Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Indjija - Beska timetable

wednesday, 22.05.2019.
03:50 04:18 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 03:50
Indjija, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
1 km
arr. 03:56
dep. 03:56
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 03:57
dep. 03:57
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 03:59
dep. 03:59
3.3 km
arr. 04:06
dep. 04:06
9.6 km
Beska, 4
arr. 04:12
dep. 04:12
13.4 km
Beska, 3
arr. 04:14
dep. 04:14
14.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 04:16
dep. 04:16
15.2 km
Beska, 1
arr. 04:18
16.1 km
03:50 04:53 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 03:50
Indjija, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
1 km
arr. 03:57
dep. 03:57
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 04:01
dep. 04:01
2.6 km
arr. 04:03
dep. 04:03
4.1 km
arr. 04:06
dep. 04:06
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 04:10
dep. 04:10
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 04:12
dep. 04:12
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 04:18
dep. 04:18
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 04:21
dep. 04:21
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 04:22
dep. 04:22
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 04:23
dep. 04:23
18.9 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 04:29
dep. 04:29
24.1 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 04:35
dep. 04:35
28.5 km
Krcedin, Center
arr. 04:38
dep. 04:38
29.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 04:40
dep. 04:40
30.5 km
Beska, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
34 km
Beska, 2 - centar
arr. 04:49
dep. 04:49
34.9 km
Beska, 3
arr. 04:51
dep. 04:51
35.7 km
Beska, 4
arr. 04:53
36.7 km
04:55 05:42 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 04:55
Indjija, Center
arr. 05:00
dep. 05:00
1 km
arr. 05:01
dep. 05:01
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 05:02
dep. 05:02
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 05:04
dep. 05:04
3.3 km
arr. 05:11
dep. 05:11
9.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
13.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 05:21
dep. 05:21
16.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
17.4 km
Cortanovci, 4
arr. 05:25
dep. 05:25
19.8 km
Cortanovci, 3
arr. 05:27
dep. 05:27
20.7 km
Cortanovci, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
21.5 km
Cortanovci, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
22.3 km
Beska, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
27.3 km
Beska, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
28.3 km
Beska, 2 - centar
arr. 05:40
dep. 05:40
29.1 km
Beska, 1
arr. 05:42
30 km
05:00 06:12 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 05:00
Indjija, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
1 km
arr. 05:07
dep. 05:07
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 05:11
dep. 05:11
2.6 km
arr. 05:13
dep. 05:13
4.1 km
arr. 05:16
dep. 05:16
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 05:31
dep. 05:31
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 05:32
dep. 05:32
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
18.9 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
24.1 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 05:41
dep. 05:41
25.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
26 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 05:54
dep. 05:54
28.5 km
Krcedin, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
29.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 05:59
dep. 05:59
30.5 km
Beska, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
34 km
Beska, 2 - centar
arr. 06:08
dep. 06:08
34.9 km
Beska, 3
arr. 06:10
dep. 06:10
35.7 km
Beska, 4
arr. 06:12
36.7 km
05:30 06:48 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 05:30
Indjija, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
1 km
arr. 05:37
dep. 05:37
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 05:41
dep. 05:41
2.6 km
arr. 05:43
dep. 05:43
4.1 km
arr. 05:46
dep. 05:46
16.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
19.4 km
Novi Karlovci, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
20.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
26.4 km
Novi Slankamen, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
26.9 km
Novi Slankamen, 3
arr. 06:02
dep. 06:02
27.4 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
28.7 km
Stari Slankamen, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
30.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
37.1 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
38.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
39 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 06:30
dep. 06:30
45.3 km
Krcedin, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
46.3 km
Krcedin, Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
47.3 km
Beska, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
50.8 km
Beska, 2 - centar
arr. 06:44
dep. 06:44
51.7 km
Beska, 3
arr. 06:46
dep. 06:46
52.5 km
Beska, 4
arr. 06:48
53.5 km
05:50 06:18 (00:28)
Kod Autobuske stanice
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:50
Indjija, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
arr. 05:56
dep. 05:56
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 05:57
dep. 05:57
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 05:59
dep. 05:59
3.3 km
arr. 06:06
dep. 06:06
