Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Irig - Valjevo timetable

friday, 15.11.2019.
09:45 12:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Bus station
dep. 09:45
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
87 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
121 km
15:13 18:10 (02:57)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 15:13
arr. 15:26
dep. 15:26
12 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
14 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
26 km
arr. 15:48
dep. 15:48
30 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
50 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
55 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
58 km
arr. 16:24
dep. 16:24
62 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
65 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
69 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
70 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
76 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
81 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
84 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
86 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
88 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
97 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
100 km
arr. 17:30
dep. 17:30
104 km
Murgas, Magacin
arr. 17:36
dep. 17:36
109 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
111 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
115 km
arr. 17:46
dep. 17:46
117 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
121 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
125 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
131 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
137 km
18:31 20:57 (02:26)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 18:31
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
51.9 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
57.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
59.1 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
61.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
64.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
67.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
70.9 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
75.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
77.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
77.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
80.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
83.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
88.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
93.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
98.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
99.4 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
101.3 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
104.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
107.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
109.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
113.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
116.3 km
Irig - Valjevo timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
09:45 12:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Bus station
dep. 09:45
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
87 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
121 km
15:13 18:10 (02:57)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 15:13
arr. 15:26
dep. 15:26
12 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
14 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
26 km
arr. 15:48
dep. 15:48
30 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
50 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
55 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
58 km
arr. 16:24
dep. 16:24
62 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
65 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
69 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
70 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
76 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
81 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
84 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
86 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
88 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
97 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
100 km
arr. 17:30
dep. 17:30
104 km
Murgas, Magacin
arr. 17:36
dep. 17:36
109 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
111 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
115 km
arr. 17:46
dep. 17:46
117 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
121 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
125 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
131 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
137 km
18:31 20:57 (02:26)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 18:31
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
51.9 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
57.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
59.1 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
61.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
64.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
67.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
70.9 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
75.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
77.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
77.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
80.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
83.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
88.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
93.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
98.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
99.4 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
101.3 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
104.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
107.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
109.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
113.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
116.3 km
Irig - Valjevo timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
09:45 12:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Bus station
dep. 09:45
Ruma, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
50 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
87 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
121 km
15:13 18:10 (02:57)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 15:13
arr. 15:26
dep. 15:26
12 km
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
14 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
26 km
arr. 15:48
dep. 15:48
30 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
50 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
55 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
58 km
arr. 16:24
dep. 16:24
62 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
65 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
69 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
70 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
76 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
81 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
84 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
86 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
88 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
97 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
100 km
arr. 17:30
dep. 17:30
104 km
Murgas, Magacin
arr. 17:36
dep. 17:36
109 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
111 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
115 km
arr. 17:46
dep. 17:46
117 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
121 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
125 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
131 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
137 km
18:31 20:57 (02:26)
Stambene zgradeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 18:31
Irig, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
48.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
51.9 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
57.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
59.1 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
61.7 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
64.4 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
67.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
70.9 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
75.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
77.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
77.9 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
80.8 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
83.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
85 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
88.8 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
93.6 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
98.3 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
99.4 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
101.3 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
104.5 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
106 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
107.6 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
109.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
113.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
116.3 km

Naselja Irig i Valjevo su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Irig je u 09:45 h, dok je poslednji polazak u 18:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.