Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jabucki rit (Padinska skela) - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 17.07.2019.
04:50 05:36 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 04:50
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 04:51
dep. 04:51
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 04:53
dep. 04:53
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:00
dep. 05:00
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:03
dep. 05:03
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:05
dep. 05:05
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 05:09
dep. 05:09
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:12
dep. 05:12
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:14
dep. 05:14
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 05:15
dep. 05:15
17.6 km
arr. 05:16
dep. 05:16
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:17
dep. 05:17
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:20
dep. 05:20
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:21
dep. 05:21
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:23
dep. 05:23
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:25
dep. 05:25
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:26
dep. 05:26
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:28
dep. 05:28
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:29
dep. 05:29
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:31
dep. 05:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 05:36
26.1 km
05:30 06:20 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 05:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 05:33
dep. 05:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 05:36
dep. 05:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 05:40
dep. 05:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 05:43
dep. 05:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:45
dep. 05:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, PKB
arr. 05:49
dep. 05:49
12.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 05:53
dep. 05:53
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:56
dep. 05:56
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:58
dep. 05:58
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 05:59
dep. 05:59
17.6 km
arr. 06:00
dep. 06:00
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:01
dep. 06:01
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:04
dep. 06:04
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:05
dep. 06:05
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:07
dep. 06:07
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:09
dep. 06:09
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:10
dep. 06:10
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:12
dep. 06:12
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:13
dep. 06:13
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:15
dep. 06:15
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 06:20
26.1 km
06:00 06:46 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 06:00
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:03
dep. 06:03
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 06:06
dep. 06:06
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:10
dep. 06:10
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:13
dep. 06:13
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:15
dep. 06:15
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 06:19
dep. 06:19
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:22
dep. 06:22
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:24
dep. 06:24
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 06:25
dep. 06:25
17.6 km
arr. 06:26
dep. 06:26
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 06:27
dep. 06:27
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 06:30
dep. 06:30
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 06:31
dep. 06:31
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 06:33
dep. 06:33
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 06:35
dep. 06:35
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 06:36
dep. 06:36
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 06:38
dep. 06:38
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 06:39
dep. 06:39
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 06:41
dep. 06:41
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 06:46
26.1 km
06:30 07:20 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 06:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 06:31
dep. 06:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 06:33
dep. 06:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 06:36
dep. 06:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 06:40
dep. 06:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 06:43
dep. 06:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 06:45
dep. 06:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, PKB
arr. 06:49
dep. 06:49
12.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 06:52
dep. 06:52
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 06:53
dep. 06:53
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 06:56
dep. 06:56
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 06:58
dep. 06:58
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 06:59
dep. 06:59
17.6 km
arr. 07:00
dep. 07:00
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:01
dep. 07:01
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:04
dep. 07:04
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:05
dep. 07:05
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:07
dep. 07:07
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:09
dep. 07:09
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:10
dep. 07:10
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:12
dep. 07:12
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:13
dep. 07:13
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:15
dep. 07:15
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 07:20
26.1 km
07:10 07:56 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 07:10
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:11
dep. 07:11
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:13
dep. 07:13
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 07:16
dep. 07:16
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:20
dep. 07:20
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:23
dep. 07:23
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:25
dep. 07:25
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 07:29
dep. 07:29
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:32
dep. 07:32
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 07:35
dep. 07:35
17.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:37
dep. 07:37
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:40
dep. 07:40
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:41
dep. 07:41
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:43
dep. 07:43
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:45
dep. 07:45
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:46
dep. 07:46
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:48
dep. 07:48
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:49
dep. 07:49
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 07:56
26.1 km
07:45 08:31 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 07:45
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 07:46
dep. 07:46
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 07:48
dep. 07:48
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 07:51
dep. 07:51
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 07:55
dep. 07:55
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 07:58
dep. 07:58
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:00
dep. 08:00
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 08:04
