Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ivanje kod Prijepolja - Prijepolje timetable

thursday, 27.02.2020.
07:00 07:25 (00:25)
ZadrugaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
dep. 07:00
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 07:11
dep. 07:11
2.2 km
Kosevine, V. potok
arr. 07:13
dep. 07:13
3.4 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 07:16
dep. 07:16
4.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 07:19
dep. 07:19
5.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 07:20
dep. 07:20
6.4 km
Prijepolje, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
6.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 07:22
dep. 07:22
7.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 07:23
dep. 07:23
8.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 07:24
dep. 07:24
8.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 07:25
9.1 km
12:00 12:25 (00:25)
ZadrugaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
dep. 12:00
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 12:05
dep. 12:05
1.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 12:11
dep. 12:11
2.2 km
Kosevine, V. potok
arr. 12:13
dep. 12:13
3.4 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 12:16
dep. 12:16
4.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 12:19
dep. 12:19
5.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 12:20
dep. 12:20
6.4 km
Prijepolje, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
6.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 12:22
dep. 12:22
7.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 12:23
dep. 12:23
8.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 12:24
dep. 12:24
8.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 12:25
9.1 km
13:20 13:45 (00:25)
ZadrugaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
dep. 13:20
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 13:25
dep. 13:25
1.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 13:31
dep. 13:31
2.2 km
Kosevine, V. potok
arr. 13:33
dep. 13:33
3.4 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 13:36
dep. 13:36
4.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 13:39
dep. 13:39
5.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 13:40
dep. 13:40
6.4 km
Prijepolje, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
6.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 13:42
dep. 13:42
7.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 13:43
dep. 13:43
8.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 13:44
dep. 13:44
8.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 13:45
9.1 km
14:30 14:50 (00:20)
ZadrugaKolovrat
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
dep. 14:30
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 14:35
dep. 14:35
1.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 14:36
dep. 14:36
2.2 km
Kosevine, V. potok
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 14:43
dep. 14:43
4.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:46
dep. 14:46
5.9 km
Prijepolje, K. naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
7.2 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 14:50
8.2 km
14:35 15:00 (00:25)
ZadrugaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
dep. 14:35
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 14:40
dep. 14:40
1.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 14:46
dep. 14:46
2.2 km
Kosevine, V. potok
arr. 14:48
dep. 14:48
3.4 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 14:51
dep. 14:51
4.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 14:54
dep. 14:54
5.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 14:55
dep. 14:55
6.4 km
Prijepolje, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
6.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 14:57
dep. 14:57
7.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 14:58
dep. 14:58
8.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 14:59
dep. 14:59
8.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 15:00
9.1 km
15:30 15:55 (00:25)
ZadrugaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
dep. 15:30
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 15:41
dep. 15:41
2.2 km
Kosevine, V. potok
arr. 15:43
dep. 15:43
3.4 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 15:46
dep. 15:46
4.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 15:50
dep. 15:50
6.4 km
Prijepolje, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
6.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 15:52
dep. 15:52
7.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 15:53
dep. 15:53
8.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
8.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 15:55
9.1 km
19:00 19:25 (00:25)
ZadrugaBostani
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanje kod Prijepolja, Zadruga
dep. 19:00
Ivanje kod Prijepolja, Dolovi
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Ivanje kod Prijepolja, Kruska
arr. 19:05
dep. 19:05
1.8 km
Ivanje kod Prijepolja, Crepana
arr. 19:11
dep. 19:11
2.2 km
Kosevine, V. potok
arr. 19:13
dep. 19:13
3.4 km
Kosevine, Raisnjevo
arr. 19:16
dep. 19:16
4.6 km
Prijepolje, Sarampov
arr. 19:19
dep. 19:19
5.9 km
Prijepolje, Vracar
arr. 19:20
dep. 19:20
6.4 km
Prijepolje, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
6.7 km
Prijepolje, Vakuf
arr. 19:22
dep. 19:22
7.6 km
Prijepolje, Stadion
arr. 19:23
dep. 19:23
8.1 km
Prijepolje, Bolnica
arr. 19:24
dep. 19:24
8.3 km
Prijepolje, Bostani
arr. 19:25
9.1 km

Naselja Ivanje kod Prijepolja i Prijepolje su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ivanje kod Prijepolja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.