Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Izvor kod Paracina - Paracin timetable

tuesday, 04.10.2022.
04:50 05:37 (00:47)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, 4
dep. 04:50
Izvor kod Paracina, 3
arr. 04:51
dep. 04:51
0.1 km
Izvor kod Paracina, 2
arr. 04:52
dep. 04:52
0.6 km
Izvor kod Paracina, 1
arr. 04:53
dep. 04:53
1.2 km
Klacevica
arr. 05:00
dep. 05:00
4.8 km
Donja Mutnica, 3
arr. 05:02
dep. 05:02
6.3 km
Donja Mutnica, 2
arr. 05:03
dep. 05:03
7 km
Donja Mutnica, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
7.2 km
Lesje, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
9.6 km
Lesje, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
10.6 km
Davidovac kod Paracina, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
15.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
16.6 km
arr. 05:31
dep. 05:31
22.1 km
arr. 05:32
dep. 05:32
22.8 km
Paracin, Bus station
arr. 05:37
24 km
07:00 07:47 (00:47)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, 4
dep. 07:00
Izvor kod Paracina, 3
arr. 07:01
dep. 07:01
0.1 km
Izvor kod Paracina, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
0.6 km
Izvor kod Paracina, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1.2 km
Klacevica
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Donja Mutnica, 3
arr. 07:12
dep. 07:12
6.3 km
Donja Mutnica, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Donja Mutnica, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
7.2 km
Lesje, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
9.6 km
Lesje, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
10.6 km
Davidovac kod Paracina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
15.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
16.6 km
arr. 07:41
dep. 07:41
22.1 km
arr. 07:42
dep. 07:42
22.8 km
Paracin, Bus station
arr. 07:47
24 km
08:20 08:45 (00:25)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, Igraliste
dep. 08:20
Donja Mutnica, Magistrala
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
16.4 km
09:50 10:47 (00:57)
GrzaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, Grza
dep. 09:50
Izvor kod Paracina, 4
arr. 10:00
dep. 10:00
5.4 km
Izvor kod Paracina, 3
arr. 10:01
dep. 10:01
5.5 km
Izvor kod Paracina, 2
arr. 10:02
dep. 10:02
6 km
Izvor kod Paracina, 1
arr. 10:03
dep. 10:03
6.6 km
Klacevica
arr. 10:10
dep. 10:10
10.2 km
Donja Mutnica, 3
arr. 10:12
dep. 10:12
11.7 km
Donja Mutnica, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
12.4 km
Donja Mutnica, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
12.6 km
Lesje, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
15 km
Lesje, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Davidovac kod Paracina, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
21.1 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
22 km
arr. 10:41
dep. 10:41
27.5 km
arr. 10:42
dep. 10:42
28.2 km
Paracin, Bus station
arr. 10:47
29.4 km
13:00 13:47 (00:47)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, 4
dep. 13:00
Izvor kod Paracina, 3
arr. 13:01
dep. 13:01
0.1 km
Izvor kod Paracina, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.6 km
Izvor kod Paracina, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1.2 km
Klacevica
arr. 13:10
dep. 13:10
4.8 km
Donja Mutnica, 3
arr. 13:12
dep. 13:12
6.3 km
Donja Mutnica, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Donja Mutnica, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
7.2 km
Lesje, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
9.6 km
Lesje, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
10.6 km
Davidovac kod Paracina, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
15.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
16.6 km
arr. 13:41
dep. 13:41
22.1 km
arr. 13:42
dep. 13:42
22.8 km
Paracin, Bus station
arr. 13:47
24 km
15:50 16:28 (00:38)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, 4
dep. 15:50
Izvor kod Paracina, 3
arr. 15:51
dep. 15:51
0.1 km
Izvor kod Paracina, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
0.6 km
Izvor kod Paracina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
1.2 km
Klacevica
arr. 16:00
dep. 16:00
4.8 km
Donja Mutnica, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
6.3 km
Donja Mutnica, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
7 km
Donja Mutnica, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
7.2 km
Lesje, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
9.6 km
Lesje, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
10.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
16.6 km
arr. 16:22
dep. 16:22
22.1 km
arr. 16:23
dep. 16:23
22.8 km
Paracin, Bus station
arr. 16:28
24 km
16:12 16:25 (00:13)
IgralisteBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, Igraliste
dep. 16:12
Paracin, Bus station
arr. 16:25
14 km
17:50 18:38 (00:48)
GrzaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, Grza
dep. 17:50
Izvor kod Paracina, 4
arr. 18:00
dep. 18:00
5.4 km
Izvor kod Paracina, 3
arr. 18:01
dep. 18:01
5.5 km
Izvor kod Paracina, 2
arr. 18:02
dep. 18:02
6 km
Izvor kod Paracina, 1
arr. 18:03
dep. 18:03
6.6 km
Klacevica
arr. 18:10
dep. 18:10
10.2 km
Donja Mutnica, 3
arr. 18:12
dep. 18:12
11.7 km
Donja Mutnica, 2
arr. 18:13
dep. 18:13
12.4 km
Donja Mutnica, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
12.6 km
Lesje, 2
arr. 18:18
dep. 18:18
15 km
Lesje, 1
arr. 18:20
dep. 18:20
16 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
22 km
arr. 18:32
dep. 18:32
27.5 km
arr. 18:33
dep. 18:33
28.2 km
Paracin, Bus station
arr. 18:38
29.4 km
21:00 21:47 (00:47)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izvor kod Paracina, 4
dep. 21:00
Izvor kod Paracina, 3
arr. 21:01
dep. 21:01
0.1 km
Izvor kod Paracina, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
0.6 km
Izvor kod Paracina, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
1.2 km
Klacevica
arr. 21:10
dep. 21:10
4.8 km
Donja Mutnica, 3
arr. 21:12
dep. 21:12
6.3 km
Donja Mutnica, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
7 km
Donja Mutnica, 1
arr. 21:14
dep. 21:14
7.2 km
Lesje, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
9.6 km
Lesje, 1
arr. 21:20
dep. 21:20
10.6 km
Davidovac kod Paracina, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
15.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
16.6 km
arr. 21:41
dep. 21:41
22.1 km
arr. 21:42
dep. 21:42
22.8 km
Paracin, Bus station
arr. 21:47
24 km

Naselja Izvor kod Paracina i Paracin su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Izvor kod Paracina je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.