dep. 08:04
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:07
dep. 08:07
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:09
dep. 08:09
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 08:10
dep. 08:10
17.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:12
dep. 08:12
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:15
dep. 08:15
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:16
dep. 08:16
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:18
dep. 08:18
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 08:20
dep. 08:20
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 08:21
dep. 08:21
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 08:23
dep. 08:23
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 08:24
dep. 08:24
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 08:26
dep. 08:26
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 08:31
26.1 km
08:25 09:11 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 08:25
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 08:26
dep. 08:26
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 08:28
dep. 08:28
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 08:31
dep. 08:31
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 08:35
dep. 08:35
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 08:38
dep. 08:38
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 08:40
dep. 08:40
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 08:43
dep. 08:43
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 08:44
dep. 08:44
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 08:47
dep. 08:47
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 08:49
dep. 08:49
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 08:50
dep. 08:50
17.6 km
arr. 08:51
dep. 08:51
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 08:52
dep. 08:52
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 08:55
dep. 08:55
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 08:56
dep. 08:56
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 08:58
dep. 08:58
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:00
dep. 09:00
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:01
dep. 09:01
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:03
dep. 09:03
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:04
dep. 09:04
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:06
dep. 09:06
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 09:11
26.1 km
09:10 09:56 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 09:10
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 09:11
dep. 09:11
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 09:13
dep. 09:13
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 09:16
dep. 09:16
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 09:20
dep. 09:20
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 09:23
dep. 09:23
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 09:25
dep. 09:25
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 09:28
dep. 09:28
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 09:28
dep. 09:28
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 09:29
dep. 09:29
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 09:32
dep. 09:32
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 09:34
dep. 09:34
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 09:35
dep. 09:35
17.6 km
arr. 09:36
dep. 09:36
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 09:37
dep. 09:37
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:40
dep. 09:40
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:41
dep. 09:41
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:43
dep. 09:43
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:45
dep. 09:45
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:48
dep. 09:48
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:49
dep. 09:49
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:51
dep. 09:51
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 09:56
26.1 km
10:05 10:51 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 10:05
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 10:06
dep. 10:06
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 10:08
dep. 10:08
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 10:11
dep. 10:11
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 10:15
dep. 10:15
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 10:18
dep. 10:18
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 10:20
dep. 10:20
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 10:23
dep. 10:23
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 10:23
dep. 10:23
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 10:24
dep. 10:24
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 10:27
dep. 10:27
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 10:29
dep. 10:29
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 10:30
dep. 10:30
17.6 km
arr. 10:31
dep. 10:31
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 10:32
dep. 10:32
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 10:35
dep. 10:35
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 10:36
dep. 10:36
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 10:38
dep. 10:38
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 10:40
dep. 10:40
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 10:41
dep. 10:41
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 10:43
dep. 10:43
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 10:44
dep. 10:44
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:46
dep. 10:46
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 10:51
26.1 km
11:00 11:46 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 11:00
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 11:03
dep. 11:03
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 11:06
dep. 11:06
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 11:10
dep. 11:10
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 11:13
dep. 11:13
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:15
dep. 11:15
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 11:18
dep. 11:18
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 11:19
dep. 11:19
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 11:22
dep. 11:22
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 11:24
dep. 11:24
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 11:25
dep. 11:25
17.6 km
arr. 11:26
dep. 11:26
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 11:27
dep. 11:27
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:30
dep. 11:30
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:31
dep. 11:31
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:33
dep. 11:33
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:35
dep. 11:35
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:36
dep. 11:36
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:38
dep. 11:38
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:39
dep. 11:39
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:41
dep. 11:41
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 11:46
26.1 km
11:55 12:41 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 11:55
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 11:56
dep. 11:56
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 11:58
dep. 11:58
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 12:01
dep. 12:01
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 12:05
dep. 12:05
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 12:08
dep. 12:08
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 12:10
dep. 12:10
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 12:14
dep. 12:14
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 12:17
dep. 12:17
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 12:19
