Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Crnce kod Jagodine timetable

thursday, 27.02.2020.
04:50 05:20 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 04:50
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 04:53
dep. 04:53
0.8 km
arr. 04:55
dep. 04:55
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 04:57
dep. 04:57
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Vinoraca, 2
arr. 05:03
dep. 05:03
5 km
Vinoraca, 3
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Deonica, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
7 km
Deonica, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
7.5 km
Deonica, 3
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Siokovac, 1
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Siokovac, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 05:16
dep. 05:16
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 05:20
15 km
06:10 06:40 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:10
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:13
dep. 06:13
0.8 km
arr. 06:15
dep. 06:15
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 06:17
dep. 06:17
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Vinoraca, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Vinoraca, 3
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Deonica, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Deonica, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
7.5 km
Deonica, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
8 km
Siokovac, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
10 km
Siokovac, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 06:40
15 km
07:30 08:00 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:30
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:33
dep. 07:33
0.8 km
arr. 07:35
dep. 07:35
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 07:37
dep. 07:37
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
4 km
Vinoraca, 2
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Vinoraca, 3
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Deonica, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
7 km
Deonica, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
7.5 km
Deonica, 3
arr. 07:49
dep. 07:49
8 km
Siokovac, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
10 km
Siokovac, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 08:00
15 km
11:40 12:10 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 11:40
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 11:43
dep. 11:43
0.8 km
arr. 11:45
dep. 11:45
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 11:47
dep. 11:47
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Vinoraca, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Vinoraca, 3
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Deonica, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
7 km
Deonica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
7.5 km
Deonica, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
8 km
Siokovac, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Siokovac, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 12:10
15 km
13:20 13:50 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 13:20
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 13:23
dep. 13:23
0.8 km
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 13:27
dep. 13:27
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
4 km
Vinoraca, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Vinoraca, 3
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Deonica, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
7 km
Deonica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
7.5 km
Deonica, 3
arr. 13:39
dep. 13:39
8 km
Siokovac, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
10 km
Siokovac, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 13:50
15 km
15:40 16:10 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 15:40
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 15:43
dep. 15:43
0.8 km
arr. 15:45
dep. 15:45
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 15:47
dep. 15:47
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
4 km
Vinoraca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
5 km
Vinoraca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Deonica, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
7 km
Deonica, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
7.5 km
Deonica, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
8 km
Siokovac, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
10 km
Siokovac, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 16:10
15 km
18:10 18:40 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 18:10
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 18:13
dep. 18:13
0.8 km
arr. 18:15
dep. 18:15
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 18:17
dep. 18:17
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 18:22
dep. 18:22
4 km
Vinoraca, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Vinoraca, 3
arr. 18:25
dep. 18:25
6 km
Deonica, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
7 km
Deonica, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
7.5 km
Deonica, 3
arr. 18:29
dep. 18:29
8 km
Siokovac, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
10 km
Siokovac, 2
arr. 18:32
dep. 18:32
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 18:36
dep. 18:36
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 18:38
dep. 18:38
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 18:40
15 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 20:00
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:03
dep. 20:03
0.8 km
arr. 20:05
dep. 20:05
1.3 km
Jagodina, Milana Mijalkovica 2
arr. 20:07
dep. 20:07
1.9 km
Vinoraca, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Vinoraca, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
5 km
Vinoraca, 3
arr. 20:15
dep. 20:15
6 km
Deonica, 1
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
Deonica, 2
arr. 20:18
dep. 20:18
7.5 km
Deonica, 3
arr. 20:19
dep. 20:19
8 km
Siokovac, 1
arr. 20:21
dep. 20:21
10 km
Siokovac, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
11 km
Crnce kod Jagodine, 1
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Crnce kod Jagodine, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Crnce kod Jagodine, 3
arr. 20:30
15 km

Naselja Jagodina i Crnce kod Jagodine su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.