Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jadranska Lesnica - Tekeris timetable

tuesday, 29.11.2022.
07:39 08:25 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jadranska Lesnica, Savici
dep. 07:39
Jadranska Lesnica
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 07:45
dep. 07:45
3 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 07:52
dep. 07:52
6 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 07:54
dep. 07:54
7 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 07:56
dep. 07:56
8 km
Joseva kod Loznice
arr. 08:00
dep. 08:00
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 08:02
dep. 08:02
11 km
Kamenica kod Loznice
arr. 08:06
dep. 08:06
13 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 08:09
dep. 08:09
14 km
Milina, Dukanovici
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Milina
arr. 08:13
dep. 08:13
16 km
Trbosilje
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Trbosilje, Skola
arr. 08:15
dep. 08:15
18 km
Tekeris, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
21 km
Tekeris
arr. 08:25
23 km
11:24 12:10 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jadranska Lesnica, Savici
dep. 11:24
Jadranska Lesnica
arr. 11:25
dep. 11:25
1 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 11:35
dep. 11:35
5 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 11:37
dep. 11:37
6 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 11:41
dep. 11:41
8 km
Joseva kod Loznice
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Kamenica kod Loznice
arr. 11:51
dep. 11:51
13 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Milina, Dukanovici
arr. 11:56
dep. 11:56
15 km
Milina
arr. 11:58
dep. 11:58
16 km
Trbosilje
arr. 11:59
dep. 11:59
17 km
Trbosilje, Skola
arr. 12:00
dep. 12:00
18 km
Tekeris, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
21 km
Tekeris
arr. 12:10
23 km
13:04 13:50 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jadranska Lesnica, Savici
dep. 13:04
Jadranska Lesnica
arr. 13:05
dep. 13:05
1 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Joseva kod Loznice
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 13:27
dep. 13:27
11 km
Kamenica kod Loznice
arr. 13:31
dep. 13:31
13 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 13:34
dep. 13:34
14 km
Milina, Dukanovici
arr. 13:36
dep. 13:36
15 km
Milina
arr. 13:38
dep. 13:38
16 km
Trbosilje
arr. 13:39
dep. 13:39
17 km
Trbosilje, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
18 km
Tekeris, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
21 km
Tekeris
arr. 13:50
23 km
14:44 15:30 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jadranska Lesnica, Savici
dep. 14:44
Jadranska Lesnica
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 14:50
dep. 14:50
3 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 15:01
dep. 15:01
8 km
Joseva kod Loznice
arr. 15:05
dep. 15:05
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Kamenica kod Loznice
arr. 15:11
dep. 15:11
13 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 15:14
dep. 15:14
14 km
Milina, Dukanovici
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Milina
arr. 15:18
dep. 15:18
16 km
Trbosilje
arr. 15:19
dep. 15:19
17 km
Trbosilje, Skola
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Tekeris, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Tekeris
arr. 15:30
23 km
15:39 16:25 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jadranska Lesnica, Savici
dep. 15:39
Jadranska Lesnica
arr. 15:40
dep. 15:40
1 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 15:45
dep. 15:45
3 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 15:54
dep. 15:54
7 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 15:56
dep. 15:56
8 km
Joseva kod Loznice
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 16:02
dep. 16:02
11 km
Kamenica kod Loznice
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 16:09
dep. 16:09
14 km
Milina, Dukanovici
arr. 16:11
dep. 16:11
15 km
Milina
arr. 16:13
dep. 16:13
16 km
Trbosilje
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Trbosilje, Skola
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Tekeris, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
21 km
Tekeris
arr. 16:25
23 km
17:00 17:45 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jadranska Lesnica
dep. 17:00
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 17:12
dep. 17:12
5 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Joseva kod Loznice
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Kamenica kod Loznice
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 17:29
dep. 17:29
13 km
Milina, Dukanovici
arr. 17:31
dep. 17:31
14 km
Milina
arr. 17:33
dep. 17:33
15 km
Trbosilje
arr. 17:34
dep. 17:34
16 km
Trbosilje, Skola
arr. 17:35
dep. 17:35
17 km
Tekeris, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Tekeris
arr. 17:45
22 km
20:54 21:40 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jadranska Lesnica, Savici
dep. 20:54
Jadranska Lesnica
arr. 20:55
dep. 20:55
1 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 21:00
dep. 21:00
3 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 21:05
dep. 21:05
5 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 21:07
dep. 21:07
6 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 21:09
dep. 21:09
7 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 21:11
dep. 21:11
8 km
Joseva kod Loznice
arr. 21:15
dep. 21:15
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 21:17
dep. 21:17
11 km
Kamenica kod Loznice
arr. 21:21
dep. 21:21
13 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 21:24
dep. 21:24
14 km
Milina, Dukanovici
arr. 21:26
dep. 21:26
15 km
Milina
arr. 21:28
dep. 21:28
16 km
Trbosilje
arr. 21:29
dep. 21:29
17 km
Trbosilje, Skola
arr. 21:30
dep. 21:30
18 km
Tekeris, Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
21 km
Tekeris
arr. 21:40
23 km

Naselja Jadranska Lesnica i Tekeris su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jadranska Lesnica je u 07:39 h, dok je poslednji polazak u 20:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.