Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Krusevac timetable

sunday, 19.05.2019.
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
60 km
08:50 10:16 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:50
arr. 08:55
dep. 08:56
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
22 km
arr. 09:25
dep. 09:26
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
62 km
18:49 20:21 (01:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:49
arr. 18:54
dep. 18:55
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:06
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
22 km
arr. 19:29
dep. 19:30
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
62 km
 
Departures on: monday, 20.05.2019.
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
35 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
60 km
08:50 10:16 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:50
arr. 08:55
dep. 08:56
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
22 km
arr. 09:25
dep. 09:26
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
62 km
15:45 17:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 15:45
Cuprija, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
12 km
Paracin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
22 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
40 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:55
dep. 16:55
59 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
61 km
18:49 20:21 (01:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:49
arr. 18:54
dep. 18:55
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:06
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
22 km
arr. 19:29
dep. 19:30
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
62 km

Naselja Jagodina i Krusevac su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.