Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Herceg Novi - Nis timetable

wednesday, 24.07.2019.
17:00 07:05 (14:05)
GAS
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:00
Tivat, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
33 km
Budva, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Cetinje, GAS
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
123 km
Berane, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:20
275 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
306 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:50
dep. 00:50
339 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:55
dep. 00:55
341 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
343 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
553 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
584 km
18:40 06:10 (11:30)
GAS
The timetable is valid until: 15.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:40
Tivat, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
52 km
Budva, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
109 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:25
dep. 20:25
128 km
Sutomore, GAS
arr. 20:45
dep. 20:45
140 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:20
dep. 01:20
378 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
381 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
624 km
19:30 08:05 (12:35)
GAS
The timetable is valid until: 02.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:30
Tivat, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Budva, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:05
dep. 21:05
69 km
Sutomore, GAS
arr. 21:20
dep. 21:20
82 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
320 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
322 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
503 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
532 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
563 km
Herceg Novi - Nis timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
17:00 07:05 (14:05)
GAS
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:00
Tivat, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
33 km
Budva, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Cetinje, GAS
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
123 km
Berane, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:20
275 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
306 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:50
dep. 00:50
339 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:55
dep. 00:55
341 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
343 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
553 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
584 km
18:40 06:10 (11:30)
GAS
The timetable is valid until: 15.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:40
Tivat, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
52 km
Budva, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
109 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:25
dep. 20:25
128 km
Sutomore, GAS
arr. 20:45
dep. 20:45
140 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:20
dep. 01:20
378 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
381 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
624 km
19:30 08:05 (12:35)
GAS
The timetable is valid until: 02.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:30
Tivat, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Budva, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:05
dep. 21:05
69 km
Sutomore, GAS
arr. 21:20
dep. 21:20
82 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
320 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
322 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
503 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
532 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
563 km
Herceg Novi - Nis timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
17:00 07:05 (14:05)
GAS
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:00
Tivat, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
33 km
Budva, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Cetinje, GAS
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
123 km
Berane, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:20
275 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
306 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:50
dep. 00:50
339 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:55
dep. 00:55
341 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
343 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
553 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
584 km
18:40 06:10 (11:30)
GAS
The timetable is valid until: 15.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:40
Tivat, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
52 km
Budva, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
109 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:25
dep. 20:25
128 km
Sutomore, GAS
arr. 20:45
dep. 20:45
140 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:20
dep. 01:20
378 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
381 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
624 km
19:30 08:05 (12:35)
GAS
The timetable is valid until: 02.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:30
Tivat, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Budva, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:05
dep. 21:05
69 km
Sutomore, GAS
arr. 21:20
dep. 21:20
82 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
320 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
322 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
503 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
532 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
563 km

Naselja Herceg Novi i Nis su međusobno udaljena ~591 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 30min., a najduže 14h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Herceg Novi je u 17:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Herceg Novi - Nis iznosi od 25,99 EUR do 25,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.