Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Irig - Valjevo timetable

sunday, 12.07.2020.
09:45 12:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Bus station
dep. 09:45
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
87 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
121 km
18:31 20:57 (02:26)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:31
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
51.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
57.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
59.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
61.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
64.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
67.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
70.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
75.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
77.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
77.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
80.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
83.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
88.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
93.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
98.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
99.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
101.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
104.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
107.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
109.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
113.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
116.3 km
Irig - Valjevo timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
09:45 12:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Bus station
dep. 09:45
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
87 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
121 km
18:31 20:57 (02:26)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:31
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
51.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
57.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
59.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
61.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
64.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
67.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
70.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
75.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
77.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
77.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
80.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
83.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
88.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
93.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
98.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
99.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
101.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
104.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
107.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
109.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
113.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
116.3 km
Irig - Valjevo timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
09:45 12:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Bus station
dep. 09:45
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
87 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
121 km
18:31 20:57 (02:26)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:31
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
51.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
57.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
59.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
61.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
64.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
67.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
70.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
75.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
77.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
77.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
80.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
83.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
88.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
93.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
98.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
99.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
101.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
104.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
107.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
109.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
113.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
116.3 km
Irig - Valjevo timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
09:45 12:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Bus station
dep. 09:45
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
87 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
121 km
18:31 20:57 (02:26)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:31
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
51.9 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 19:42
dep. 19:42
57.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
59.1 km
Ridjake, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
61.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
64.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
67.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:56
dep. 19:56
70.9 km
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
75.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
77.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
77.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
80.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
83.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
88.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
93.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
98.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
99.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
101.3 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
104.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
107.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
109.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
113.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
116.3 km

Naselja Irig i Valjevo su međusobno udaljena ~119 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Irig je u 09:45 h, dok je poslednji polazak u 18:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.