Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jabucki rit (Padinska skela) - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:50 05:36 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 04:50
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 04:51
dep. 04:51
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 04:53
dep. 04:53
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:00
dep. 05:00
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:03
dep. 05:03
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:05
dep. 05:05
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 05:09
dep. 05:09
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:12
dep. 05:12
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:14
dep. 05:14
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 05:15
dep. 05:15
17.6 km
arr. 05:16
dep. 05:16
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:17
dep. 05:17
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:20
dep. 05:20
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:21
dep. 05:21
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:23
dep. 05:23
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:25
dep. 05:25
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:26
dep. 05:26
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:28
dep. 05:28
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:29
dep. 05:29
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:31
dep. 05:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 05:36
26.1 km
05:28 06:18 (00:50)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 05:28
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 05:29
dep. 05:29
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:31
dep. 05:31
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 05:34
dep. 05:34
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:38
dep. 05:38
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:41
dep. 05:41
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:43
dep. 05:43
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, PKB
arr. 05:47
dep. 05:47
12.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 05:51
dep. 05:51
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:54
dep. 05:54
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:56
dep. 05:56
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 05:57
dep. 05:57
17.6 km
arr. 05:58
dep. 05:58
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:59
dep. 05:59
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:02
dep. 06:02
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:03
dep. 06:03
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:05
dep. 06:05
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:07
dep. 06:07
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:10
dep. 06:10
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:11
dep. 06:11
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:13
dep. 06:13
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 06:18
26.1 km
05:55 06:41 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 05:55
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:58
dep. 05:58
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 06:01
dep. 06:01
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:05
dep. 06:05
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:08
dep. 06:08
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:10
dep. 06:10
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 06:14
dep. 06:14
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:17
dep. 06:17
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:19
dep. 06:19
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 06:20
dep. 06:20
17.6 km
arr. 06:21
dep. 06:21
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:22
dep. 06:22
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:25
dep. 06:25
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:26
dep. 06:26
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:28
dep. 06:28
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:30
dep. 06:30
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:31
dep. 06:31
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:33
dep. 06:33
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:34
dep. 06:34
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:36
dep. 06:36
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 06:41
26.1 km
06:23 07:13 (00:50)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 06:23
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:24
dep. 06:24
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:26
dep. 06:26
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 06:29
dep. 06:29
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:33
dep. 06:33
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:36
dep. 06:36
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:38
dep. 06:38
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, PKB
arr. 06:42
dep. 06:42
12.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 06:46
dep. 06:46
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:49
dep. 06:49
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:51
dep. 06:51
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 06:52
dep. 06:52
17.6 km
arr. 06:53
dep. 06:53
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:54
dep. 06:54
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:57
dep. 06:57
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:58
dep. 06:58
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:00
dep. 07:00
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:02
dep. 07:02
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:03
dep. 07:03
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:05
dep. 07:05
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:06
dep. 07:06
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:08
dep. 07:08
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 07:13
26.1 km
06:50 07:36 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 06:50
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:51
dep. 06:51
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:53
dep. 06:53
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 06:56
dep. 06:56
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:00
dep. 07:00
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:03
dep. 07:03
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:05
dep. 07:05
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 07:09
dep. 07:09
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:12
dep. 07:12
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:14
dep. 07:14
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 07:15
dep. 07:15
17.6 km
arr. 07:16
dep. 07:16
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:17
dep. 07:17
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:20
dep. 07:20
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:21
dep. 07:21
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:23
dep. 07:23
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:25
dep. 07:25
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:26
dep. 07:26
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:28
dep. 07:28
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:29
dep. 07:29
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:31
dep. 07:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 07:36
26.1 km
07:21 08:07 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 07:21
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:22
dep. 07:22
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:24
dep. 07:24
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 07:27
dep. 07:27
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:31
dep. 07:31
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:34
dep. 07:34
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:36
dep. 07:36
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:39
dep. 07:39
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 07:40
dep. 07:40
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:43
dep. 07:43
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:45
dep. 07:45
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 07:46
dep. 07:46
17.6 km
arr. 07:47
dep. 07:47
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:48
dep. 07:48
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:51
dep. 07:51
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:52
dep. 07:52
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:54
dep. 07:54
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:56
dep. 07:56
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:57
dep. 07:57
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:59
dep. 07:59
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:00
dep. 08:00
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:02
dep. 08:02
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 08:07
26.1 km
07:52 08:38 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 07:52
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:53
dep. 07:53
