Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jablanica kod Krusevca - Krusevac timetable

sunday, 08.12.2019.
14:24 15:10 (00:46)
Vitanovacki putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
dep. 14:24
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
-1.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
-2 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 14:18
dep. 14:18
-2.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
-3.5 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 14:16
dep. 14:16
-4.5 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 14:15
dep. 14:15
-5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 14:25
dep. 14:25
0.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
1.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 14:49
dep. 14:49
9 km
Naupare, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Naupare, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
7.5 km
Naupare, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Naupare, 4
arr. 14:45
dep. 14:45
6.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:54
dep. 14:54
13 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
13.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:57
dep. 14:57
14.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
15.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 15:01
dep. 15:01
16.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:02
dep. 15:02
17 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:06
dep. 15:06
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 15:08
dep. 15:08
20.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
21.5 km
Jablanica kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: monday, 09.12.2019.
04:55 05:50 (00:55)
6Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Krusevca, 6
dep. 04:55
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 04:57
dep. 04:57
1.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 04:58
dep. 04:58
2.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 04:59
dep. 04:59
3 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
3.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 05:04
dep. 05:04
5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 05:05
dep. 05:05
5.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 05:09
dep. 05:09
6.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
7.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 05:28
dep. 05:28
15.5 km
Naupare, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
14.5 km
Naupare, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
14 km
Naupare, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
12.5 km
Naupare, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
16.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:32
dep. 05:32
17.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
19 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:36
dep. 05:36
20 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
20.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
21.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 05:41
dep. 05:41
22.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:42
dep. 05:42
23 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
23.5 km
arr. 05:44
dep. 05:44
24 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:46
dep. 05:46
25.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 05:48
dep. 05:48
26.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:50
27.5 km
06:05 06:55 (00:50)
6Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Krusevca, 6
dep. 06:05
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
1.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
2.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 06:12
dep. 06:12
5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 06:13
dep. 06:13
5.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
6.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Naupare, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Naupare, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
13.5 km
Naupare, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Naupare, 4
arr. 06:25
dep. 06:25
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
18.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:42
dep. 06:42
20.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
21.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:45
dep. 06:45
22.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:46
dep. 06:46
23 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:47
dep. 06:47
23.5 km
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:50
dep. 06:50
25.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:52
dep. 06:52
26.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:55
27.5 km
06:30 07:15 (00:45)
6Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Krusevca, 6
dep. 06:30
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 06:32
dep. 06:32
1.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 06:33
dep. 06:33
2.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 06:44
dep. 06:44
6.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
7 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
7.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 06:53
dep. 06:53
9 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
10.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
11.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
13 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
14 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 07:02
dep. 07:02
14.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
15.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 07:06
dep. 07:06
16.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:07
dep. 07:07
17 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:08
dep. 07:08
17.5 km
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:11
dep. 07:11
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 07:13
dep. 07:13
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
21.5 km
12:00 12:55 (00:55)
6Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Krusevca, 6
dep. 12:00
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 12:03
dep. 12:03
2.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
6.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
7.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 12:33
dep. 12:33
15.5 km
Naupare, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
14.5 km
Naupare, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Naupare, 3
arr. 12:29
dep. 12:29
12.5 km
Naupare, 4
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
16.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
17.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
19 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
20 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 12:42
dep. 12:42
20.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:43
dep. 12:43
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
21.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:46
dep. 12:46
22.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:47
dep. 12:47
23 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
23.5 km
arr. 12:49
dep. 12:49
24 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:51
dep. 12:51
25.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:53
dep. 12:53
26.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:55
27.5 km
14:24 15:10 (00:46)
Vitanovacki putBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
dep. 14:24
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
-1.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
-2 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 14:18
dep. 14:18
-2.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
-3.5 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 14:16
dep. 14:16
-4.5 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 14:15
dep. 14:15
-5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 14:25
dep. 14:25
0.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
1.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 14:49
dep. 14:49
9 km
Naupare, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Naupare, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
7.5 km
Naupare, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Naupare, 4
arr. 14:45
dep. 14:45
6.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:54
dep. 14:54
13 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
13.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:57
dep. 14:57
14.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
15.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 15:01
dep. 15:01
16.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:02
dep. 15:02
17 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:06
dep. 15:06
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 15:08
dep. 15:08
20.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
21.5 km
17:00 17:45 (00:45)
6Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Krusevca, 6
dep. 17:00
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 17:02
dep. 17:02
1.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 17:03
dep. 17:03
2.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
3.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 17:09
dep. 17:09
5 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 17:10
dep. 17:10
5.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 17:14
dep. 17:14
6.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
7.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 17:23
dep. 17:23
9 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
10.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:26
dep. 17:26
11.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 17:29
dep. 17:29
13 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
14 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 17:32
dep. 17:32
14.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
15 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:34
dep. 17:34
15.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 17:36
dep. 17:36
16.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:37
dep. 17:37
17 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:38
dep. 17:38
17.5 km
arr. 17:39
dep. 17:39
18 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:41
dep. 17:41
19.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 17:43
dep. 17:43
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
21.5 km

Naselja Jablanica kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jablanica kod Krusevca je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.