Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Kraljevo timetable

thursday, 15.11.2018.
08:43 12:24 (03:41)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:43
arr. 08:48
dep. 08:49
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
22 km
arr. 09:18
dep. 09:19
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:42
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
93 km
arr. 11:34
dep. 11:35
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:49
dep. 11:50
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:24
125 km
18:51 22:38 (03:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:51
arr. 18:56
dep. 18:57
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:08
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
22 km
arr. 19:31
dep. 19:32
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:37
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:56
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:18
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:34
dep. 21:35
93 km
arr. 21:48
dep. 21:49
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:58
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 22:03
dep. 22:04
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:38
125 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
08:43 12:24 (03:41)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:43
arr. 08:48
dep. 08:49
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
22 km
arr. 09:18
dep. 09:19
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:42
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
93 km
arr. 11:34
dep. 11:35
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:49
dep. 11:50
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:24
125 km
18:51 22:38 (03:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:51
arr. 18:56
dep. 18:57
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:08
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
22 km
arr. 19:31
dep. 19:32
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:37
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:56
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:18
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:34
dep. 21:35
93 km
arr. 21:48
dep. 21:49
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:58
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 22:03
dep. 22:04
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:38
125 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
08:43 12:24 (03:41)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:43
arr. 08:48
dep. 08:49
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
22 km
arr. 09:18
dep. 09:19
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:42
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
93 km
arr. 11:34
dep. 11:35
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:49
dep. 11:50
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:24
125 km
18:51 22:38 (03:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:51
arr. 18:56
dep. 18:57
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:08
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
22 km
arr. 19:31
dep. 19:32
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:37
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:56
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:18
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:34
dep. 21:35
93 km
arr. 21:48
dep. 21:49
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:58
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 22:03
dep. 22:04
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:38
125 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
08:43 12:24 (03:41)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:43
arr. 08:48
dep. 08:49
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
22 km
arr. 09:18
dep. 09:19
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:42
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
93 km
arr. 11:34
dep. 11:35
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:49
dep. 11:50
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:24
125 km
18:51 22:38 (03:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:51
arr. 18:56
dep. 18:57
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:08
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
22 km
arr. 19:31
dep. 19:32
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:37
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:56
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:18
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:34
dep. 21:35
93 km
arr. 21:48
dep. 21:49
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:57
dep. 21:58
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 22:03
dep. 22:04
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:25
dep. 22:26
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:38
125 km

Naselja Jagodina i Kraljevo su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 41min., a najduže 03h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 08:43 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.