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:55
dep. 07:55
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 07:58
dep. 07:58
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:02
dep. 08:02
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 08:05
dep. 08:05
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:07
dep. 08:07
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 08:11
dep. 08:11
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:14
dep. 08:14
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:16
dep. 08:16
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 08:17
dep. 08:17
17.6 km
arr. 08:18
dep. 08:18
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:19
dep. 08:19
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:22
dep. 08:22
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:23
dep. 08:23
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:25
dep. 08:25
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:27
dep. 08:27
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:28
dep. 08:28
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:30
dep. 08:30
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:31
dep. 08:31
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:33
dep. 08:33
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 08:38
26.1 km
08:23 09:09 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 08:23
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 08:24
dep. 08:24
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:26
dep. 08:26
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 08:29
dep. 08:29
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:33
dep. 08:33
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 08:36
dep. 08:36
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:38
dep. 08:38
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 08:41
dep. 08:41
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 08:41
dep. 08:41
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 08:42
dep. 08:42
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:45
dep. 08:45
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:47
dep. 08:47
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 08:48
dep. 08:48
17.6 km
arr. 08:49
dep. 08:49
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:50
dep. 08:50
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:53
dep. 08:53
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:54
dep. 08:54
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:56
dep. 08:56
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:58
dep. 08:58
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:59
dep. 08:59
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:01
dep. 09:01
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:02
dep. 09:02
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:04
dep. 09:04
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 09:09
26.1 km
08:55 09:41 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 08:55
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 08:56
dep. 08:56
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:58
dep. 08:58
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 09:01
dep. 09:01
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 09:05
dep. 09:05
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 09:08
dep. 09:08
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 09:10
dep. 09:10
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 09:13
dep. 09:13
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 09:14
dep. 09:14
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 09:17
dep. 09:17
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 09:19
dep. 09:19
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 09:20
dep. 09:20
17.6 km
arr. 09:21
dep. 09:21
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 09:22
dep. 09:22
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:25
dep. 09:25
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:26
dep. 09:26
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:28
dep. 09:28
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:30
dep. 09:30
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:31
dep. 09:31
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:33
dep. 09:33
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:34
dep. 09:34
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:36
dep. 09:36
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 09:41
26.1 km
09:50 10:36 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 09:50
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 09:51
dep. 09:51
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 09:53
dep. 09:53
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 09:56
dep. 09:56
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 10:00
dep. 10:00
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 10:03
dep. 10:03
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 10:05
dep. 10:05
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 10:08
dep. 10:08
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 10:09
dep. 10:09
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 10:12
dep. 10:12
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 10:14
dep. 10:14
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 10:15
dep. 10:15
17.6 km
arr. 10:16
dep. 10:16
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 10:17
dep. 10:17
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:20
dep. 10:20
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:21
dep. 10:21
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:23
dep. 10:23
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:25
dep. 10:25
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:26
dep. 10:26
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:28
dep. 10:28
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:29
dep. 10:29
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:31
dep. 10:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 10:36
26.1 km
10:45 11:31 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 10:45
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 10:46
dep. 10:46
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 10:48
dep. 10:48
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 10:51
dep. 10:51
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 10:55
dep. 10:55
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 10:58
dep. 10:58
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:00
dep. 11:00
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 11:03
dep. 11:03
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 11:04
dep. 11:04
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 11:07
dep. 11:07
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 11:09
dep. 11:09
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 11:10
dep. 11:10
17.6 km
arr. 11:11
dep. 11:11
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 11:12
dep. 11:12
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:15
dep. 11:15
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:16
dep. 11:16
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:18
dep. 11:18
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:20
dep. 11:20
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:21
dep. 11:21
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:23
dep. 11:23
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:24
dep. 11:24
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:26
dep. 11:26
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 11:31
26.1 km
11:40 12:26 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 11:40
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 11:41
dep. 11:41
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 11:43
dep. 11:43
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 11:46
dep. 11:46
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 11:50
dep. 11:50
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 11:53
dep. 11:53
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:55
dep. 11:55
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 11:59
dep. 11:59
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:02
dep. 12:02
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:04
dep. 12:04
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 12:05
dep. 12:05
17.6 km
arr. 12:06
dep. 12:06
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 12:07
dep. 12:07
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:10
dep. 12:10
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:11
dep. 12:11
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:13
dep. 12:13
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:15
dep. 12:15
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:16
dep. 12:16
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:18
dep. 12:18
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:19
dep. 12:19
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:21
dep. 12:21
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 12:26
26.1 km
