Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jabuka kod Prijepolja - Prijepolje timetable

thursday, 27.02.2020.
06:39 07:20 (00:41)
CetenisteBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
dep. 06:39
Jabuka kod Prijepolja
arr. 06:42
dep. 06:42
1.9 km
Karosevina, Brazda
arr. 06:51
dep. 06:51
5.9 km
Karosevina, Bare
arr. 06:54
dep. 06:54
6.9 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 06:55
dep. 06:55
8.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 06:56
dep. 06:56
9.9 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 06:58
dep. 06:58
10.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
12.6 km
Ratajska, Ravni
arr. 07:04
dep. 07:04
13.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
15.2 km
Ratajska
arr. 07:08
dep. 07:08
16.2 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 07:10
dep. 07:10
17.6 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
18.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 07:14
dep. 07:14
19.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 07:15
dep. 07:15
20.4 km
Prijepolje, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
20.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 07:17
dep. 07:17
21.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 07:18
dep. 07:18
22.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 07:19
dep. 07:19
22.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 07:20
23.1 km
06:40 07:10 (00:30)
CestaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Cesta
dep. 06:40
Jabuka kod Prijepolja
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
Juncevici, Paljika
arr. 06:44
dep. 06:44
3.3 km
Karosevina, Bare
arr. 06:49
dep. 06:49
6.3 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 06:52
dep. 06:52
9.3 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 06:55
dep. 06:55
9.6 km
Ratajska, M. kuca
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Ratajska, Ravni
arr. 06:58
dep. 06:58
13.3 km
Ratajska, H. kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
14.6 km
Ratajska
arr. 07:05
dep. 07:05
15.6 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Prijepolje, Intersection
arr. 07:10
18.5 km
12:19 13:00 (00:41)
CetenisteBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
dep. 12:19
Jabuka kod Prijepolja
arr. 12:22
dep. 12:22
1.9 km
Karosevina, Brazda
arr. 12:31
dep. 12:31
5.9 km
Karosevina, Bare
arr. 12:34
dep. 12:34
6.9 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
8.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 12:36
dep. 12:36
9.9 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 12:38
dep. 12:38
10.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
12.6 km
Ratajska, Ravni
arr. 12:44
dep. 12:44
13.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
15.2 km
Ratajska
arr. 12:48
dep. 12:48
16.2 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 12:50
dep. 12:50
17.6 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 12:52
dep. 12:52
18.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 12:54
dep. 12:54
19.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 12:55
dep. 12:55
20.4 km
Prijepolje, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
20.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 12:57
dep. 12:57
21.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 12:58
dep. 12:58
22.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 12:59
dep. 12:59
22.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 13:00
23.1 km
15:19 16:00 (00:41)
CetenisteBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
dep. 15:19
Jabuka kod Prijepolja
arr. 15:22
dep. 15:22
1.9 km
Karosevina, Brazda
arr. 15:31
dep. 15:31
5.9 km
Karosevina, Bare
arr. 15:34
dep. 15:34
6.9 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 15:35
dep. 15:35
8.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 15:36
dep. 15:36
9.9 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 15:38
dep. 15:38
10.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 15:41
dep. 15:41
12.6 km
Ratajska, Ravni
arr. 15:44
dep. 15:44
13.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 15:46
dep. 15:46
15.2 km
Ratajska
arr. 15:48
dep. 15:48
16.2 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 15:50
dep. 15:50
17.6 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
18.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 15:54
dep. 15:54
19.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 15:55
dep. 15:55
20.4 km
Prijepolje, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
20.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 15:57
dep. 15:57
21.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 15:58
dep. 15:58
22.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 15:59
dep. 15:59
22.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 16:00
23.1 km
19:30 20:12 (00:42)
CestaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Cesta
dep. 19:30
Jabuka kod Prijepolja
arr. 19:32
dep. 19:32
1.3 km
Juncevici, Paljika
arr. 19:34
dep. 19:34
3.3 km
Karosevina, Bare
arr. 19:39
dep. 19:39
6.3 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 19:42
dep. 19:42
9.3 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 19:43
dep. 19:43
9.6 km
Ratajska, M. kuca
arr. 19:45
dep. 19:45
12 km
Ratajska, Ravni
arr. 19:47
dep. 19:47
13.3 km
Ratajska, H. kuca
arr. 19:50
dep. 19:50
14.6 km
Ratajska
arr. 19:53
dep. 19:53
15.6 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 19:57
dep. 19:57
17 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 20:00
dep. 20:00
17.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 20:03
dep. 20:03
19.3 km
Prijepolje, Vracar
arr. 20:05
dep. 20:05
19.8 km
Prijepolje, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
20.1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 20:09
dep. 20:09
21 km
Prijepolje, Stadion
arr. 20:10
dep. 20:10
21.5 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 20:11
dep. 20:11
21.7 km
Prijepolje, Bostani
arr. 20:12
22.5 km
