo, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:13
60 km
arr. 08:15
dep. 08:15
62 km
Djunis, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
66 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
71 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
72 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:28
75 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
78 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
81 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
83 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:45
dep. 08:46
88 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
91 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
92 km
Tesica, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
96 km
Grejac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
99 km
arr. 09:04
dep. 09:04
102 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:06
105 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
109 km
Trupale, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
111 km
arr. 09:21
dep. 09:22
117 km
arr. 09:30
120 km
07:02 09:05 (02:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:02
Cuprija, Bus station
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Paracin, Bus station
arr. 07:22
dep. 07:53
18 km
Nis, Bus station
arr. 09:05
102 km
08:35 10:15 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 08:35
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
71 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:10
102 km
arr. 10:15
103 km
09:15 11:05 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 09:15
Cuprija, Bus station
arr. 09:28
dep. 09:28
10 km
Paracin, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
71 km
Nis, Bus station
arr. 11:05
102 km
09:20 11:26 (02:06)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:20
Cuprija, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
22 km
Cicevac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
40 km
Stalac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
45 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:27
56 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:44
78 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 10:52
dep. 10:53
88 km
arr. 11:26
120 km
10:39 13:10 (02:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 10:39
arr. 10:44
dep. 10:44
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:50
14 km
Paracin, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
22 km
arr. 11:13
dep. 11:13
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:17
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
40 km
Lucina, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:29
42 km
Stalac, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
45 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
56 km
Cerovo, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:53
60 km
arr. 11:55
dep. 11:56
62 km
Djunis, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
66 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:04
71 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:06
72 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
75 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:13
dep. 12:14
78 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
81 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 12:21
dep. 12:21
83 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:25
dep. 12:26
88 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
91 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
92 km
Tesica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
96 km
Grejac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
99 km
arr. 12:44
dep. 12:44
102 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
105 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
109 km
Trupale, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
111 km
arr. 13:01
dep. 13:02
117 km
arr. 13:10
120 km
11:27 13:34 (02:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 11:27
Cuprija, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
10 km
Paracin, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:53
18 km
Razanj, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:25
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:52
71 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
102 km
arr. 13:34
104 km
13:17 15:10 (01:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 13:17
Cuprija, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:30
10 km
Paracin, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:43
18 km
Razanj, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:15
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:42
71 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
102 km
14:40 16:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 14:40
Cuprija, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Paracin, Bus station
arr. 14:59
dep. 15:15
19 km
Nis, Biljur
arr. 16:25
103 km
15:52 18:35 (02:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 15:52
arr. 15:57
dep. 15:57
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
14 km
Paracin, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
22 km
arr. 16:26
dep. 16:26
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
40 km
Lucina, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
42 km
Stalac, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
45 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
56 km
Cerovo, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
60 km
arr. 17:19
dep. 17:20
62 km
Djunis, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
66 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
71 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
72 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
75 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
78 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
81 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
83 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
dep. 17:50
88 km
Nozrina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
91 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
92 km
Tesica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
96 km
Grejac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
99 km
arr. 18:08
dep. 18:08
102 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
105 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
109 km
Trupale, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
111 km
arr. 18:25
dep. 18:27
117 km
arr. 18:35
120 km
16:10 17:55 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:10
Cuprija, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
10 km
Paracin, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
18 km
Razanj, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
71 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
102 km
16:20 17:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 7,20 EUR
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:20
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
71 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
102 km
16:30 18:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:30
Cuprija, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
68 km
Nis, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:10
98 km
arr. 18:15
99 km
16:57 18:50 (01:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 16:57
Cuprija, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:10
10 km
Paracin, Bus station
arr. 17:21
dep. 17:23
18 km
Razanj, Bus station
arr. 17:53
dep. 17:55
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:22
71 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
102 km
18:29 21:00 (02:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:29
arr. 18:34
dep. 18:34
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
14 km
Paracin, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
22 km
arr. 19:03
dep. 19:03
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:07
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
45 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
56 km
Cerovo, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
60 km
arr. 19:45
dep. 19:45
62 km
Djunis, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
66 km
Vitkovac kod Aleksinca, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:53
71 km
Donji Ljubes, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
72 km
Gornji Ljubes, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
75 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
78 km
Trnjane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:07
81 km
Donji Adrovac, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
83 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:15
dep. 20:16
88 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:20
91 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
92 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
96 km
Grejac, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
99 km
arr. 20:34
dep. 20:34
102 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:36
105 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
109 km
Trupale, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
111 km
arr. 20:51
dep. 20:52
117 km
arr. 21:00
120 km
19:07 21:15 (02:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:07
Cuprija, Bus station
arr. 19:18
dep. 19:20
10 km
Paracin, Bus station
arr. 19:31
dep. 19:33
18 km
Razanj, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:05
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:32
71 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
102 km
arr. 21:09
dep. 21:09
104.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:12
dep. 21:12
105.8 km
Nis, EI
arr. 21:15
107.9 km
19:40 21:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:40
Cuprija, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
10 km
Paracin, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
18 km
Razanj, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
71 km
Nis, Bus station
arr. 21:30
102 km
19:56 22:04 (02:08)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:56
Cuprija, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
14 km
Paracin, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
22 km
Cicevac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
40 km
Stalac, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
45 km
Braljina kod Raznja, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
56 km
Korman kod Aleksinca, Railway station
arr. 21:20
dep. 21:21
78 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 21:30
dep. 21:31
88 km
arr. 22:04
120 km
20:25 22:05 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 20:25
Cuprija, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
71 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
102 km
arr. 22:05
103 km
20:57 22:50 (01:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 20:57
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:10
10 km
Paracin, Bus station
arr. 21:21
dep. 21:23
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:22
71 km
Nis, Bus station
arr. 22:50
102 km

Naselja Jagodina i Nis su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 04:07 h, dok je poslednji polazak u 20:57 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Jagodina - Nis iznosi od 7,20 EUR do 7,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.