12:35 13:21 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 12:35
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 12:36
dep. 12:36
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 12:38
dep. 12:38
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 12:41
dep. 12:41
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 12:45
dep. 12:45
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 12:48
dep. 12:48
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 12:50
dep. 12:50
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 12:54
dep. 12:54
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:57
dep. 12:57
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:59
dep. 12:59
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 13:00
dep. 13:00
17.6 km
arr. 13:01
dep. 13:01
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:02
dep. 13:02
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:05
dep. 13:05
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:06
dep. 13:06
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:08
dep. 13:08
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:10
dep. 13:10
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:13
dep. 13:13
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:14
dep. 13:14
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:16
dep. 13:16
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 13:21
26.1 km
13:03 13:49 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 13:03
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:04
dep. 13:04
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:06
dep. 13:06
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 13:09
dep. 13:09
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:13
dep. 13:13
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:16
dep. 13:16
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:18
dep. 13:18
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 13:22
dep. 13:22
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:25
dep. 13:25
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:27
dep. 13:27
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 13:28
dep. 13:28
17.6 km
arr. 13:29
dep. 13:29
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:30
dep. 13:30
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:33
dep. 13:33
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:34
dep. 13:34
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:36
dep. 13:36
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:38
dep. 13:38
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:39
dep. 13:39
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:41
dep. 13:41
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:42
dep. 13:42
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:44
dep. 13:44
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 13:49
26.1 km
13:30 14:16 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 13:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:31
dep. 13:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:33
dep. 13:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 13:36
dep. 13:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:40
dep. 13:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:43
dep. 13:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:45
dep. 13:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 13:49
dep. 13:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:52
dep. 13:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:54
dep. 13:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 13:55
dep. 13:55
17.6 km
arr. 13:56
dep. 13:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:57
dep. 13:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:00
dep. 14:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:01
dep. 14:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:03
dep. 14:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:05
dep. 14:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:06
dep. 14:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:08
dep. 14:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:09
dep. 14:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:11
dep. 14:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 14:16
26.1 km
13:58 14:44 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 13:58
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:59
dep. 13:59
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:01
dep. 14:01
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 14:04
dep. 14:04
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 14:08
dep. 14:08
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:11
dep. 14:11
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:13
dep. 14:13
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 14:16
dep. 14:16
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 14:17
dep. 14:17
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:20
dep. 14:20
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:22
dep. 14:22
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 14:23
dep. 14:23
17.6 km
arr. 14:24
dep. 14:24
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:25
dep. 14:25
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:28
dep. 14:28
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:29
dep. 14:29
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:31
dep. 14:31
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:33
dep. 14:33
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:34
dep. 14:34
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:36
dep. 14:36
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:37
dep. 14:37
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:39
dep. 14:39
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 14:44
26.1 km
14:25 15:11 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 14:25
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:26
dep. 14:26
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:28
dep. 14:28
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 14:31
dep. 14:31
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 14:35
dep. 14:35
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:38
dep. 14:38
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:40
dep. 14:40
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 14:44
dep. 14:44
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:47
dep. 14:47
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:49
dep. 14:49
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 14:50
dep. 14:50
17.6 km
arr. 14:51
dep. 14:51
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:52
dep. 14:52
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:55
dep. 14:55
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:56
dep. 14:56
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:58
dep. 14:58
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:00
dep. 15:00
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:01
dep. 15:01
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:03
dep. 15:03
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:04
dep. 15:04
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:06
dep. 15:06
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 15:11
26.1 km
14:53 15:39 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 14:53
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:54
dep. 14:54
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:56
dep. 14:56
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 14:59
dep. 14:59
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:03
dep. 15:03
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:06
dep. 15:06
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:08
dep. 15:08
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:11
dep. 15:11
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 15:12
dep. 15:12
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:15
dep. 15:15
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:17
dep. 15:17
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 15:18
dep. 15:18
17.6 km
arr. 15:19
dep. 15:19
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:20
dep. 15:20
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:23
dep. 15:23
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:24
dep. 15:24
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:26
dep. 15:26
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:28
dep. 15:28
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:29
dep. 15:29
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:31
dep. 15:31
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:32
dep. 15:32
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:34
dep. 15:34
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 15:39
26.1 km
15:20 16:06 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 15:20
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:21
dep. 15:21
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:23
dep. 15:23
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 15:26
dep. 15:26
