Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Gunjevac (Mirosaljci) - Lazarevac timetable

monday, 19.11.2018.
05:40 06:35 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 05:40
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 05:41
dep. 05:41
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 05:46
dep. 05:46
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 05:47
dep. 05:47
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 05:51
dep. 05:51
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 05:53
dep. 05:53
6.5 km
Arapovac, Bunar
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 05:56
dep. 05:56
7.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 05:59
dep. 05:59
8.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:04
dep. 06:04
11.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
12.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 06:07
dep. 06:07
13.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 06:09
dep. 06:09
14.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:11
dep. 06:11
15.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
17 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Vreoci, Dom
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Vreoci, Susara
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
21.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:24
dep. 06:24
22.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:25
dep. 06:25
23.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:27
dep. 06:27
25.5 km
Sopic, Dom
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
27.5 km
Lazarevac, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
28 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:35
28.5 km
06:30 07:30 (01:00)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 06:30
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Arapovac, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Arapovac, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
7.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Arapovac, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
8.5 km
Arapovac, Mar kuca
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 06:51
dep. 06:51
9.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 06:54
dep. 06:54
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
11.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 06:57
dep. 06:57
12.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:59
dep. 06:59
13.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
14.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 07:01
dep. 07:01
15 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 07:02
dep. 07:02
15.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
16.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:06
dep. 07:06
17.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:14
dep. 07:14
21.5 km
Vreoci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Vreoci, Susara
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:18
dep. 07:18
23.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:19
dep. 07:19
24.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:20
dep. 07:20
25.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:22
dep. 07:22
27.5 km
Sopic, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:25
dep. 07:25
29.5 km
Lazarevac, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
30 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:30
30.5 km
08:30 09:30 (01:00)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 08:30
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 08:38
dep. 08:38
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 08:41
dep. 08:41
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Arapovac, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Arapovac, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
7.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
8 km
Arapovac, Dom
arr. 08:49
dep. 08:49
8.5 km
Arapovac, Mar kuca
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 08:54
dep. 08:54
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:55
dep. 08:55
11.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 08:57
dep. 08:57
12.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 08:59
dep. 08:59
13.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
14.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 09:02
dep. 09:02
15.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 09:04
dep. 09:04
16.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 09:06
dep. 09:06
17.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:09
dep. 09:09
19 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:13
dep. 09:13
21 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:14
dep. 09:14
21.5 km
Vreoci, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
22 km
Vreoci, Susara
arr. 09:17
dep. 09:17
23 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:18
dep. 09:18
23.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 09:19
dep. 09:19
24.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:20
dep. 09:20
25.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:22
dep. 09:22
27.5 km
Sopic, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
29 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:25
dep. 09:25
29.5 km
Lazarevac, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
30 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:30
30.5 km
10:00 10:55 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 10:00
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 10:06
dep. 10:06
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 10:11
dep. 10:11
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 10:13
dep. 10:13
6.5 km
Arapovac, Bunar
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 10:16
dep. 10:16
7.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 10:19
dep. 10:19
8.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 10:20
dep. 10:20
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 10:22
dep. 10:22
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 10:24
dep. 10:24
11.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 10:25
dep. 10:25
12.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 10:26
dep. 10:26
13 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 10:27
dep. 10:27
13.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 10:29
dep. 10:29
14.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:31
dep. 10:31
15.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
17 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:38
dep. 10:38
19 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:39
dep. 10:39
19.5 km
Vreoci, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
20 km
Vreoci, Susara
arr. 10:42
dep. 10:42
21 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:43
dep. 10:43
21.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 10:44
dep. 10:44
22.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:45
dep. 10:45