dep. 12:19
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 12:20
dep. 12:20
17.6 km
arr. 12:21
dep. 12:21
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 12:22
dep. 12:22
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 12:25
dep. 12:25
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 12:26
dep. 12:26
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 12:28
dep. 12:28
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 12:30
dep. 12:30
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 12:33
dep. 12:33
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 12:34
dep. 12:34
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:36
dep. 12:36
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 12:41
26.1 km
12:50 13:36 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 12:50
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 12:51
dep. 12:51
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 12:53
dep. 12:53
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 12:56
dep. 12:56
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:00
dep. 13:00
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:03
dep. 13:03
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:05
dep. 13:05
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 13:09
dep. 13:09
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:12
dep. 13:12
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:14
dep. 13:14
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 13:15
dep. 13:15
17.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:17
dep. 13:17
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:20
dep. 13:20
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:21
dep. 13:21
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:23
dep. 13:23
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:25
dep. 13:25
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:26
dep. 13:26
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:28
dep. 13:28
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:29
dep. 13:29
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:31
dep. 13:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 13:36
26.1 km
13:40 14:26 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 13:40
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 13:41
dep. 13:41
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 13:43
dep. 13:43
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 13:46
dep. 13:46
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 13:50
dep. 13:50
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 13:53
dep. 13:53
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:55
dep. 13:55
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 13:59
dep. 13:59
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:02
dep. 14:02
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:04
dep. 14:04
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 14:05
dep. 14:05
17.6 km
arr. 14:06
dep. 14:06
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:07
dep. 14:07
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:10
dep. 14:10
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:11
dep. 14:11
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:13
dep. 14:13
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:15
dep. 14:15
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:18
dep. 14:18
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:19
dep. 14:19
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:21
dep. 14:21
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 14:26
26.1 km
14:15 15:01 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 14:15
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:16
dep. 14:16
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:18
dep. 14:18
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 14:21
dep. 14:21
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 14:25
dep. 14:25
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 14:28
dep. 14:28
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 14:30
dep. 14:30
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 14:34
dep. 14:34
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 14:37
dep. 14:37
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 14:39
dep. 14:39
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 14:40
dep. 14:40
17.6 km
arr. 14:41
dep. 14:41
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 14:42
dep. 14:42
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 14:45
dep. 14:45
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 14:48
dep. 14:48
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 14:50
dep. 14:50
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 14:51
dep. 14:51
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 14:53
dep. 14:53
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 14:54
dep. 14:54
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 14:56
dep. 14:56
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 15:01
26.1 km
14:50 15:36 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 14:50
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 14:51
dep. 14:51
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 14:53
dep. 14:53
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 14:56
dep. 14:56
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:00
dep. 15:00
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:03
dep. 15:03
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:05
dep. 15:05
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 15:09
dep. 15:09
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:12
dep. 15:12
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:14
dep. 15:14
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 15:15
dep. 15:15
17.6 km
arr. 15:16
dep. 15:16
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:17
dep. 15:17
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:20
dep. 15:20
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:21
dep. 15:21
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:23
dep. 15:23
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:25
dep. 15:25
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:26
dep. 15:26
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:28
dep. 15:28
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:29
dep. 15:29
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:31
dep. 15:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 15:36
26.1 km
15:30 16:16 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 15:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 15:31
dep. 15:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 15:33
dep. 15:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 15:36
dep. 15:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 15:40
dep. 15:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 15:43
dep. 15:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:45
dep. 15:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 15:49
dep. 15:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:52
dep. 15:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:54
dep. 15:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 15:55
dep. 15:55
17.6 km
arr. 15:56
dep. 15:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:57
dep. 15:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:00
dep. 16:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:01
dep. 16:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:03
dep. 16:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:05
dep. 16:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:08
dep. 16:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:09
dep. 16:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:11
dep. 16:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 16:16
26.1 km
16:00 16:46 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 16:00