9.6 km
Beska, 4
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Beska, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
14.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 06:16
dep. 06:16
15.2 km
Beska, 1
arr. 06:18
16.1 km
05:55 06:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 05:55
Indjija, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
1 km
arr. 06:01
dep. 06:01
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 06:02
dep. 06:02
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 06:04
dep. 06:04
3.3 km
arr. 06:17
dep. 06:17
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
13.6 km
Maradik, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 06:24
dep. 06:24
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 06:29
dep. 06:29
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
29.3 km
Beska, 4
arr. 06:44
dep. 06:44
34.3 km
Beska, 3
arr. 06:46
dep. 06:46
35.3 km
Beska, 2 - centar
arr. 06:48
dep. 06:48
36.1 km
Beska, 1
arr. 06:50
37 km
06:35 07:03 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 06:35
Indjija, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
arr. 06:41
dep. 06:41
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 06:42
dep. 06:42
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 06:44
dep. 06:44
3.3 km
arr. 06:51
dep. 06:51
9.6 km
Beska, 4
arr. 06:57
dep. 06:57
13.4 km
Beska, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
14.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 07:01
dep. 07:01
15.2 km
Beska, 1
arr. 07:03
16.1 km
07:10 08:28 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 07:10
Indjija, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
arr. 07:17
dep. 07:17
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 07:21
dep. 07:21
2.6 km
arr. 07:23
dep. 07:23
4.8 km
arr. 07:26
dep. 07:26
7.8 km
Novi Karlovci, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
10.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
11.3 km
Novi Slankamen, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
17.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
17.8 km
Novi Slankamen, 3
arr. 07:42
dep. 07:42
18.3 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 07:43
dep. 07:43
19.6 km
Stari Slankamen, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
21.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
24.8 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
25.9 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
26.7 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 08:10
dep. 08:10
33 km
Krcedin, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
34 km
Krcedin, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
35 km
Beska, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
38.5 km
Beska, 2 - centar
arr. 08:24
dep. 08:24
39.4 km
Beska, 3
arr. 08:26
dep. 08:26
40.2 km
Beska, 4
arr. 08:28
41.2 km
07:30 08:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 07:30
Indjija, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
1 km
arr. 07:36
dep. 07:36
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 07:37
dep. 07:37
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 07:39
dep. 07:39
3.3 km
arr. 07:52
dep. 07:52
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
13.6 km
Maradik, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
12.6 km
Beska, 4
arr. 07:58
dep. 07:58
19.4 km
Beska, 3
arr. 08:00
dep. 08:00
20.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 08:02
dep. 08:02
21.2 km
Beska, 1
arr. 08:04
22.1 km
08:15 09:24 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 08:15
Indjija, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
1 km
arr. 08:22
dep. 08:22
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 08:26
dep. 08:26
2.6 km
arr. 08:28
dep. 08:28
4.1 km
arr. 08:31
dep. 08:31
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 08:35
dep. 08:35
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 08:43
dep. 08:43
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 08:47
dep. 08:47
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 08:48
dep. 08:48
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
27.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 09:06
dep. 09:06
31.7 km
Krcedin, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
32.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 09:11
dep. 09:11
33.7 km
Beska, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
37.2 km
Beska, 2 - centar
arr. 09:20
dep. 09:20
38.1 km
Beska, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
38.9 km
Beska, 4
arr. 09:24
39.9 km
10:15 11:33 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 10:15
Indjija, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
1 km
arr. 10:22
dep. 10:22
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 10:26
dep. 10:26
2.6 km
arr. 10:28
dep. 10:28
4.1 km
arr. 10:31
dep. 10:31
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 10:35
dep. 10:35
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 10:46
dep. 10:46
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 10:47
dep. 10:47
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 10:48
dep. 10:48
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
27.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
28.4 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
29.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 11:15
dep. 11:15
35.5 km
Krcedin, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
36.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
