Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Herceg Novi - Nis timetable

saturday, 31.07.2021.
17:00 07:05 (14:05)
GASBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:00
Tivat, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
33 km
Budva, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Cetinje, GAS
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
123 km
Kolasin, Motel
arr. 21:35
dep. 21:35
128 km
Mojkovac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
149 km
Ribarevine, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
167 km
Berane, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:20
275 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
306 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:50
dep. 00:50
339 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:55
dep. 00:55
341 km
Ribarice kod Tutina, Bus station
arr. 01:05
dep. 01:05
343 km
Novi Pazar, Kvantaska pijaca
arr. 01:35
dep. 01:35
354 km
Raska, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
384 km
Kraljevo, Most na Ibru
arr. 03:35
dep. 03:35
412 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 04:00
dep. 04:00
433 km
arr. 04:10
dep. 04:10
441 km
Krusevac, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
474 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
508 km
Blace, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
524 km
Beloljin, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
536 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
553 km
Merosina, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
567 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
584 km
18:40 06:10 (11:30)
GASBus station
The timetable is valid until: 15.09.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:40
Tivat, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
52 km
Budva, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
109 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:25
dep. 20:25
128 km
Buljarica, Magistrala
arr. 20:30
dep. 20:30
135 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 20:35
dep. 20:35
135 km
Sutomore, GAS
arr. 20:45
dep. 20:45
135 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:20
dep. 01:20
373 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
376 km
Brus, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
466 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
481 km
Blace, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
497 km
Beloljin, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
509 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
526 km
Merosina, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
540 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
715 km
19:30 08:05 (12:35)
GASBus station
The timetable is valid until: 04.09.2045.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:30
Tivat, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Budva, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:05
dep. 21:05
69 km
Sutomore, GAS
arr. 21:20
dep. 21:20
82 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
320 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
322 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
503 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
532 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
563 km
Herceg Novi - Nis timetable
Departures on: sunday, 01.08.2021.
17:00 07:05 (14:05)
GASBus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:00
Tivat, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
33 km
Budva, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Cetinje, GAS
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
123 km
Kolasin, Motel
arr. 21:35
dep. 21:35
128 km
Mojkovac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
149 km
Ribarevine, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
167 km
Berane, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:20
275 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
306 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:50
dep. 00:50
339 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:55
dep. 00:55
341 km
Ribarice kod Tutina, Bus station
arr. 01:05
dep. 01:05
343 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:35
dep. 01:35
354 km
Raska, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
384 km
Kraljevo, Most na Ibru
arr. 03:35
dep. 03:35
412 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 04:00
dep. 04:00
433 km
arr. 04:10
dep. 04:10
441 km
Krusevac, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
474 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
508 km
Blace, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
524 km
Beloljin, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
536 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
553 km
Merosina, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
567 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
584 km
18:40 06:10 (11:30)
GASBus station
The timetable is valid until: 15.09.2046.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:40
Tivat, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
52 km
Budva, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
109 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:25
dep. 20:25
128 km
Buljarica, Magistrala
arr. 20:30
dep. 20:30
135 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 20:35
dep. 20:35
135 km
Sutomore, GAS
arr. 20:45
dep. 20:45
135 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:20
dep. 01:20
373 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
376 km
Brus, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
466 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
481 km
Blace, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
497 km
Beloljin, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
509 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
526 km
Merosina, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
540 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
715 km
19:30 08:05 (12:35)
GASBus station
The timetable is valid until: 04.09.2045.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:30
Tivat, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Budva, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:05
dep. 21:05
69 km
Sutomore, GAS
arr. 21:20
dep. 21:20
82 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
320 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
322 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
503 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
532 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
563 km
Herceg Novi - Nis timetable
Departures on: monday, 02.08.2021.
17:00 07:05 (14:05)
GASBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:00
Tivat, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
33 km
Budva, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
44 km
Cetinje, GAS
arr. 19:05
dep. 19:05
90 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
123 km
Kolasin, Motel
arr. 21:35
dep. 21:35
128 km
Mojkovac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
149 km
Ribarevine, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
167 km
Berane, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:20
275 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:20
dep. 00:20
306 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:50
dep. 00:50
339 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:55
dep. 00:55
341 km
Ribarice kod Tutina, Bus station
arr. 01:05
dep. 01:05
343 km
Novi Pazar, Kvantaska pijaca
arr. 01:35
dep. 01:35
354 km
Raska, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
384 km
Kraljevo, Most na Ibru
arr. 03:35
dep. 03:35
412 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 04:00
dep. 04:00
433 km
arr. 04:10
dep. 04:10
441 km
Krusevac, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
474 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
508 km
Blace, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
524 km
Beloljin, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
536 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
553 km
Merosina, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
567 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
584 km
18:40 06:10 (11:30)
GASBus station
The timetable is valid until: 15.09.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:40
Tivat, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
52 km
Budva, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
109 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:25
dep. 20:25
128 km
Buljarica, Magistrala
arr. 20:30
dep. 20:30
135 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 20:35
dep. 20:35
135 km
Sutomore, GAS
arr. 20:45
dep. 20:45
135 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:20
dep. 01:20
373 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:30
dep. 01:30
376 km
Brus, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
466 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
481 km
Blace, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
497 km
Beloljin, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
509 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
526 km
Merosina, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
540 km
Nis, Bus station
arr. 06:10
715 km
19:30 08:05 (12:35)
GASBus station
The timetable is valid until: 04.09.2045.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:30
Tivat, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Budva, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
51 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:05
dep. 21:05
69 km
Sutomore, GAS
arr. 21:20
dep. 21:20
82 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
320 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
322 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
503 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
532 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
563 km

Naselja Herceg Novi i Nis su međusobno udaljena ~621 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 30min., a najduže 14h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Herceg Novi je u 17:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Herceg Novi - Nis iznosi od 21,99 EUR do 25,65 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.