Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Indjija - Cortanovci timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:55 05:31 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 04:55
Indjija, Center
arr. 05:00
dep. 05:00
1 km
arr. 05:01
dep. 05:01
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 05:02
dep. 05:02
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 05:04
dep. 05:04
3.3 km
arr. 05:11
dep. 05:11
9.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
13.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 05:21
dep. 05:21
16.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
17.4 km
Cortanovci, 4
arr. 05:25
dep. 05:25
19.8 km
Cortanovci, 3
arr. 05:27
dep. 05:27
20.7 km
Cortanovci, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
21.5 km
Cortanovci, 1
arr. 05:31
22.3 km
05:55 06:39 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 05:55
Indjija, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
1 km
arr. 06:01
dep. 06:01
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 06:02
dep. 06:02
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 06:04
dep. 06:04
3.3 km
arr. 06:17
dep. 06:17
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
13.6 km
Maradik, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 06:24
dep. 06:24
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 06:29
dep. 06:29
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 06:39
29.3 km
07:10 08:41 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 07:10
Indjija, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
arr. 07:17
dep. 07:17
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 07:21
dep. 07:21
2.6 km
arr. 07:23
dep. 07:23
4.8 km
arr. 07:26
dep. 07:26
7.8 km
Novi Karlovci, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
10.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
11.3 km
Novi Slankamen, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
17.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
17.8 km
Novi Slankamen, 3
arr. 07:42
dep. 07:42
18.3 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
19.6 km
Stari Slankamen, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
21.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
24.8 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
25.9 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
26.7 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 08:10
dep. 08:10
33 km
Krcedin, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
34 km
Krcedin, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
35 km
Beska, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
38.5 km
Beska, 2 - centar
arr. 08:24
dep. 08:24
39.4 km
Beska, 3
arr. 08:26
dep. 08:26
40.2 km
Beska, 4
arr. 08:28
dep. 08:28
41.2 km
Cortanovci, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
46.2 km
Cortanovci, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
47 km
Cortanovci, 3
arr. 08:37
dep. 08:37
47.8 km
Cortanovci, 4
arr. 08:39
dep. 08:39
48.7 km
Cortanovci, Intersection
arr. 08:41
51.1 km
08:15 09:37 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 08:15
Indjija, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
1 km
arr. 08:22
dep. 08:22
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 08:26
dep. 08:26
2.6 km
arr. 08:28
dep. 08:28
4.1 km
arr. 08:31
dep. 08:31
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 08:35
dep. 08:35
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 08:43
dep. 08:43
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 08:47
dep. 08:47
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 08:48
dep. 08:48
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
27.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 09:06
dep. 09:06
31.7 km
Krcedin, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
32.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 09:11
dep. 09:11
33.7 km
Beska, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
37.2 km
Beska, 2 - centar
arr. 09:20
dep. 09:20
38.1 km
Beska, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
38.9 km
Beska, 4
arr. 09:24
dep. 09:24
39.9 km
Cortanovci, 1
arr. 09:29
dep. 09:29
44.9 km
Cortanovci, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
45.7 km
Cortanovci, 3
arr. 09:33
dep. 09:33
46.5 km
Cortanovci, 4
arr. 09:35
dep. 09:35
47.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 09:37
49.8 km
10:15 11:46 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 10:15
Indjija, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
1 km
arr. 10:22
dep. 10:22
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 10:26
dep. 10:26
2.6 km
arr. 10:28
dep. 10:28
4.1 km
arr. 10:31
dep. 10:31
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 10:35
dep. 10:35
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 10:46
dep. 10:46
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 10:47
dep. 10:47
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 10:48
dep. 10:48
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
27.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
28.4 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
29.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 11:15
dep. 11:15
35.5 km
Krcedin, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
36.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
37.5 km
Beska, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
41 km
Beska, 2 - centar
arr. 11:29
dep. 11:29
41.9 km
Beska, 3
arr. 11:31
dep. 11:31
42.7 km
Beska, 4
arr. 11:33
dep. 11:33
43.7 km
Cortanovci, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
48.7 km
Cortanovci, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
49.5 km
Cortanovci, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
50.3 km
Cortanovci, 4
arr. 11:44
dep. 11:44
51.2 km
Cortanovci, Intersection
arr. 11:46
53.6 km