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:01
dep. 16:01
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:03
dep. 16:03
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 16:06
dep. 16:06
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:10
dep. 16:10
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:13
dep. 16:13
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:15
dep. 16:15
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:18
dep. 16:18
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 16:19
dep. 16:19
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:22
dep. 16:22
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 16:25
dep. 16:25
17.6 km
arr. 16:26
dep. 16:26
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 16:27
dep. 16:27
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 16:30
dep. 16:30
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 16:31
dep. 16:31
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 16:33
dep. 16:33
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 16:35
dep. 16:35
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 16:36
dep. 16:36
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 16:38
dep. 16:38
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 16:39
dep. 16:39
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:41
dep. 16:41
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 16:46
26.1 km
16:35 17:21 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 16:35
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 16:36
dep. 16:36
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 16:38
dep. 16:38
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 16:41
dep. 16:41
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 16:45
dep. 16:45
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 16:48
dep. 16:48
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 16:50
dep. 16:50
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 16:53
dep. 16:53
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 16:54
dep. 16:54
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 16:57
dep. 16:57
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 16:59
dep. 16:59
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 17:00
dep. 17:00
17.6 km
arr. 17:01
dep. 17:01
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:02
dep. 17:02
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:05
dep. 17:05
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:06
dep. 17:06
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:08
dep. 17:08
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:10
dep. 17:10
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:11
dep. 17:11
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:13
dep. 17:13
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:14
dep. 17:14
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:16
dep. 17:16
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 17:21
26.1 km
17:20 18:06 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 17:20
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 17:21
dep. 17:21
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 17:23
dep. 17:23
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 17:26
dep. 17:26
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 17:30
dep. 17:30
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 17:33
dep. 17:33
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:35
dep. 17:35
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 17:38
dep. 17:38
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 17:39
dep. 17:39
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:42
dep. 17:42
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:44
dep. 17:44
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 17:45
dep. 17:45
17.6 km
arr. 17:46
dep. 17:46
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:47
dep. 17:47
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:50
dep. 17:50
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:51
dep. 17:51
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:53
dep. 17:53
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:55
dep. 17:55
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:58
dep. 17:58
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:59
dep. 17:59
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:01
dep. 18:01
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 18:06
26.1 km
18:15 19:01 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 18:15
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 18:16
dep. 18:16
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 18:18
dep. 18:18
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 18:21
dep. 18:21
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 18:25
dep. 18:25
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 18:28
dep. 18:28
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 18:30
dep. 18:30
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 18:34
dep. 18:34
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 18:37
dep. 18:37
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 18:39
dep. 18:39
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 18:40
dep. 18:40
17.6 km
arr. 18:41
dep. 18:41
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 18:42
dep. 18:42
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 18:45
dep. 18:45
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 18:46
dep. 18:46
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 18:48
dep. 18:48
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 18:50
dep. 18:50
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 18:51
dep. 18:51
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 18:53
dep. 18:53
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 18:54
dep. 18:54
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 18:56
dep. 18:56
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 19:01
26.1 km
19:10 19:56 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 19:10
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 19:11
dep. 19:11
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 19:13
dep. 19:13
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 19:16
dep. 19:16
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 19:20
dep. 19:20
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 19:23
dep. 19:23
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 19:25
dep. 19:25
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 19:29
dep. 19:29
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 19:32
dep. 19:32
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 19:34
dep. 19:34
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 19:35
dep. 19:35
17.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:37
dep. 19:37
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:40
dep. 19:40
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:41
dep. 19:41
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:43
dep. 19:43
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:45
dep. 19:45
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:48
dep. 19:48
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:49
dep. 19:49
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:51
dep. 19:51
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 19:56
26.1 km
20:05 20:51 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 20:05
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 20:06
dep. 20:06
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 20:08
dep. 20:08
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 20:11
dep. 20:11
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 20:15
dep. 20:15
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 20:18
dep. 20:18
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 20:20
dep. 20:20