23.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:47
dep. 10:47
25.5 km
Sopic, Dom
arr. 10:49
dep. 10:49
27 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:50
dep. 10:50
27.5 km
Lazarevac, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
28 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:55
28.5 km
11:00 12:00 (01:00)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 11:00
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 11:11
dep. 11:11
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Arapovac, 2
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Arapovac, 1
arr. 11:17
dep. 11:17
7.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
8 km
Arapovac, Dom
arr. 11:19
dep. 11:19
8.5 km
Arapovac, Mar kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 11:21
dep. 11:21
9.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:25
dep. 11:25
11.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:27
dep. 11:27
12.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 11:29
dep. 11:29
13.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
14.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 11:32
dep. 11:32
15.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 11:34
dep. 11:34
16.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:36
dep. 11:36
17.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:39
dep. 11:39
19 km
Vreoci, Vaga
arr. 11:43
dep. 11:43
21 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 11:44
dep. 11:44
21.5 km
Vreoci, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
22 km
Vreoci, Susara
arr. 11:47
dep. 11:47
23 km
Vreoci, Zavod
arr. 11:48
dep. 11:48
23.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 11:49
dep. 11:49
24.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 11:50
dep. 11:50
25.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 11:52
dep. 11:52
27.5 km
Sopic, Dom
arr. 11:54
dep. 11:54
29 km
Lazarevac, Rampa
arr. 11:55
dep. 11:55
29.5 km
Lazarevac, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
30 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:00
30.5 km
12:00 13:00 (01:00)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 12:00
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 12:11
dep. 12:11
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 12:13
dep. 12:13
6.5 km
Arapovac, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Arapovac, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
7.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Arapovac, Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
8.5 km
Arapovac, Mar kuca
arr. 12:20
dep. 12:20
9 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 12:21
dep. 12:21
9.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 12:24
dep. 12:24
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
11.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 12:27
dep. 12:27
12.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 12:29
dep. 12:29
13.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
14.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 12:31
dep. 12:31
15 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 12:32
dep. 12:32
15.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 12:34
dep. 12:34
16.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 12:36
dep. 12:36
17.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
19 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:43
dep. 12:43
21 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:44
dep. 12:44
21.5 km
Vreoci, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
22 km
Vreoci, Susara
arr. 12:47
dep. 12:47
23 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:48
dep. 12:48
23.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:49
dep. 12:49
24.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:50
dep. 12:50
25.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:52
dep. 12:52
27.5 km
Sopic, Dom
arr. 12:54
dep. 12:54
29 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:55
dep. 12:55
29.5 km
Lazarevac, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
30 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:00
30.5 km
13:40 14:35 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 13:40
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 13:46
dep. 13:46
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Arapovac, Bunar
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 13:59
dep. 13:59
8.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 14:00
dep. 14:00
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 14:02
dep. 14:02
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:04
dep. 14:04
11.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
12.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 14:07
dep. 14:07
13.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 14:09
dep. 14:09
14.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 14:11
dep. 14:11
15.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
17 km
Vreoci, Vaga
arr. 14:18
dep. 14:18
19 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 14:19
dep. 14:19
19.5 km
Vreoci, Dom
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Vreoci, Susara
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
21.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:24
dep. 14:24
22.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:25
dep. 14:25
23.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:27
dep. 14:27
25.5 km
Sopic, Dom
arr. 14:29
dep. 14:29
27 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:30
dep. 14:30
27.5 km
Lazarevac, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:35
28.5 km
16:00 17:00 (01:00)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 16:00
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 16:11
dep. 16:11
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 16:13
dep. 16:13
6.5 km
Arapovac, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
7 km
Arapovac, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
7.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
8 km
Arapovac, Dom
arr. 16:19
dep. 16:19
8.5 km
Arapovac, Mar kuca
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 16:21
dep. 16:21
9.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 16:24
dep. 16:24
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
11.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 16:27
dep. 16:27
12.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 16:29
dep. 16:29
13.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 16:32
dep. 16:32
15.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 16:34
dep. 16:34
16.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 16:36
dep. 16:36
17.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:39
dep. 16:39
19 km
Vreoci, Vaga
arr. 16:43
dep. 16:43
21 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 16:44
dep. 16:44
21.5 km
Vreoci, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
22 km
Vreoci, Susara
arr. 16:47
dep. 16:47
23 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:48