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:30
dep. 15:30
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:33
dep. 15:33
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:35
dep. 15:35
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:38
dep. 15:38
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 15:39
dep. 15:39
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:42
dep. 15:42
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:44
dep. 15:44
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 15:45
dep. 15:45
17.6 km
arr. 15:46
dep. 15:46
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:47
dep. 15:47
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:50
dep. 15:50
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:51
dep. 15:51
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:53
dep. 15:53
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:55
dep. 15:55
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:56
dep. 15:56
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:58
dep. 15:58
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:59
dep. 15:59
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:01
dep. 16:01
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 16:06
26.1 km
15:48 16:34 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 15:48
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:49
dep. 15:49
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:51
dep. 15:51
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:58
dep. 15:58
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:01
dep. 16:01
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:03
dep. 16:03
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 16:07
dep. 16:07
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:10
dep. 16:10
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:12
dep. 16:12
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 16:13
dep. 16:13
17.6 km
arr. 16:14
dep. 16:14
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:15
dep. 16:15
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:18
dep. 16:18
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:19
dep. 16:19
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:21
dep. 16:21
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:23
dep. 16:23
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:24
dep. 16:24
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:26
dep. 16:26
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:27
dep. 16:27
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:29
dep. 16:29
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 16:34
26.1 km
16:15 17:01 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 16:15
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:16
dep. 16:16
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:18
dep. 16:18
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 16:21
dep. 16:21
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:25
dep. 16:25
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:28
dep. 16:28
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:30
dep. 16:30
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 16:34
dep. 16:34
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:37
dep. 16:37
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:39
dep. 16:39
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 16:40
dep. 16:40
17.6 km
arr. 16:41
dep. 16:41
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:42
dep. 16:42
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:45
dep. 16:45
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:46
dep. 16:46
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:48
dep. 16:48
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:50
dep. 16:50
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:51
dep. 16:51
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:53
dep. 16:53
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:54
dep. 16:54
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:56
dep. 16:56
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 17:01
26.1 km
16:43 17:29 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 16:43
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:44
dep. 16:44
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:46
dep. 16:46
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 16:49
dep. 16:49
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:53
dep. 16:53
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:56
dep. 16:56
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:58
dep. 16:58
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:01
dep. 17:01
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 17:02
dep. 17:02
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:05
dep. 17:05
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:07
dep. 17:07
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 17:08
dep. 17:08
17.6 km
arr. 17:09
dep. 17:09
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:10
dep. 17:10
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:13
dep. 17:13
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:14
dep. 17:14
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:16
dep. 17:16
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:18
dep. 17:18
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:21
dep. 17:21
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:22
dep. 17:22
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:24
dep. 17:24
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 17:29
26.1 km
17:10 17:56 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 17:10
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:11
dep. 17:11
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 17:13
dep. 17:13
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 17:16
dep. 17:16
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:20
dep. 17:20
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 17:23
dep. 17:23
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:25
dep. 17:25
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:28
dep. 17:28
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 17:29
dep. 17:29
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:32
dep. 17:32
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:34
dep. 17:34
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 17:35
dep. 17:35
17.6 km
arr. 17:36
dep. 17:36
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:37
dep. 17:37
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:40
dep. 17:40
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:41
dep. 17:41
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:43
dep. 17:43
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:45
dep. 17:45
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:48
dep. 17:48
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:49
dep. 17:49
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:51
dep. 17:51
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 17:56
26.1 km
17:40 18:26 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 17:40
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:41
dep. 17:41
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 17:43
dep. 17:43
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 17:46
dep. 17:46
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:50
dep. 17:50
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 17:53
dep. 17:53
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:55
dep. 17:55
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:58
dep. 17:58
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 17:59
dep. 17:59
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:02
dep. 18:02
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:04
dep. 18:04
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 18:05
dep. 18:05
17.6 km
arr. 18:06
dep. 18:06
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 18:07
dep. 18:07
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 18:09
dep. 18:09
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:10
dep. 18:10
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:11
dep. 18:11
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:13
dep. 18:13
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:15
dep. 18:15
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:16
dep. 18:16
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:18
dep. 18:18
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:19
dep. 18:19
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:21
dep. 18:21
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 18:26
26.1 km
18:35 19:21 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 18:35
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 18:36
dep. 18:36
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 18:38
dep. 18:38
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 18:41
dep. 18:41
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 18:45
dep. 18:45
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 18:48
dep. 18:48
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 18:50