37.5 km
Beska, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
41 km
Beska, 2 - centar
arr. 11:29
dep. 11:29
41.9 km
Beska, 3
arr. 11:31
dep. 11:31
42.7 km
Beska, 4
arr. 11:33
43.7 km
10:30 11:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 10:30
Indjija, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
1 km
arr. 10:36
dep. 10:36
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 10:37
dep. 10:37
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 10:39
dep. 10:39
3.3 km
arr. 10:52
dep. 10:52
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 10:50
dep. 10:50
13.6 km
Maradik, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
12.6 km
Beska, 4
arr. 10:58
dep. 10:58
19.4 km
Beska, 3
arr. 11:00
dep. 11:00
20.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 11:02
dep. 11:02
21.2 km
Beska, 1
arr. 11:04
22.1 km
11:30 12:48 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 11:30
Indjija, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
arr. 11:37
dep. 11:37
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 11:41
dep. 11:41
2.6 km
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
arr. 11:46
dep. 11:46
16.9 km
Novi Karlovci, 1
arr. 11:50
dep. 11:50
19.4 km
Novi Karlovci, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
20.4 km
Novi Slankamen, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
26.4 km
Novi Slankamen, 2
arr. 12:01
dep. 12:01
26.9 km
Novi Slankamen, 3
arr. 12:02
dep. 12:02
27.4 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
28.7 km
Stari Slankamen, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
30.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
37.1 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
38.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
39 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 12:30
dep. 12:30
45.3 km
Krcedin, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
46.3 km
Krcedin, Ulaz
arr. 12:35
dep. 12:35
47.3 km
Beska, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
50.8 km
Beska, 2 - centar
arr. 12:44
dep. 12:44
51.7 km
Beska, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
52.5 km
Beska, 4
arr. 12:48
53.5 km
11:35 12:03 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 11:35
Indjija, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
1 km
arr. 11:41
dep. 11:41
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 11:42
dep. 11:42
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 11:44
dep. 11:44
3.3 km
arr. 11:51
dep. 11:51
9.6 km
Beska, 4
arr. 11:57
dep. 11:57
13.4 km
Beska, 3
arr. 11:59
dep. 11:59
14.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 12:01
dep. 12:01
15.2 km
Beska, 1
arr. 12:03
16.1 km
12:35 13:03 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 12:35
Indjija, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
arr. 12:41
dep. 12:41
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 12:42
dep. 12:42
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 12:44
dep. 12:44
3.3 km
arr. 12:51
dep. 12:51
9.6 km
Beska, 2 - centar
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Beska, 1
arr. 13:03
12.9 km
13:10 14:13 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 13:10
Indjija, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
arr. 13:17
dep. 13:17
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 13:21
dep. 13:21
2.6 km
arr. 13:26
dep. 13:26
4.1 km
arr. 13:29
dep. 13:29
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 13:41
dep. 13:41
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 13:42
dep. 13:42
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 13:43
dep. 13:43
18.9 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
24.1 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 13:55
dep. 13:55
28.5 km
Krcedin, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
29.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
30.5 km
Beska, 1
arr. 14:07
dep. 14:07
34 km
Beska, 2 - centar
arr. 14:09
dep. 14:09
34.9 km
Beska, 3
arr. 14:11
dep. 14:11
35.7 km
Beska, 4
arr. 14:13
36.7 km
13:15 13:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 13:15
Indjija, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
1 km
arr. 13:21
dep. 13:21
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 13:22
dep. 13:22
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 13:24
dep. 13:24
3.3 km
arr. 13:31
dep. 13:31
9.6 km
Beska, 4
arr. 13:37
dep. 13:37
13.4 km
Beska, 3
arr. 13:39
dep. 13:39
14.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 13:41
dep. 13:41
15.2 km
Beska, 1
arr. 13:43
16.1 km
13:20 14:11 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 13:20
Indjija, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 13:27
dep. 13:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 13:29
dep. 13:29
3.3 km
arr. 13:42
dep. 13:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 13:40
dep. 13:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 13:49
dep. 13:49
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 13:54
dep. 13:54
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 14:00
dep. 14:00
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 14:02
dep. 14:02
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
29.3 km
Beska, 4
arr. 14:09
dep. 14:09
34.3 km
Beska, 3
arr. 14:11
35.3 km
14:30 15:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 14:30
Indjija, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 14:37
dep. 14:37
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 14:39
dep. 14:39