dep. 16:48
23.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 16:49
dep. 16:49
24.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 16:50
dep. 16:50
25.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:52
dep. 16:52
27.5 km
Sopic, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
29 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:55
dep. 16:55
29.5 km
Lazarevac, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
30 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:00
30.5 km
18:30 19:31 (01:01)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 18:30
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 18:37
dep. 18:37
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 18:39
dep. 18:39
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 18:40
dep. 18:40
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 18:42
dep. 18:42
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 18:44
dep. 18:44
6.5 km
Arapovac, 2
arr. 18:46
dep. 18:46
7 km
Arapovac, 1
arr. 18:47
dep. 18:47
7.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
8 km
Arapovac, Dom
arr. 18:49
dep. 18:49
8.5 km
Arapovac, Mar kuca
arr. 18:50
dep. 18:50
9 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 18:53
dep. 18:53
9.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 18:54
dep. 18:54
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
11.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 18:58
dep. 18:58
12.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:59
dep. 18:59
13.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
14.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 19:01
dep. 19:01
15 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 19:03
dep. 19:03
15.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 19:05
dep. 19:05
16.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 19:08
dep. 19:08
17.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:12
dep. 19:12
19 km
Vreoci, Vaga
arr. 19:13
dep. 19:13
21 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 19:14
dep. 19:14
21.5 km
Vreoci, Dom
arr. 19:16
dep. 19:16
22 km
Vreoci, Susara
arr. 19:17
dep. 19:17
23 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:18
dep. 19:18
23.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:19
dep. 19:19
24.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:21
dep. 19:21
25.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:23
dep. 19:23
27.5 km
Sopic, Dom
arr. 19:24
dep. 19:24
29 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:27
dep. 19:27
29.5 km
Lazarevac, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
30 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:31
30.5 km
19:15 20:15 (01:00)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 19:15
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 19:21
dep. 19:21
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 19:22
dep. 19:22
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 19:23
dep. 19:23
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 19:25
dep. 19:25
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 19:26
dep. 19:26
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 19:28
dep. 19:28
6.5 km
Arapovac, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
7 km
Arapovac, 1
arr. 19:32
dep. 19:32
7.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
8 km
Arapovac, Dom
arr. 19:34
dep. 19:34
8.5 km
Arapovac, Mar kuca
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 19:36
dep. 19:36
9.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 19:39
dep. 19:39
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 19:40
dep. 19:40
11.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 19:42
dep. 19:42
12.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 19:44
dep. 19:44
13.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
14.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 19:46
dep. 19:46
15 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 19:47
dep. 19:47
15.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 19:49
dep. 19:49
16.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 19:51
dep. 19:51
17.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Vreoci, Vaga
arr. 19:58
dep. 19:58
21 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 19:59
dep. 19:59
21.5 km
Vreoci, Dom
arr. 20:00
dep. 20:00
22 km
Vreoci, Susara
arr. 20:02
dep. 20:02
23 km
Vreoci, Zavod
arr. 20:03
dep. 20:03
23.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 20:04
dep. 20:04
24.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 20:05
dep. 20:05
25.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 20:07
dep. 20:07
27.5 km
Sopic, Dom
arr. 20:09
dep. 20:09
29 km
Lazarevac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
29.5 km
Lazarevac, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
30 km
Lazarevac, Bus station
arr. 20:15
30.5 km
21:15 22:10 (00:55)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 21:15
Gunjevac (Mirosaljci), Cajina kuca
arr. 21:16
dep. 21:16
0.5 km
Gunjevac (Mirosaljci), Marica kuce
arr. 21:17
dep. 21:17
1 km
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 21:18
dep. 21:18
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 21:21
dep. 21:21
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 21:22
dep. 21:22
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 21:23
dep. 21:23
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 21:28
dep. 21:28
6.5 km
Arapovac, Bunar
arr. 21:30
dep. 21:30
7 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 21:31
dep. 21:31
7.5 km
Arapovac, Roz put
arr. 21:34
dep. 21:34
8.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 21:37
dep. 21:37
10.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 21:39
dep. 21:39
11.5 km
Veliki Crljeni, Intersection
arr. 21:40
dep. 21:40
12.5 km
Veliki Crljeni, Kosmaj
arr. 21:41
dep. 21:41
13 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 21:42
dep. 21:42
13.5 km
Veliki Crljeni, Mar kuce
arr. 21:44
dep. 21:44
14.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 21:46
dep. 21:46
15.5 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:49
dep. 21:49
17 km
Vreoci, Vaga
arr. 21:53
dep. 21:53
19 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 21:54
dep. 21:54
19.5 km
Vreoci, Dom
arr. 21:55
dep. 21:55
20 km
Vreoci, Susara
arr. 21:57
dep. 21:57
21 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:58
dep. 21:58
21.5 km
Vreoci, Peštan
arr. 21:59
dep. 21:59
22.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:00
dep. 22:00
23.5 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:02
dep. 22:02
25.5 km
Sopic, Dom
arr. 22:04
dep. 22:04
27 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:05
dep. 22:05
27.5 km
Lazarevac, Center
arr. 22:08
dep. 22:08
28 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:10
28.5 km

Naselja Gunjevac (Mirosaljci) i Lazarevac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gunjevac (Mirosaljci) je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.