Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Gunjevac (Mirosaljci) - Belgrade (Beograd) timetable

thursday, 28.05.2020.
04:45 06:45 (02:00)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 04:45
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
7.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:06
dep. 05:06
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
11.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:17
dep. 05:17
15.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:18
dep. 05:18
16 km
Stepojevac, Zel. stanica
arr. 05:20
dep. 05:20
17.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
23.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:35
dep. 05:35
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:37
dep. 05:37
25.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:38
dep. 05:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
27 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
30 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
31 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
32 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
36 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
38 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Meljak, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
47 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
58 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
59 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
62 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
69.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
70 km
Gunjevac (Mirosaljci) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
04:45 06:45 (02:00)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 04:45
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
7.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:06
dep. 05:06
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
11.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:17
dep. 05:17
15.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:18
dep. 05:18
16 km
Stepojevac, Zel. stanica
arr. 05:20
dep. 05:20
17.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
23.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:35
dep. 05:35
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:37
dep. 05:37
25.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:38
dep. 05:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
27 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
30 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
31 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
32 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
36 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
38 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Meljak, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
47 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
58 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
59 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
62 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
69.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
70 km
Gunjevac (Mirosaljci) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 30.05.2020.
05:00 06:33 (01:33)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 05:00
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 05:06
dep. 05:06
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 05:09
dep. 05:09
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 05:11
dep. 05:11
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Arapovac, Prodavnica
arr. 05:17
dep. 05:17
7.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:21
dep. 05:21
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 05:25
dep. 05:25
11.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:28
dep. 05:28
13.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:32
dep. 05:32
15.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:33
dep. 05:33
16 km
Stepojevac, Zel. stanica
arr. 05:35
dep. 05:35
17.5 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:37
dep. 05:37
19 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:41
dep. 05:41
22 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
23 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:45
dep. 05:45
24 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:46
dep. 05:46
25 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:47
dep. 05:47
26 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
28 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:53
dep. 05:53
30 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
32 km
Meljak, Meljak
arr. 05:59
dep. 05:59
34 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:19
dep. 06:19
50 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:21
dep. 06:21
51 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:32
dep. 06:32
54.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:33
62 km
Gunjevac (Mirosaljci) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 01.06.2020.
04:45 06:45 (02:00)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 04:45
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
7.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:06
dep. 05:06
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
11.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:17
dep. 05:17
15.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:18
dep. 05:18
16 km
Stepojevac, Zel. stanica
arr. 05:20
dep. 05:20
17.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
23.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:35
dep. 05:35
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:37
dep. 05:37
25.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:38
dep. 05:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
27 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
30 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
31 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
32 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
36 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
38 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Meljak, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
47 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
58 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
59 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
62 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
69.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
70 km
Gunjevac (Mirosaljci) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 02.06.2020.
04:45 06:45 (02:00)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 04:45
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
7.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:06
dep. 05:06
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
11.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:17
dep. 05:17
15.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:18
dep. 05:18
16 km
Stepojevac, Zel. stanica
arr. 05:20
dep. 05:20
17.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
23.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:35
dep. 05:35
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:37
dep. 05:37
25.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:38
dep. 05:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
27 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
30 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
31 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
32 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
36 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
38 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Meljak, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
47 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
58 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
59 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
62 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
69.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
70 km
Gunjevac (Mirosaljci) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 03.06.2020.
04:45 06:45 (02:00)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 04:45
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
7.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:06
dep. 05:06
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
11.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:17
dep. 05:17
15.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:18
dep. 05:18
16 km
Stepojevac, Zel. stanica
arr. 05:20
dep. 05:20
17.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
23.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:35
dep. 05:35
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:37
dep. 05:37
25.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:38
dep. 05:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
27 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
30 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
31 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
32 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
36 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
38 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Meljak, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
47 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
58 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
59 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
62 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
69.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
70 km
Gunjevac (Mirosaljci) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 04.06.2020.
04:45 06:45 (02:00)
OkretnicaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gunjevac (Mirosaljci), Okretnica
dep. 04:45
Gunjevac (Mirosaljci), Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
1.5 km
Mirosaljci, Dom
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Mirosaljci, Hrast
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Mirosaljci, Perilo
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Mirosaljci, Stev kuce
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mirosaljci, R kuce
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Arapovac, Panj
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Arapovac, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
7.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:06
dep. 05:06
9.5 km
Junkovac kod Lazarevca, Groblje
arr. 05:10
dep. 05:10
11.5 km
Veliki Crljeni, Sokolovacki put
arr. 05:13
dep. 05:13
13.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 05:17
dep. 05:17
15.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:18
dep. 05:18
16 km
Stepojevac, Zel. stanica
arr. 05:20
dep. 05:20
17.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:26
dep. 05:26
20.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:30
dep. 05:30
22.5 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
23.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:35
dep. 05:35
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 05:37
dep. 05:37
25.5 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 05:38
dep. 05:38
26 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 05:41
dep. 05:41
27 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:45
dep. 05:45
30 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
31 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:49
dep. 05:49
32 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 05:51
dep. 05:51
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
36 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:57
dep. 05:57
38 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
40 km
Meljak, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:09
dep. 06:09
47 km
Belgrade (Beograd), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:23
dep. 06:23
58 km
Belgrade (Beograd), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:25
dep. 06:25
59 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 06:29
dep. 06:29
62 km
Belgrade (Beograd), Palata pravde
arr. 06:44
dep. 06:44
69.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:45
70 km

Naselja Gunjevac (Mirosaljci) i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 33min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gunjevac (Mirosaljci) je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 05:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.