Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ivanjica - Kragujevac timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:05 08:40 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 05:05
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Prilike, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 05:35
dep. 05:35
23 km
Arilje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Pozega, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 06:15
dep. 06:15
49 km
Jelen Do, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 06:27
dep. 06:27
62 km
Parmenac
arr. 06:37
dep. 06:37
75 km
Cacak, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:20
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:25
dep. 07:25
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 07:30
dep. 07:30
86 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
108 km
Knic, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
136 km
10:00 13:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Prilike, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Arilje, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
39 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Jelen Do, Most
arr. 11:15
dep. 11:15
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
62 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
75 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:45
dep. 11:45
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:50
dep. 11:50
86 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
108 km
Knic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
136 km
Ivanjica - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:05 08:40 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 05:05
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Prilike, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 05:35
dep. 05:35
23 km
Arilje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Pozega, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 06:15
dep. 06:15
49 km
Jelen Do, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 06:27
dep. 06:27
62 km
Parmenac
arr. 06:37
dep. 06:37
75 km
Cacak, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:20
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:25
dep. 07:25
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 07:30
dep. 07:30
86 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
108 km
Knic, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
136 km
10:00 13:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Prilike, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Arilje, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
39 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Jelen Do, Most
arr. 11:15
dep. 11:15
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
62 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
75 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:45
dep. 11:45
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:50
dep. 11:50
86 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
108 km
Knic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
136 km
Ivanjica - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:05 08:40 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 05:05
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Prilike, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 05:35
dep. 05:35
23 km
Arilje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Pozega, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 06:15
dep. 06:15
49 km
Jelen Do, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 06:27
dep. 06:27
62 km
Parmenac
arr. 06:37
dep. 06:37
75 km
Cacak, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:20
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:25
dep. 07:25
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 07:30
dep. 07:30
86 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
108 km
Knic, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
136 km
10:00 13:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Prilike, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Arilje, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
39 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Jelen Do, Most
arr. 11:15
dep. 11:15
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
62 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
75 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:45
dep. 11:45
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:50
dep. 11:50
86 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
108 km
Knic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
136 km
Ivanjica - Kragujevac timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
05:05 08:40 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 05:05
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Prilike, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 05:35
dep. 05:35
23 km
Arilje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Pozega, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 06:15
dep. 06:15
49 km
Jelen Do, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 06:27
dep. 06:27
62 km
Parmenac
arr. 06:37
dep. 06:37
75 km
Cacak, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:20
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:25
dep. 07:25
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 07:30
dep. 07:30
86 km
Stancici
arr. 07:35
dep. 07:35
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 08:00
dep. 08:00
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 08:05
dep. 08:05
108 km
Knic, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
136 km
10:00 13:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Prilike, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Arilje, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
39 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Jelen Do, Most
arr. 11:15
dep. 11:15
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
62 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
75 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
80 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 11:45
dep. 11:45
84 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:50
dep. 11:50
86 km
Stancici
arr. 11:55
dep. 11:55
91 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
95 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
98 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:20
dep. 12:20
104 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:25
dep. 12:25
108 km
Knic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
110 km
Vuckovica kod Knica, Ravni gaj
arr. 12:40
dep. 12:40
121 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
124 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:50
dep. 12:50
127 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:00
136 km

Naselja Ivanjica i Kragujevac su međusobno udaljena ~136 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ivanjica je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 10:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.