Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Horgos - Senta timetable

saturday, 18.08.2018.
09:33 10:13 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 09:33
Martonos, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Kanjiza, Tondach
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
arr. 09:47
dep. 09:47
13 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
31 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
35 km
14:40 15:37 (00:57)
Schaeffer
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Schaeffer
dep. 14:40
Horgos, Fodor
arr. 14:41
dep. 14:41
0.7 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
1.4 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
6.3 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
8.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
21.3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
22.3 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:20
29.3 km
arr. 15:28
dep. 15:28
37.3 km
Senta, Bus station
arr. 15:37
48.3 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
14:40 15:37 (00:57)
Schaeffer
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Schaeffer
dep. 14:40
Horgos, Fodor
arr. 14:41
dep. 14:41
0.7 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
1.4 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
6.3 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
8.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
21.3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
22.3 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:20
29.3 km
arr. 15:28
dep. 15:28
37.3 km
Senta, Bus station
arr. 15:37
48.3 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
09:33 10:13 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 09:33
Martonos, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Kanjiza, Tondach
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
arr. 09:47
dep. 09:47
13 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
31 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
35 km
14:40 15:37 (00:57)
Schaeffer
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Schaeffer
dep. 14:40
Horgos, Fodor
arr. 14:41
dep. 14:41
0.7 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
1.4 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
6.3 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
8.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
21.3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
22.3 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:20
29.3 km
arr. 15:28
dep. 15:28
37.3 km
Senta, Bus station
arr. 15:37
48.3 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
09:33 10:13 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 09:33
Martonos, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Kanjiza, Tondach
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
arr. 09:47
dep. 09:47
13 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
19 km
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Gornji Breg, crossroads (bridge)
arr. 10:06
dep. 10:06
31 km
Senta, Bus station
arr. 10:13
35 km
14:40 15:37 (00:57)
Schaeffer
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Schaeffer
dep. 14:40
Horgos, Fodor
arr. 14:41
dep. 14:41
0.7 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
1.4 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
6.3 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
8.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
9.8 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
21.3 km
arr. 15:10
dep. 15:10
22.3 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
dep. 15:11
23.3 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:20
29.3 km
arr. 15:28
dep. 15:28
37.3 km
Senta, Bus station
arr. 15:37
48.3 km

Naselja Horgos i Senta su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Horgos je u 09:33 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.