3.3 km
arr. 14:52
dep. 14:52
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 14:50
dep. 14:50
13.6 km
Maradik, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
12.6 km
Beska, 4
arr. 14:58
dep. 14:58
19.4 km
Beska, 3
arr. 15:00
dep. 15:00
20.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 15:02
dep. 15:02
21.2 km
Beska, 1
arr. 15:04
22.1 km
14:30 15:48 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 14:30
Indjija, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
arr. 14:37
dep. 14:37
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 14:41
dep. 14:41
2.6 km
arr. 14:46
dep. 14:46
4.1 km
arr. 14:49
dep. 14:49
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 15:02
dep. 15:02
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 15:03
dep. 15:03
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
27.3 km
Slankamenacki Vinogradi, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
28.4 km
Slankamenacki Vinogradi, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
29.2 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 15:30
dep. 15:30
35.5 km
Krcedin, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
36.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
37.5 km
Beska, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
41 km
Beska, 2 - centar
arr. 15:44
dep. 15:44
41.9 km
Beska, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
42.7 km
Beska, 4
arr. 15:48
43.7 km
15:20 15:54 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 15:20
Indjija, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
1 km
arr. 15:26
dep. 15:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 15:27
dep. 15:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 15:29
dep. 15:29
3.3 km
arr. 15:42
dep. 15:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
12.6 km
Beska, 4
arr. 15:48
dep. 15:48
19.4 km
Beska, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
20.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 15:52
dep. 15:52
21.2 km
Beska, 1
arr. 15:54
22.1 km
15:20 16:29 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 15:20
Indjija, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
1 km
arr. 15:27
dep. 15:27
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
arr. 15:36
dep. 15:36
4.1 km
arr. 15:39
dep. 15:39
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
27.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 16:11
dep. 16:11
31.7 km
Krcedin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
32.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
33.7 km
Beska, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
37.2 km
Beska, 2 - centar
arr. 16:25
dep. 16:25
38.1 km
Beska, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Beska, 4
arr. 16:29
39.9 km
16:20 17:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 16:20
Indjija, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
arr. 16:26
dep. 16:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 16:27
dep. 16:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 16:29
dep. 16:29
3.3 km
arr. 16:42
dep. 16:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 16:49
dep. 16:49
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 16:54
dep. 16:54
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 16:58
dep. 16:58
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 17:00
dep. 17:00
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
29.3 km
Beska, 4
arr. 17:09
dep. 17:09
34.3 km
Beska, 3
arr. 17:11
dep. 17:11
35.3 km
Beska, 2 - centar
arr. 17:13
dep. 17:13
36.1 km
Beska, 1
arr. 17:15
37 km
17:00 18:03 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 17:00
Indjija, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
1 km
arr. 17:07
dep. 17:07
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 17:11
dep. 17:11
2.6 km
arr. 17:13
dep. 17:13
4.1 km
arr. 17:16
dep. 17:16
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 17:28
dep. 17:28
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 17:32
dep. 17:32
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
18.9 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
24.1 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 17:45
dep. 17:45
28.5 km
Krcedin, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
29.5 km
Krcedin, Ulaz
arr. 17:50
dep. 17:50
30.5 km
Beska, 1
arr. 17:57
dep. 17:57
34 km
Beska, 2 - centar
arr. 17:59
dep. 17:59
34.9 km
Beska, 3
arr. 18:01
dep. 18:01
35.7 km
Beska, 4
arr. 18:03
36.7 km
18:20 18:54 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 18:20
Indjija, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
1 km
arr. 18:26
dep. 18:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 18:27
dep. 18:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 18:29
dep. 18:29
3.3 km
arr. 18:42
dep. 18:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
12.6 km
Beska, 4
arr. 18:48
dep. 18:48
19.4 km
Beska, 3
arr. 18:50
dep. 18:50
20.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 18:52
dep. 18:52
21.2 km
Beska, 1
arr. 18:54
22.1 km
19:30 20:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 19:30
Indjija, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
1 km
arr. 19:36
dep. 19:36
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 19:39
dep. 19:39
3.3 km
arr. 19:52
dep. 19:52
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 19:50
dep. 19:50
13.6 km
Maradik, Center
arr. 19:49
dep. 19:49
12.6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
19.4 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 19:59
