Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Izbenica - Bošnjane kod Varvarina timetable

wednesday, 17.07.2019.
16:45 17:33 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 16:45
Izbenica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Bacina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Bacina, M
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Varvarin, Farma
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
21 km
Izbenica - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
16:45 17:33 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 16:45
Izbenica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Bacina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Bacina, M
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Varvarin, Farma
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
21 km
Izbenica - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
16:45 17:33 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 16:45
Izbenica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Bacina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Bacina, M
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Varvarin, Farma
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
21 km
Izbenica - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
16:45 17:33 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 16:45
Izbenica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Bacina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Bacina, M
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Varvarin, Farma
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
21 km
Izbenica - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
16:45 17:33 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 16:45
Izbenica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Bacina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Bacina, M
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Varvarin, Farma
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
21 km
Izbenica - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
16:45 17:33 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 16:45
Izbenica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Bacina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Bacina, M
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Varvarin, Farma
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
21 km
Izbenica - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
16:45 17:33 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Izbenica, 2
dep. 16:45
Izbenica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Bacina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Bacina, M
arr. 16:55
dep. 16:55
6.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Varvarin, Farma
arr. 16:57
dep. 16:57
8.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:58
dep. 16:58
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:59
dep. 16:59
10.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:15
11.5 km
Varvarin, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 17:18
dep. 17:18
13 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Maskare, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
19.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
20 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 17:33
21 km

Naselja Izbenica i Bošnjane kod Varvarina su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Izbenica je u 16:45 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.