11:45 12:27 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 11:45
Indjija, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
1 km
arr. 11:51
dep. 11:51
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 11:52
dep. 11:52
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 11:54
dep. 11:54
3.3 km
arr. 12:07
dep. 12:07
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
13.6 km
Maradik, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
19.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 12:17
dep. 12:17
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 12:21
dep. 12:21
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 12:23
dep. 12:23
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 12:27
29.3 km
13:20 14:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 13:20
Indjija, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 13:27
dep. 13:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 13:29
dep. 13:29
3.3 km
arr. 13:42
dep. 13:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 13:40
dep. 13:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 13:49
dep. 13:49
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 13:54
dep. 13:54
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 14:00
dep. 14:00
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 14:02
dep. 14:02
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 14:04
29.3 km
15:20 16:42 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 15:20
Indjija, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
1 km
arr. 15:27
dep. 15:27
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
arr. 15:36
dep. 15:36
4.1 km
arr. 15:39
dep. 15:39
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
27.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 16:11
dep. 16:11
31.7 km
Krcedin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
32.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
33.7 km
Beska, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
37.2 km
Beska, 2 - centar
arr. 16:25
dep. 16:25
38.1 km
Beska, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Beska, 4
arr. 16:29
dep. 16:29
39.9 km
Cortanovci, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
44.9 km
Cortanovci, 2
arr. 16:36
dep. 16:36
45.7 km
Cortanovci, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
46.5 km
Cortanovci, 4
arr. 16:40
dep. 16:40
47.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 16:42
49.8 km
16:20 17:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 16:20
Indjija, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
arr. 16:26
dep. 16:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 16:27
dep. 16:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 16:29
dep. 16:29
3.3 km
arr. 16:42
dep. 16:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 16:49
dep. 16:49
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 16:54
dep. 16:54
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 16:58
dep. 16:58
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 17:00
dep. 17:00
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 17:04
29.3 km
17:00 18:16 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 17:00
Indjija, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
1 km
arr. 17:07
dep. 17:07
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 17:11
dep. 17:11
2.6 km
arr. 17:13
dep. 17:13
4.1 km
arr. 17:16
dep. 17:16
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 17:28
dep. 17:28
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 17:32
dep. 17:32
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
18.9 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
24.1 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 17:45
dep. 17:45
28.5 km
Krcedin, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
29.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
30.5 km
Beska, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
34 km
Beska, 2 - centar
arr. 17:59
dep. 17:59
34.9 km
Beska, 3
arr. 18:01
dep. 18:01
35.7 km
Beska, 4
arr. 18:03
dep. 18:03
36.7 km
Cortanovci, 1
arr. 18:08
dep. 18:08
41.7 km
Cortanovci, 2
arr. 18:10
dep. 18:10
42.5 km
Cortanovci, 3
arr. 18:12
dep. 18:12
43.3 km
Cortanovci, 4
arr. 18:14
dep. 18:14
44.2 km
Cortanovci, Intersection
arr. 18:16
46.6 km
19:30 20:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 19:30
Indjija, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
1 km
arr. 19:36
dep. 19:36
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 19:39
dep. 19:39
3.3 km
arr. 19:52
dep. 19:52
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 19:50
dep. 19:50
13.6 km
Maradik, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 19:59
dep. 19:59
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 20:04
dep. 20:04
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 20:08
dep. 20:08
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 20:10
dep. 20:10
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 20:14
29.3 km
23:20 00:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 23:20
Indjija, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
1 km
arr. 23:26
dep. 23:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 23:27
dep. 23:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 23:29
dep. 23:29
3.3 km
arr. 23:42
dep. 23:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 23:40
dep. 23:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 23:39
dep. 23:39
12.6 km
Beska, 4
arr. 23:48
dep. 23:48
19.4 km
Beska, 3
arr. 23:50
dep. 23:50
20.4 km
Cortanovci, 4
arr. 23:55
dep. 23:55
25.4 km
Cortanovci, 3
arr. 23:57
dep. 23:57
26.3 km
Cortanovci, 2
arr. 23:59
dep. 23:59
27.1 km
Cortanovci, 1
arr. 00:01
27.9 km

Naselja Indjija i Cortanovci su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 01h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Indjija je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.