Jabuka kod Prijepolja - Prijepolje timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:39 07:20 (00:41)
CetenisteBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
dep. 06:39
Jabuka kod Prijepolja
arr. 06:42
dep. 06:42
1.9 km
Karosevina, Brazda
arr. 06:51
dep. 06:51
5.9 km
Karosevina, Bare
arr. 06:54
dep. 06:54
6.9 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 06:55
dep. 06:55
8.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 06:56
dep. 06:56
9.9 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 06:58
dep. 06:58
10.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
12.6 km
Ratajska, Ravni
arr. 07:04
dep. 07:04
13.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
15.2 km
Ratajska
arr. 07:08
dep. 07:08
16.2 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 07:10
dep. 07:10
17.6 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
18.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 07:14
dep. 07:14
19.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 07:15
dep. 07:15
20.4 km
Prijepolje, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
20.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 07:17
dep. 07:17
21.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 07:18
dep. 07:18
22.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 07:19
dep. 07:19
22.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 07:20
23.1 km
06:40 07:10 (00:30)
CestaIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Cesta
dep. 06:40
Jabuka kod Prijepolja
arr. 06:42
dep. 06:42
1.3 km
Juncevici, Paljika
arr. 06:44
dep. 06:44
3.3 km
Karosevina, Bare
arr. 06:49
dep. 06:49
6.3 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 06:52
dep. 06:52
9.3 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 06:55
dep. 06:55
9.6 km
Ratajska, M. kuca
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Ratajska, Ravni
arr. 06:58
dep. 06:58
13.3 km
Ratajska, H. kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
14.6 km
Ratajska
arr. 07:05
dep. 07:05
15.6 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Prijepolje, Intersection
arr. 07:10
18.5 km
12:19 13:00 (00:41)
CetenisteBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
dep. 12:19
Jabuka kod Prijepolja
arr. 12:22
dep. 12:22
1.9 km
Karosevina, Brazda
arr. 12:31
dep. 12:31
5.9 km
Karosevina, Bare
arr. 12:34
dep. 12:34
6.9 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 12:35
dep. 12:35
8.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 12:36
dep. 12:36
9.9 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 12:38
dep. 12:38
10.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
12.6 km
Ratajska, Ravni
arr. 12:44
dep. 12:44
13.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
15.2 km
Ratajska
arr. 12:48
dep. 12:48
16.2 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 12:50
dep. 12:50
17.6 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 12:52
dep. 12:52
18.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 12:54
dep. 12:54
19.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 12:55
dep. 12:55
20.4 km
Prijepolje, Center
arr. 12:56
dep. 12:56
20.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 12:57
dep. 12:57
21.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 12:58
dep. 12:58
22.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 12:59
dep. 12:59
22.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 13:00
23.1 km
15:19 16:00 (00:41)
CetenisteBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Ceteniste
dep. 15:19
Jabuka kod Prijepolja
arr. 15:22
dep. 15:22
1.9 km
Karosevina, Brazda
arr. 15:31
dep. 15:31
5.9 km
Karosevina, Bare
arr. 15:34
dep. 15:34
6.9 km
Osoje kod Prijepolja, P. kuca
arr. 15:35
dep. 15:35
8.9 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 15:36
dep. 15:36
9.9 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 15:38
dep. 15:38
10.2 km
Ratajska, M. kuca
arr. 15:41
dep. 15:41
12.6 km
Ratajska, Ravni
arr. 15:44
dep. 15:44
13.9 km
Ratajska, H. kuca
arr. 15:46
dep. 15:46
15.2 km
Ratajska
arr. 15:48
dep. 15:48
16.2 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 15:50
dep. 15:50
17.6 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
18.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 15:54
dep. 15:54
19.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 15:55
dep. 15:55
20.4 km
Prijepolje, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
20.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 15:57
dep. 15:57
21.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 15:58
dep. 15:58
22.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 15:59
dep. 15:59
22.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 16:00
23.1 km
19:30 20:12 (00:42)
CestaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabuka kod Prijepolja, Cesta
dep. 19:30
Jabuka kod Prijepolja
arr. 19:32
dep. 19:32
1.3 km
Juncevici, Paljika
arr. 19:34
dep. 19:34
3.3 km
Karosevina, Bare
arr. 19:39
dep. 19:39
6.3 km
Osoje kod Prijepolja
arr. 19:42
dep. 19:42
9.3 km
Osoje kod Prijepolja, Kula
arr. 19:43
dep. 19:43
9.6 km
Ratajska, M. kuca
arr. 19:45
dep. 19:45
12 km
Ratajska, Ravni
arr. 19:47
dep. 19:47
13.3 km
Ratajska, H. kuca
arr. 19:50
dep. 19:50
14.6 km
Ratajska
arr. 19:53
dep. 19:53
15.6 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 19:57
dep. 19:57
17 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 20:00
dep. 20:00
17.7 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 20:03
dep. 20:03
19.3 km
Prijepolje, Vracar
arr. 20:05
dep. 20:05
19.8 km
Prijepolje, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
20.1 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 20:09
dep. 20:09
21 km
Prijepolje, Stadion
arr. 20:10
dep. 20:10
21.5 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 20:11
dep. 20:11
21.7 km
Prijepolje, Bostani
arr. 20:12
22.5 km

Naselja Jabuka kod Prijepolja i Prijepolje su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jabuka kod Prijepolja je u 06:39 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.