Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Herceg Novi - Pancevo timetable

friday, 19.07.2019.
16:30 07:00 (14:30)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 16:30
Kotor, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
54 km
Budva, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
61 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
80 km
Sutomore, GAS
arr. 19:30
dep. 19:30
92 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:15
dep. 23:15
276 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
283 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
606 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:00
629 km
18:10 06:10 (12:00)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:10
Tivat, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:50
dep. 19:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 20:20
dep. 20:20
82 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
266 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:10
dep. 00:10
273 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:10
619 km
Herceg Novi - Pancevo timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
16:30 07:00 (14:30)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 16:30
Kotor, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
54 km
Budva, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
61 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
80 km
Sutomore, GAS
arr. 19:30
dep. 19:30
92 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:15
dep. 23:15
276 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
283 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
606 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:00
629 km
18:10 06:10 (12:00)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:10
Tivat, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:50
dep. 19:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 20:20
dep. 20:20
82 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
266 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:10
dep. 00:10
273 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:10
619 km
Herceg Novi - Pancevo timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
16:30 07:00 (14:30)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 16:30
Kotor, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
54 km
Budva, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
61 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
80 km
Sutomore, GAS
arr. 19:30
dep. 19:30
92 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:15
dep. 23:15
276 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
283 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
606 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:00
629 km
18:10 06:10 (12:00)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:10
Tivat, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:50
dep. 19:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 20:20
dep. 20:20
82 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
266 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:10
dep. 00:10
273 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:10
619 km
Herceg Novi - Pancevo timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
16:30 07:00 (14:30)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 16:30
Kotor, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
54 km
Budva, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
61 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
80 km
Sutomore, GAS
arr. 19:30
dep. 19:30
92 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:15
dep. 23:15
276 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
283 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
606 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:00
629 km
18:10 06:10 (12:00)
GAS
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:10
Tivat, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
21 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:50
dep. 19:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 20:20
dep. 20:20
82 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
266 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:10
dep. 00:10
273 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:10
619 km

Naselja Herceg Novi i Pancevo su međusobno udaljena ~624 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12h i 00min., a najduže 14h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Herceg Novi je u 16:30 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Herceg Novi - Pancevo iznosi od 26,99 EUR do 26,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.