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 20:24
dep. 20:24
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 20:27
dep. 20:27
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 20:29
dep. 20:29
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 20:30
dep. 20:30
17.6 km
arr. 20:31
dep. 20:31
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 20:32
dep. 20:32
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 20:35
dep. 20:35
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 20:36
dep. 20:36
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 20:38
dep. 20:38
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 20:40
dep. 20:40
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 20:41
dep. 20:41
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 20:43
dep. 20:43
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 20:44
dep. 20:44
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 20:46
dep. 20:46
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 20:51
26.1 km
21:00 21:46 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 21:00
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 21:01
dep. 21:01
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 21:03
dep. 21:03
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 21:06
dep. 21:06
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 21:10
dep. 21:10
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 21:13
dep. 21:13
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 21:15
dep. 21:15
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 21:18
dep. 21:18
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 21:19
dep. 21:19
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 21:22
dep. 21:22
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 21:24
dep. 21:24
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 21:25
dep. 21:25
17.6 km
arr. 21:26
dep. 21:26
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 21:27
dep. 21:27
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:30
dep. 21:30
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:31
dep. 21:31
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:33
dep. 21:33
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:35
dep. 21:35
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:36
dep. 21:36
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:38
dep. 21:38
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:39
dep. 21:39
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:41
dep. 21:41
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 21:46
26.1 km
21:50 22:36 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 21:50
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 21:51
dep. 21:51
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 21:53
dep. 21:53
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 21:56
dep. 21:56
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 22:00
dep. 22:00
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 22:03
dep. 22:03
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 22:05
dep. 22:05
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 22:08
dep. 22:08
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 22:08
dep. 22:08
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 22:09
dep. 22:09
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 22:12
dep. 22:12
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 22:14
dep. 22:14
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 22:15
dep. 22:15
17.6 km
arr. 22:16
dep. 22:16
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 22:17
dep. 22:17
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 22:19
dep. 22:19
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 22:20
dep. 22:20
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 22:21
dep. 22:21
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 22:23
dep. 22:23
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 22:25
dep. 22:25
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 22:26
dep. 22:26
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 22:28
dep. 22:28
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 22:29
dep. 22:29
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 22:31
dep. 22:31
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 22:36
26.1 km
22:40 23:26 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 22:40
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 22:41
dep. 22:41
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 22:43
dep. 22:43
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 22:46
dep. 22:46
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 22:50
dep. 22:50
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 22:53
dep. 22:53
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 22:55
dep. 22:55
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 22:58
dep. 22:58
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 22:58
dep. 22:58
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 22:59
dep. 22:59
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 23:02
dep. 23:02
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 23:04
dep. 23:04
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 23:05
dep. 23:05
17.6 km
arr. 23:06
dep. 23:06
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 23:07
dep. 23:07
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 23:09
dep. 23:09
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:10
dep. 23:10
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:11
dep. 23:11
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:13
dep. 23:13
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:15
dep. 23:15
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:16
dep. 23:16
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:18
dep. 23:18
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:19
dep. 23:19
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:21
dep. 23:21
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 23:26
26.1 km
23:30 00:16 (00:46)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Jabucki rit (Padinska skela), Okretnica
dep. 23:30
Jabucki rit (Padinska skela), Masinski park
arr. 23:31
dep. 23:31
0.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Radenska bara
arr. 23:33
dep. 23:33
1.6 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stari aerodro
arr. 23:36
dep. 23:36
4.7 km
Jabucki rit (Padinska skela), Glogonjski rit
arr. 23:40
dep. 23:40
7.4 km
Jabucki rit (Padinska skela), Stale PKB
arr. 23:43
dep. 23:43
9.4 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 23:45
dep. 23:45
10.3 km
Kovilovo kod Beograda, 2
arr. 23:48
dep. 23:48
13.2 km
Kovilovo kod Beograda, 1
arr. 23:48
dep. 23:48
13.5 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 23:49
dep. 23:49
14.4 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 23:52
dep. 23:52
15.9 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 23:54
dep. 23:54
17.1 km
Borca, Pretok
arr. 23:55
dep. 23:55
17.6 km
arr. 23:56
dep. 23:56
17.6 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 23:57
dep. 23:57
18.1 km
Borca, Intersection
arr. 23:59
dep. 23:59
18.8 km
Borca, Sebes mokri
arr. 00:00
dep. 00:00
19.4 km
Borca, Sebeska reka
arr. 00:01
dep. 00:01
19.9 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 00:03
dep. 00:03
20.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pakracka
arr. 00:05
dep. 00:05
21.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 00:06
dep. 00:06
21.8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 00:08
dep. 00:08
22.3 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 00:09
dep. 00:09
22.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 00:11
dep. 00:11
23.3 km
Beograd (Belgrade), Omladinski stadion
arr. 00:16
26.1 km

Naselja Jabucki rit (Padinska skela) i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jabucki rit (Padinska skela) je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.