Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Guca - Cacak timetable

wednesday, 15.07.2020.
07:16 08:20 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 07:16
Guca , Livnica
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Guca , Center
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:34
dep. 07:34
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Cacak, Bus station
arr. 08:20
26 km
12:51 13:55 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 12:51
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
26 km
Guca - Cacak timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
07:16 08:20 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 07:16
Guca , Livnica
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Guca , Center
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:34
dep. 07:34
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Cacak, Bus station
arr. 08:20
26 km
12:51 13:55 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 12:51
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
26 km
Guca - Cacak timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
07:16 08:20 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 07:16
Guca , Livnica
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Guca , Center
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:34
dep. 07:34
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Cacak, Bus station
arr. 08:20
26 km
12:51 13:55 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 12:51
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
26 km
Guca - Cacak timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
07:16 08:20 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 07:16
Guca , Livnica
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Guca , Center
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:34
dep. 07:34
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:38
dep. 07:38
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Cacak, Bus station
arr. 08:20
26 km
12:51 13:55 (01:04)
BelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 12:51
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
26 km

Naselja Guca i Cacak su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Guca je u 07:16 h, dok je poslednji polazak u 12:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.