Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jabucje kod Lajkovca - Lajkovac timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:00 06:25 (00:25)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 06:00
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:25
10 km
06:00 06:33 (00:33)
DubravaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
dep. 06:00
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 06:03
dep. 06:03
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 06:04
dep. 06:04
2.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 06:05
dep. 06:05
3.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
13.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 06:08
dep. 06:08
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 06:19
dep. 06:19
11.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 06:17
dep. 06:17
10.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 06:16
dep. 06:16
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 06:15
dep. 06:15
9.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
12.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 06:22
dep. 06:22
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 06:26
dep. 06:26
15.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 06:27
dep. 06:27
15.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
16.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 06:30
dep. 06:30
17.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:33
19.5 km
06:04 06:30 (00:26)
Grcica kuca (skretanje farma)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
dep. 06:04
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Stara skola (Donji kraj)
arr. 06:08
dep. 06:08
2.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Skretanje Tufegdzici
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakica prelaz
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 06:18
dep. 06:18
7.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
5.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 06:20
dep. 06:20
8.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 06:22
dep. 06:22
9.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 06:23
dep. 06:23
10.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 06:25
dep. 06:25
11.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 06:27
dep. 06:27
12.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:30
14.4 km
06:54 07:28 (00:34)
TovilisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
dep. 06:54
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
6.2 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
8.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
9.1 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
10.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
11.7 km
08:00 08:14 (00:14)
DabinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
dep. 08:00
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
6.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
8.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
9.1 km
08:40 09:05 (00:25)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 08:40
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 08:43
dep. 08:43
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 08:58
dep. 08:58
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 09:01
dep. 09:01
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 09:03
dep. 09:03
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:05
10 km
12:24 12:50 (00:26)
Grcica kuca (skretanje farma)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
dep. 12:24
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 12:27
dep. 12:27
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Stara skola (Donji kraj)
arr. 12:28
dep. 12:28
2.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Skretanje Tufegdzici
arr. 12:30
dep. 12:30
3.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakica prelaz
arr. 12:39
dep. 12:39
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 12:38
dep. 12:38
7.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
5.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
8.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 12:42
dep. 12:42
9.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 12:43
dep. 12:43
10.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 12:45
dep. 12:45
11.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 12:47
dep. 12:47
12.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:50
14.4 km
12:50 13:23 (00:33)
DubravaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
dep. 12:50
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 12:53
dep. 12:53
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 12:54
dep. 12:54
2.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 12:55
dep. 12:55
3.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
13.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 12:58
dep. 12:58
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 13:09
dep. 13:09
11.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 13:07
dep. 13:07
10.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 13:05
dep. 13:05
9.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 13:11
dep. 13:11
12.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 13:12
dep. 13:12
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 13:16
dep. 13:16
15.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 13:17
dep. 13:17
15.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 13:18
dep. 13:18
16.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 13:20
dep. 13:20
17.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:23
19.5 km
13:00 13:25 (00:25)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 13:00
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:25
10 km
13:43 14:26 (00:43)
BorverkBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
dep. 13:43
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 13:46
dep. 13:46
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 13:47
dep. 13:47
2.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
12.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 13:51
dep. 13:51
5 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 13:52
dep. 13:52
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 14:04
dep. 14:04
11.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 14:02
dep. 14:02
10.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
9.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 14:00
dep. 14:00
9.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 13:59
dep. 13:59
8.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 14:05
dep. 14:05
11.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 14:08
dep. 14:08
14.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 14:09
dep. 14:09
14.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 14:10
dep. 14:10
