Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Guca - Cacak timetable

saturday, 17.11.2018.
06:43 07:55 (01:12)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 06:43
Guca , Viseći Most
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Guca , Livnica
arr. 06:47
dep. 06:47
2 km
Guca , Center
arr. 06:50
dep. 07:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 07:45
dep. 07:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 07:55
26 km
07:06 08:10 (01:04)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 07:06
Guca , Livnica
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Guca , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:35
dep. 07:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:40
dep. 07:40
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:45
dep. 07:45
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:49
dep. 07:49
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:57
dep. 07:57
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Cacak, Bus station
arr. 08:10
26 km
11:08 12:15 (01:07)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 11:08
Guca , Viseći Most
arr. 11:10
dep. 11:10
1 km
Guca , Livnica
arr. 11:12
dep. 11:12
2 km
Guca , Center
arr. 11:15
dep. 11:20
4 km
Guca , Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
5 km
Guca , Petrol station
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 11:31
dep. 11:31
9 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 12:05
dep. 12:05
24 km
Cacak, Bus station
arr. 12:15
26 km
12:51 13:55 (01:04)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 12:51
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
26 km
18:51 20:00 (01:09)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 18:51
Guca , Viseći Most
arr. 18:53
dep. 18:53
1 km
Guca , Livnica
arr. 18:55
dep. 18:55
2 km
Guca , Center
arr. 19:00
dep. 19:05
4 km
Guca , Bolnica
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Guca , Petrol station
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:14
dep. 19:14
8 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:16
dep. 19:16
9 km
Rogaca kod Lucana
arr. 19:18
dep. 19:18
10 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 19:30
dep. 19:30
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:39
dep. 19:39
18 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:45
dep. 19:45
21 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:47
dep. 19:47
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 19:50
dep. 19:50
24 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
26 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
06:43 07:55 (01:12)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 06:43
Guca , Viseći Most
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Guca , Livnica
arr. 06:47
dep. 06:47
2 km
Guca , Center
arr. 06:50
dep. 07:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 07:45
dep. 07:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 07:55
26 km
07:06 08:10 (01:04)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 07:06
Guca , Livnica
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Guca , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Guca , Bolnica
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Guca , Petrol station
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:35
dep. 07:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:40
dep. 07:40
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:45
dep. 07:45
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:49
dep. 07:49
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:57
dep. 07:57
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Cacak, Bus station
arr. 08:10
26 km
11:08 12:15 (01:07)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 11:08
Guca , Viseći Most
arr. 11:10
dep. 11:10
1 km
Guca , Livnica
arr. 11:12
dep. 11:12
2 km
Guca , Center
arr. 11:15
dep. 11:20
4 km
Guca , Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
5 km
Guca , Petrol station
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 11:31
dep. 11:31
9 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 12:05
dep. 12:05
24 km
Cacak, Bus station
arr. 12:15
26 km
12:51 13:55 (01:04)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 12:51
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
18 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
24 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
26 km
18:51 20:00 (01:09)
Belica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Guca , Belica
dep. 18:51
Guca , Viseći Most
arr. 18:53
dep. 18:53
1 km
Guca , Livnica
arr. 18:55
dep. 18:55
2 km
Guca , Center
arr. 19:00
dep. 19:05
4 km
Guca , Bolnica
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Guca , Petrol station
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:14
dep. 19:14
8 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:16
dep. 19:16
9 km
Rogaca kod Lucana
arr. 19:18
dep. 19:18
10 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 19:30
dep. 19:30
15 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:39
dep. 19:39
18 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:45
dep. 19:45
21 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:47
dep. 19:47
22 km
Cacak, Crnogorac
arr. 19:50
dep. 19:50
24 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
26 km

Naselja Guca i Cacak su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Guca je u 06:43 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.