Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Herceg Novi - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 03.10.2022.
07:00 19:30 (12:30)
GASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 07:00
Tivat, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
33 km
Budva, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
58 km
Cetinje, GAS
arr. 09:15
dep. 09:15
90 km
Podgorica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
123 km
Kolasin, GAS
arr. 11:15
dep. 11:15
195 km
Mojkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
219 km
Berane, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
275 km
Rozaje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
306 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 13:40
dep. 13:40
325 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 13:45
dep. 13:45
325.1 km
Ribarice kod Tutina, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
343 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
369 km
Raska, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
392 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
472 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
526 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:30
666 km
15:00 05:20 (14:20)
GASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 20.04.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 15:00
Kotor, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
44 km
Tivat, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
52 km
Budva, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
77 km
Cetinje, GAS
arr. 17:50
dep. 17:50
109 km
Podgorica, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
145 km
Kolasin, GAS
arr. 20:40
dep. 20:40
224 km
Mojkovac, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
248 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
277 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 22:00
dep. 22:00
286.9 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 22:10
dep. 22:10
287 km
Prijepolje, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
329 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:20
358 km
Uzice, Bus station
arr. 01:10
dep. 01:10
433 km
Pozega, Restoran Magnet
arr. 01:40
dep. 01:40
457 km
arr. 02:30
dep. 02:30
493 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
515 km
Lazarevac, Raskrsnica - Ocaga
arr. 04:20
dep. 04:20
583 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:20
635 km
17:40 06:50 (13:10)
GASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:40
Kotor, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
49 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
79 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
87 km
Sutomore, GAS
arr. 19:55
dep. 19:55
100 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:45
151 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:50
dep. 23:50
252 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:05
dep. 00:05
262 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
641 km
19:00 07:00 (12:00)
GASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:00
Kotor, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
33 km
Budva, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
72 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
134 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:00
dep. 02:00
278 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
285 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
634 km
21:00 10:30 (13:30)
GASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 21:00
Tivat, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
25 km
Kotor, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
34 km
Budva, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
60 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 23:04
dep. 23:04
77.6 km
Sutomore, GAS
arr. 23:41
dep. 23:41
107.8 km
Bar, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
99 km
Podgorica, Bus station
arr. 00:40
dep. 00:40
159 km
Kolasin, GAS
arr. 02:10
dep. 02:10
234 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:40
dep. 02:40
258 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:20
dep. 03:20
289 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:05
dep. 04:05
309 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:10
dep. 04:10
311 km
Prijepolje, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
341 km
Nova Varos, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
370 km
Uzice, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
445 km
Pozega, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
461 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
505 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
649 km

Naselja Herceg Novi i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~563 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12h i 00min., a najduže 14h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Herceg Novi je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Herceg Novi - Belgrade (Beograd) iznosi od 31,50 EUR do 33,34 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.