15.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
arr. 14:13
dep. 14:13
17.5 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 14:15
dep. 14:15
18.5 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 14:16
dep. 14:16
18.9 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 14:17
dep. 14:17
19.3 km
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 14:18
dep. 14:18
20.2 km
Lajkovac Selo
arr. 14:23
dep. 14:23
22.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:26
24.5 km
14:14 14:30 (00:16)
Grcica kuca (skretanje farma)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
dep. 14:14
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 14:17
dep. 14:17
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 14:19
dep. 14:19
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 14:20
dep. 14:20
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 14:22
dep. 14:22
4.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 14:23
dep. 14:23
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 14:25
dep. 14:25
6.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 14:27
dep. 14:27
7.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
9.8 km
15:20 15:53 (00:33)
DubravaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
dep. 15:20
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 15:23
dep. 15:23
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 15:24
dep. 15:24
2.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 15:25
dep. 15:25
3.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 15:28
dep. 15:28
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 15:39
dep. 15:39
11.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 15:37
dep. 15:37
10.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
9.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 15:42
dep. 15:42
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 15:46
dep. 15:46
15.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 15:47
dep. 15:47
15.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
16.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:50
dep. 15:50
17.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 15:53
19.5 km
15:44 16:00 (00:16)
Grcica kuca (skretanje farma)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
dep. 15:44
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 15:47
dep. 15:47
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 15:52
dep. 15:52
4.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 15:53
dep. 15:53
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
6.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:57
dep. 15:57
7.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:00
9.8 km
18:37 18:57 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Center
dep. 18:37
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 18:13
dep. 18:13
-13.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Dorina kuca
arr. 18:15
dep. 18:15
-12.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Smiljanici
arr. 18:16
dep. 18:16
-11.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Gaj - Radovanovica kuca
arr. 18:17
dep. 18:17
-11.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 18:18
dep. 18:18
-10.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 18:22
dep. 18:22
-7.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
-7.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 18:35
dep. 18:35
-1.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 18:33
dep. 18:33
-2.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 18:32
dep. 18:32
-3 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 18:31
dep. 18:31
-3.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 18:30
dep. 18:30
-4.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 18:36
dep. 18:36
-0.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 18:39
dep. 18:39
1.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 18:41
dep. 18:41
2.9 km
Ruklada, Dubrava okretanje
arr. 18:44
dep. 18:44
4.8 km
Ruklada, Kovaci II (Busina kuca)
arr. 18:46
dep. 18:46
5.8 km
Ruklada, Kovaci I (skretanje)
arr. 18:47
dep. 18:47
6.2 km
Ruklada, Cadina kuca
arr. 18:48
dep. 18:48
6.6 km
Lajkovac Selo, Mirkovica sokak
arr. 18:49
dep. 18:49
7.5 km
Lajkovac Selo
arr. 18:54
dep. 18:54
10.1 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:57
11.8 km
18:40 19:05 (00:25)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 18:40
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:05
10 km
19:10 19:43 (00:33)
DubravaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Dubrava
dep. 19:10
Jabucje kod Lajkovca, Catica sokak
arr. 19:13
dep. 19:13
1.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milic - Tejic
arr. 19:14
dep. 19:14
2.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Raskrsnica Bajic - Radovancevic
arr. 19:15
dep. 19:15
3.4 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
13.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Tomici
arr. 19:18
dep. 19:18
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Negica sokak
arr. 19:29
dep. 19:29
11.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica sokak
arr. 19:27
dep. 19:27
10.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakici - trafo stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
10.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Vis - prodavnica
arr. 19:25
dep. 19:25
9.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Bubanja igraliste
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Jabucje kod Lajkovca, Tasici raksrsnica
arr. 19:31
dep. 19:31
12.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Negici
arr. 19:32
dep. 19:32
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Savic
arr. 19:36
dep. 19:36
15.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovici
arr. 19:37
dep. 19:37
15.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 19:38
dep. 19:38
16.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 19:40
dep. 19:40
17.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:43
19.5 km
19:40 19:56 (00:16)
Grcica kuca (skretanje farma)Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
dep. 19:40
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 19:43
dep. 19:43
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 19:45
dep. 19:45
3.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 19:46
dep. 19:46
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 19:48
dep. 19:48
4.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 19:49
dep. 19:49
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 19:51
dep. 19:51
6.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 19:53
dep. 19:53
7.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:56
9.8 km

Naselja Jabucje kod Lajkovca i Lajkovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jabucje kod Lajkovca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.