Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Kraljevo timetable

tuesday, 19.02.2019.
08:50 12:29 (03:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:50
arr. 08:55
dep. 08:56
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
22 km
arr. 09:25
dep. 09:26
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
93 km
arr. 11:39
dep. 11:40
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
125 km
18:49 22:34 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:49
arr. 18:54
dep. 18:55
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:06
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
22 km
arr. 19:29
dep. 19:30
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
93 km
arr. 21:44
dep. 21:45
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
125 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
08:50 12:29 (03:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:50
arr. 08:55
dep. 08:56
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
22 km
arr. 09:25
dep. 09:26
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
93 km
arr. 11:39
dep. 11:40
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
125 km
18:49 22:34 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:49
arr. 18:54
dep. 18:55
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:06
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
22 km
arr. 19:29
dep. 19:30
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
93 km
arr. 21:44
dep. 21:45
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
125 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
08:50 12:29 (03:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:50
arr. 08:55
dep. 08:56
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
22 km
arr. 09:25
dep. 09:26
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
93 km
arr. 11:39
dep. 11:40
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
125 km
18:49 22:34 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:49
arr. 18:54
dep. 18:55
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:06
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
22 km
arr. 19:29
dep. 19:30
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
93 km
arr. 21:44
dep. 21:45
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
125 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
08:50 12:29 (03:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 08:50
arr. 08:55
dep. 08:56
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
22 km
arr. 09:25
dep. 09:26
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:10
dep. 10:11
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:16
dep. 10:17
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
93 km
arr. 11:39
dep. 11:40
101 km
Lipova, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 11:54
dep. 11:55
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:29
125 km
18:49 22:34 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 18:49
arr. 18:54
dep. 18:55
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:06
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
22 km
arr. 19:29
dep. 19:30
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:35
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
40 km
Lucina, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
42 km
Stalac, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:53
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:02
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
93 km
arr. 21:44
dep. 21:45
101 km
Lipova, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
105 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 21:59
dep. 22:00
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:05
109 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:13
dep. 22:14
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:29
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:34
125 km

Naselja Jagodina i Kraljevo su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 39min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 08:50 h, dok je poslednji polazak u 18:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.