dep. 18:50
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 18:53
dep. 18:53
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 18:53
dep. 18:53
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 18:54
dep. 18:54
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:57
dep. 18:57
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:59
dep. 18:59
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 19:00
dep. 19:00
17.6 km
arr. 19:01
dep. 19:01
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:02
dep. 19:02
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:05
dep. 19:05
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:06
dep. 19:06
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:08
dep. 19:08
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:10
dep. 19:10
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:11
dep. 19:11
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:13
dep. 19:13
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:14
dep. 19:14
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:16
dep. 19:16
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 19:21
26.1 km
19:30 20:16 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 19:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 19:33
dep. 19:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 19:36
dep. 19:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 19:40
dep. 19:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 19:43
dep. 19:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 19:45
dep. 19:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 19:49
dep. 19:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 19:52
dep. 19:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 19:54
dep. 19:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 19:55
dep. 19:55
17.6 km
arr. 19:56
dep. 19:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:57
dep. 19:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 19:59
dep. 19:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:00
dep. 20:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:01
dep. 20:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:03
dep. 20:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:05
dep. 20:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:06
dep. 20:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:08
dep. 20:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:09
dep. 20:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:11
dep. 20:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 20:16
26.1 km
20:30 21:16 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 20:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 20:31
dep. 20:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 20:33
dep. 20:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 20:36
dep. 20:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 20:40
dep. 20:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 20:43
dep. 20:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 20:45
dep. 20:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 20:48
dep. 20:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 20:49
dep. 20:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 20:52
dep. 20:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 20:54
dep. 20:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 20:55
dep. 20:55
17.6 km
arr. 20:56
dep. 20:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 20:57
dep. 20:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:00
dep. 21:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:01
dep. 21:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:03
dep. 21:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:05
dep. 21:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:06
dep. 21:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:08
dep. 21:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:09
dep. 21:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:11
dep. 21:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 21:16
26.1 km
21:30 22:16 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 21:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 21:31
dep. 21:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 21:33
dep. 21:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 21:36
dep. 21:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 21:40
dep. 21:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 21:43
dep. 21:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 21:45
dep. 21:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 21:48
dep. 21:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 21:48
dep. 21:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 21:49
dep. 21:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 21:52
dep. 21:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 21:54
dep. 21:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 21:55
dep. 21:55
17.6 km
arr. 21:56
dep. 21:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 21:57
dep. 21:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 21:59
dep. 21:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:00
dep. 22:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:01
dep. 22:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:03
dep. 22:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:05
dep. 22:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:06
dep. 22:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:08
dep. 22:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:09
dep. 22:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:11
dep. 22:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 22:16
26.1 km
22:30 23:16 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 22:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 22:31
dep. 22:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 22:33
dep. 22:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 22:36
dep. 22:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 22:40
dep. 22:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 22:43
dep. 22:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 22:45
dep. 22:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 22:48
dep. 22:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 22:48
dep. 22:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 22:49
dep. 22:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 22:52
dep. 22:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 22:54
dep. 22:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 22:55
dep. 22:55
17.6 km
arr. 22:56
dep. 22:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 22:57
dep. 22:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:00
dep. 23:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:01
dep. 23:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:03
dep. 23:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:05
dep. 23:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:06
dep. 23:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:08
dep. 23:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:09
dep. 23:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:11
dep. 23:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 23:16
26.1 km
23:30 00:16 (00:46)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 23:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 23:31
dep. 23:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 23:33
dep. 23:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 23:36
dep. 23:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 23:40
dep. 23:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 23:43
dep. 23:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 23:45
dep. 23:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 23:48
dep. 23:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 23:48
dep. 23:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 23:49
dep. 23:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 23:52
dep. 23:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 23:54
dep. 23:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 23:55
dep. 23:55
17.6 km
arr. 23:56
dep. 23:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 23:57
dep. 23:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 23:59
dep. 23:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 00:00
dep. 00:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 00:01
dep. 00:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 00:03
dep. 00:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 00:05
dep. 00:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 00:06
dep. 00:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 00:08
dep. 00:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 00:09
dep. 00:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 00:11
dep. 00:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 00:16
26.1 km

Naselja Jabucki rit (Padinska skela) i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jabucki rit (Padinska skela) je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.