Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Irig - Loznica timetable

saturday, 20.07.2019.
16:47 19:05 (02:18)
Stambene zgrade
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 16:47
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
arr. 17:01
dep. 17:01
11.9 km
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
30.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
38.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
43.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
53.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
60.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
66 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
71.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
82.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
87.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
90.5 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
95.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
100.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
107.2 km
Irig - Loznica timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
16:47 19:05 (02:18)
Stambene zgrade
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 16:47
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
arr. 17:01
dep. 17:01
11.9 km
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
30.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
38.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
43.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
53.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
60.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
66 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
71.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
82.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
87.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
90.5 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
95.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
100.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
107.2 km
Irig - Loznica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
14:59 17:30 (02:31)
Hopovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Hopovo
dep. 14:59
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Irig, Novo doba
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Ruma, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
19 km
Voganj, Pošta
arr. 15:30
dep. 15:30
36 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
37 km
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
43 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
47 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
57 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
63 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
69 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
73 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
78 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
85 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
90 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
95 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
98 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
104 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
108 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
115 km
16:47 19:05 (02:18)
Stambene zgrade
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 16:47
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
arr. 17:01
dep. 17:01
11.9 km
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
30.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
38.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
43.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
53.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
60.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
66 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
71.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
82.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
87.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
90.5 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
95.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
100.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
107.2 km
Irig - Loznica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
14:59 17:30 (02:31)
Hopovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Hopovo
dep. 14:59
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Irig, Novo doba
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Ruma, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
19 km
Voganj, Pošta
arr. 15:30
dep. 15:30
36 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
37 km
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
43 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
47 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
57 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
63 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
69 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
73 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
78 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
85 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
90 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
95 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
98 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
104 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
108 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
115 km
16:47 19:05 (02:18)
Stambene zgrade
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 16:47
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
arr. 17:01
dep. 17:01
11.9 km
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
30.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
38.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
43.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
53.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
60.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
66 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
71.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
82.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
87.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
90.5 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
95.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
100.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
107.2 km
Irig - Loznica timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
14:59 17:30 (02:31)
Hopovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Hopovo
dep. 14:59
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Irig, Novo doba
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Ruma, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
19 km
Voganj, Pošta
arr. 15:30
dep. 15:30
36 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
37 km
Salas Nocajski, 5
arr. 15:53
dep. 15:53
43 km
Nocaj, 5
arr. 15:58
dep. 15:58
47 km
Glusci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
57 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
63 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
69 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
73 km
Badovinci, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
78 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 16:49
dep. 16:49
85 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
90 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
95 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
98 km
Jelav, Dom
arr. 17:14
dep. 17:14
104 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
108 km
Loznica, Bus station
arr. 17:30
115 km
16:47 19:05 (02:18)
Stambene zgrade
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Irig, Stambene zgrade
dep. 16:47
Irig, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
arr. 17:01
dep. 17:01
11.9 km
Voganj, Pošta
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
30.7 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
38.8 km
Nocaj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
43.8 km
Glusci, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Metkovic Macvanski
arr. 17:58
dep. 17:58
53.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:09
dep. 18:09
60.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
66 km
Badovinci, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
71.8 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
82.3 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:42
dep. 18:42
87.3 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
90.5 km
Jelav, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
95.7 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
100.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:05
107.2 km

Naselja Irig i Loznica su međusobno udaljena ~111 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 18min., a najduže 02h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Irig je u 14:59 h, dok je poslednji polazak u 16:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.