Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Izbenica - Krusevac timetable

friday, 15.11.2019.
12:00 13:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 12:00
Izbenica, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Bacina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Bacina, M
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Varvarin, Farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Maskare, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
28 km
Jasika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
12:00 13:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 12:00
Izbenica, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Bacina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Bacina, M
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Varvarin, Farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Maskare, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
28 km
Jasika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
12:00 13:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 12:00
Izbenica, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Bacina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Bacina, M
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Varvarin, Farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Maskare, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
28 km
Jasika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
12:00 13:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 12:00
Izbenica, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Bacina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Bacina, M
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Varvarin, Farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Maskare, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
28 km
Jasika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
12:00 13:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 12:00
Izbenica, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Bacina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Bacina, M
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Varvarin, Farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Maskare, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
28 km
Jasika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
12:00 13:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 12:00
Izbenica, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Bacina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Bacina, M
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Varvarin, Farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Maskare, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
28 km
Jasika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
12:00 13:00 (01:00)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 12:00
Izbenica, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Bacina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Bacina, M
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Varvarin, Farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Maskare, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
28 km
Jasika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:59
dep. 12:59
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
35 km

Naselja Izbenica i Krusevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Izbenica je u 12:00 h, dok je poslednji polazak u 12:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.