dep. 19:59
20.4 km
Banstol (Cortanovci)
arr. 20:04
dep. 20:04
23.4 km
Cortanovci, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
24.4 km
Cortanovci, 4
arr. 20:08
dep. 20:08
26.8 km
Cortanovci, 3
arr. 20:10
dep. 20:10
27.7 km
Cortanovci, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
28.5 km
Cortanovci, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
29.3 km
Beska, 4
arr. 20:19
dep. 20:19
34.3 km
Beska, 3
arr. 20:21
35.3 km
19:30 20:39 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 19:30
Indjija, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
1 km
arr. 19:37
dep. 19:37
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 19:41
dep. 19:41
2.6 km
arr. 19:46
dep. 19:46
4.1 km
arr. 19:49
dep. 19:49
7.1 km
Novi Karlovci, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
9.6 km
Novi Karlovci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
10.6 km
Novi Slankamen, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
16.6 km
Novi Slankamen, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
17.1 km
Novi Slankamen, 3
arr. 20:02
dep. 20:02
17.6 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
18.9 km
Stari Slankamen, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
20.5 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
27.3 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 20:21
dep. 20:21
31.7 km
Krcedin, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
32.7 km
Krcedin, Ulaz
arr. 20:26
dep. 20:26
33.7 km
Beska, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
37.2 km
Beska, 2 - centar
arr. 20:35
dep. 20:35
38.1 km
Beska, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
38.9 km
Beska, 4
arr. 20:39
39.9 km
19:40 20:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 19:40
Indjija, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
1 km
arr. 19:46
dep. 19:46
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 19:47
dep. 19:47
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 19:49
dep. 19:49
3.3 km
arr. 19:56
dep. 19:56
9.6 km
Beska, 4
arr. 20:02
dep. 20:02
13.4 km
Beska, 3
arr. 20:04
dep. 20:04
14.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 20:06
dep. 20:06
15.2 km
Beska, 1
arr. 20:08
16.1 km
21:05 21:39 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 21:05
Indjija, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 21:12
dep. 21:12
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 21:14
dep. 21:14
3.3 km
arr. 21:27
dep. 21:27
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 21:25
dep. 21:25
13.6 km
Maradik, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
12.6 km
Beska, 4
arr. 21:33
dep. 21:33
19.4 km
Beska, 3
arr. 21:35
dep. 21:35
20.4 km
Beska, 2 - centar
arr. 21:37
dep. 21:37
21.2 km
Beska, 1
arr. 21:39
22.1 km
21:10 22:12 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 21:10
Indjija, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
1 km
arr. 21:14
dep. 21:14
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 21:15
dep. 21:15
2.6 km
arr. 21:16
dep. 21:16
4.8 km
arr. 21:19
dep. 21:19
7.8 km
Novi Karlovci, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
10.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
11.3 km
Novi Slankamen, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
17.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 21:34
dep. 21:34
17.8 km
Novi Slankamen, 3
arr. 21:35
dep. 21:35
18.3 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 21:36
dep. 21:36
19.6 km
Stari Slankamen, Center
arr. 21:39
dep. 21:39
21.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
24.8 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 21:54
dep. 21:54
33 km
Krcedin, Center
arr. 21:57
dep. 21:57
34 km
Krcedin, Ulaz
arr. 21:59
dep. 21:59
35 km
Beska, 1
arr. 22:06
dep. 22:06
38.5 km
Beska, 2 - centar
arr. 22:08
dep. 22:08
39.4 km
Beska, 3
arr. 22:10
dep. 22:10
40.2 km
Beska, 4
arr. 22:12
41.2 km
23:15 00:24 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 23:15
Indjija, Center
arr. 23:20
dep. 23:20
1 km
arr. 23:22
dep. 23:22
1.8 km
Indjija, Kulturni centar
arr. 23:26
dep. 23:26
2.6 km
arr. 23:28
dep. 23:28
4.8 km
arr. 23:31
dep. 23:31
7.8 km
Novi Karlovci, 1
arr. 23:35
dep. 23:35
10.3 km
Novi Karlovci, Center
arr. 23:37
dep. 23:37
11.3 km
Novi Slankamen, 1
arr. 23:43
dep. 23:43
17.3 km
Novi Slankamen, 2
arr. 23:46
dep. 23:46
17.8 km
Novi Slankamen, 3
arr. 23:47
dep. 23:47
18.3 km
Stari Slankamen, Ulaz
arr. 23:48
dep. 23:48
19.6 km
Stari Slankamen, Center
arr. 23:51
dep. 23:51
21.2 km
Slankamenacki Vinogradi, Intersection
arr. 00:00
dep. 00:00
24.8 km
Krcedin, Ziva voda
arr. 00:06
dep. 00:06
33 km
Krcedin, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
34 km
Krcedin, Ulaz
arr. 00:11
dep. 00:11
35 km
Beska, 1
arr. 00:18
dep. 00:18
38.5 km
Beska, 2 - centar
arr. 00:20
dep. 00:20
39.4 km
Beska, 3
arr. 00:22
dep. 00:22
40.2 km
Beska, 4
arr. 00:24
41.2 km
23:20 23:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Indjija, Bus station
dep. 23:20
Indjija, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
1 km
arr. 23:26
dep. 23:26
1.8 km
Indjija, Adasi
arr. 23:27
dep. 23:27
2.5 km
Indjija, Ulaz NS
arr. 23:29
dep. 23:29
3.3 km
arr. 23:42
dep. 23:42
15.6 km
Maradik, Ulaz
arr. 23:40
dep. 23:40
13.6 km
Maradik, Center
arr. 23:39
dep. 23:39
12.6 km
Beska, 4
arr. 23:48
dep. 23:48
19.4 km
Beska, 3
arr. 23:50
20.4 km

Naselja Indjija i Beska su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Indjija je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.