Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Izbenica - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
07:15 08:30 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 07:15
Izbenica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Bacina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Bacina, M
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Varvarin, Farma
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Maskare, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
07:15 08:30 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 07:15
Izbenica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Bacina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Bacina, M
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Varvarin, Farma
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Maskare, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 27.06.2024.
07:15 08:30 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 07:15
Izbenica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Bacina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Bacina, M
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Varvarin, Farma
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Maskare, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: friday, 28.06.2024.
07:15 08:30 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 07:15
Izbenica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Bacina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Bacina, M
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Varvarin, Farma
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Maskare, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 29.06.2024.
07:15 08:30 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 07:15
Izbenica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Bacina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Bacina, M
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Varvarin, Farma
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Maskare, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: monday, 01.07.2024.
07:15 08:30 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 07:15
Izbenica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Bacina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Bacina, M
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Varvarin, Farma
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Maskare, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
35 km
Izbenica - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 02.07.2024.
07:15 08:30 (01:15)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 07:15
Izbenica, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Bacina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Bacina, M
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 07:33
dep. 07:33
7 km
Varvarin, Farma
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Maskare, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
20.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
21 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
25.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
30 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
32 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
34.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
35 km

Naselja Izbenica i Krusevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Izbenica je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 07:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.