Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Kraljevo timetable

tuesday, 25.01.2022.
09:00 12:41 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:00
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 09:05
dep. 09:06
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 09:34
dep. 09:35
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:58
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:04
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:21
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:23
dep. 11:24
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:38
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 11:51
dep. 11:52
101 km
Lipova, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 12:06
dep. 12:07
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:41
125 km
19:10 22:51 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:10
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 19:15
dep. 19:16
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:28
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 19:44
dep. 19:45
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
40 km
Lucina, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
42 km
Stalac, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:08
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 22:01
dep. 22:02
101 km
Lipova, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 22:16
dep. 22:17
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:27
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:30
dep. 22:31
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:51
125 km
Jagodina - Kraljevo timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
09:00 12:41 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:00
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 09:05
dep. 09:06
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 09:34
dep. 09:35
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:58
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:04
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:21
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:23
dep. 11:24
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:38
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 11:51
dep. 11:52
101 km
Lipova, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 12:06
dep. 12:07
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:41
125 km
19:10 22:51 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:10
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 19:15
dep. 19:16
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:28
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 19:44
dep. 19:45
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
40 km
Lucina, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
42 km
Stalac, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:08
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 22:01
dep. 22:02
101 km
Lipova, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 22:16
dep. 22:17
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:27
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:30
dep. 22:31
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:51
125 km
Jagodina - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
09:00 12:41 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:00
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 09:05
dep. 09:06
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 09:34
dep. 09:35
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:58
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:04
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:21
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:23
dep. 11:24
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:38
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 11:51
dep. 11:52
101 km
Lipova, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 12:06
dep. 12:07
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:41
125 km
19:10 22:51 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:10
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 19:15
dep. 19:16
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:28
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 19:44
dep. 19:45
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
40 km
Lucina, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
42 km
Stalac, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:08
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 22:01
dep. 22:02
101 km
Lipova, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 22:16
dep. 22:17
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:27
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:30
dep. 22:31
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:51
125 km
Jagodina - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
09:00 12:41 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 09:00
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 09:05
dep. 09:06
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
14 km
Paracin, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 09:34
dep. 09:35
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
40 km
Lucina, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
42 km
Stalac, Railway station
arr. 09:56
dep. 09:58
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:04
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 10:08
dep. 10:09
49 km
Dedina, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:21
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:29
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:23
dep. 11:24
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:38
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 11:51
dep. 11:52
101 km
Lipova, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 12:06
dep. 12:07
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
115 km
Ratina, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
118 km
Sirca, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:41
125 km
19:10 22:51 (03:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Railway station
dep. 19:10
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 19:15
dep. 19:16
5 km
Cuprija, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
14 km
Paracin, Railway station
arr. 19:27
dep. 19:28
22 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 19:44
dep. 19:45
31 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
34 km
Cicevac, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
40 km
Lucina, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
42 km
Stalac, Railway station
arr. 20:06
dep. 20:08
45 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:14
47 km
Mrzenica, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
49 km
Dedina, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
58 km
Krusevac, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
62 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:55
66 km
Kosevi, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
69 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
78 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
85 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
93 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 22:01
dep. 22:02
101 km
Lipova, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
105 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 22:16
dep. 22:17
107 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
109 km
Vranesi, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:27
112 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:30
dep. 22:31
115 km
Ratina, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
118 km
Sirca, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
122 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:51
125 km

Naselja Jagodina i Kraljevo su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 41min., a najduže 03h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.