Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ivanjica - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 22.11.2018.
01:00 04:55 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 01:00
Prilike
arr. 01:14
dep. 01:14
9.2 km
Arilje, Center
arr. 01:37
dep. 01:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 01:54
dep. 01:54
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:35
77.8 km
Preljina
arr. 02:50
dep. 02:50
85.9 km
Ljig, Bus station
arr. 03:32
dep. 03:32
134.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 04:39
dep. 04:39
209.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:55
217.9 km
07:00 11:20 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 07:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Prilike
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Latvica
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Arilje, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
43 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
49 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
dep. 09:00
80 km
Konjevici
arr. 09:08
dep. 09:08
85 km
Preljina
arr. 09:10
dep. 09:10
87 km
Ljig, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
145 km
Moravci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
0 km
Liplje, I
arr. 09:57
dep. 09:57
0 km
arr. 10:00
dep. 10:00
0 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:10
dep. 10:10
0 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:04
dep. 11:04
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:20
226 km
08:00 12:20 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 08:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Prilike
arr. 08:10
dep. 08:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Latvica
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Arilje, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:15
dep. 09:15
49 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
dep. 10:00
80 km
Konjevici
arr. 10:08
dep. 10:08
85 km
Preljina
arr. 10:10
dep. 10:10
87 km
Ljig, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
145 km
Moravci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
0 km
Liplje, I
arr. 10:57
dep. 10:57
0 km
arr. 11:00
dep. 11:00
0 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 11:10
dep. 11:10
0 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:04
dep. 12:04
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:20
226 km
10:00 14:55 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Prilike
arr. 10:14
dep. 10:14
9.2 km
Arilje, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 11:35
dep. 12:00
77.8 km
Konjevici
arr. 12:08
dep. 12:08
82.8 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
84.8 km
Dici, Magistrala
arr. 13:12
dep. 13:12
134.8 km
Ljig, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
142.8 km
Moravci, Magistrala
arr. 13:34
dep. 13:34
145.8 km
Liplje, I
arr. 13:37
dep. 13:37
148.8 km
arr. 13:40
dep. 13:40
152.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:50
dep. 13:50
162.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
215.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:55
223.8 km
14:00 18:20 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 14:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Prilike
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Latvica
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Arilje, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
49 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
dep. 16:00
80 km
Konjevici
arr. 16:08
dep. 16:08
85 km
Preljina
arr. 16:10
dep. 16:10
87 km
Ljig, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
145 km
Moravci, Magistrala
arr. 17:05
dep. 17:05
0 km
Liplje, I
arr. 17:07
dep. 17:07
0 km
arr. 17:10
dep. 17:10
0 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:20
dep. 17:20
0 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:15
dep. 18:15
218 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:20
226 km
16:00 20:30 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 16:00
Prilike
arr. 16:14
dep. 16:14
9.2 km
Arilje, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
77.8 km
Konjevici
arr. 18:02
dep. 18:02
82.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:15
dep. 20:15
208.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
216.8 km
18:00 21:55 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 18:00
Prilike
arr. 18:14
dep. 18:14
9.2 km
Arilje, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 18:54
dep. 18:54
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
77.8 km
Preljina
arr. 19:50
dep. 19:50
85.9 km
Ljig, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
134.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:39
dep. 21:39
209.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:55
217.9 km

Naselja Ivanjica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~223 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 04h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ivanjica je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.