Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Guberevac kod Sopota - Barajevo timetable

tuesday, 14.07.2020.
04:45 05:15 (00:30)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 04:45
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 04:47
dep. 04:47
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 04:49
dep. 04:49
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 04:50
dep. 04:50
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 04:51
dep. 04:51
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 04:53
dep. 04:53
3.1 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 04:57
dep. 04:57
5.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 04:59
dep. 04:59
6.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
7 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 05:02
dep. 05:02
7.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
8.4 km
arr. 05:06
dep. 05:06
9.4 km
Lisovic, Pogled
arr. 05:09
dep. 05:09
10.5 km
arr. 05:10
dep. 05:10
11.1 km
arr. 05:12
dep. 05:12
11.7 km
Barajevo, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
12.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 05:15
13.4 km
05:45 06:15 (00:30)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 05:45
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 05:49
dep. 05:49
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 05:53
dep. 05:53
3.1 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
4 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 05:56
dep. 05:56
4.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 05:57
dep. 05:57
5.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 05:59
dep. 05:59
6.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 06:02
dep. 06:02
7.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
8.4 km
arr. 06:06
dep. 06:06
9.4 km
Lisovic, Pogled
arr. 06:09
dep. 06:09
10.5 km
arr. 06:10
dep. 06:10
11.1 km
arr. 06:12
dep. 06:12
11.7 km
Barajevo, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
12.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 06:15
13.4 km
06:50 07:20 (00:30)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 06:50
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 06:52
dep. 06:52
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 06:54
dep. 06:54
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 06:58
dep. 06:58
3.1 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 07:02
dep. 07:02
5.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 07:04
dep. 07:04
6.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 07:07
dep. 07:07
7.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
8.4 km
arr. 07:11
dep. 07:11
9.4 km
Lisovic, Pogled
arr. 07:14
dep. 07:14
10.5 km
arr. 07:15
dep. 07:15
11.1 km
arr. 07:17
dep. 07:17
11.7 km
Barajevo, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
12.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:20
13.4 km
08:30 09:00 (00:30)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 08:30
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 08:32
dep. 08:32
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 08:34
dep. 08:34
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 08:38
dep. 08:38
3.1 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 08:41
dep. 08:41
4.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 08:42
dep. 08:42
5.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 08:44
dep. 08:44
6.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 08:46
dep. 08:46
7 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 08:47
dep. 08:47
7.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
8.4 km
arr. 08:51
dep. 08:51
9.4 km
Lisovic, Pogled
arr. 08:54
dep. 08:54
10.5 km
arr. 08:55
dep. 08:55
11.1 km
arr. 08:57
dep. 08:57
11.7 km
Barajevo, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
12.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 09:00
13.4 km
11:00 11:30 (00:30)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 11:00
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 11:02
dep. 11:02
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 11:04
dep. 11:04
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 11:08
dep. 11:08
3.1 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 11:12
dep. 11:12
5.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 11:14
dep. 11:14
6.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 11:17
dep. 11:17
7.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
8.4 km
arr. 11:21
dep. 11:21
9.4 km
Lisovic, Pogled
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
arr. 11:25
dep. 11:25
11.1 km
arr. 11:27
dep. 11:27
11.7 km
Barajevo, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
12.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 11:30
13.4 km
14:00 14:25 (00:25)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 14:00
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 14:02
dep. 14:02
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 14:04
dep. 14:04
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 14:10
dep. 14:10
3.1 km
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
arr. 14:16
dep. 14:16
5 km
Lisovic, Pogled
arr. 14:19
dep. 14:19
6.1 km
arr. 14:20
dep. 14:20
6.7 km
arr. 14:22
dep. 14:22
7.3 km
Barajevo, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 14:25
9 km
16:10 16:35 (00:25)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 16:10
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 16:12
dep. 16:12
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 16:14
dep. 16:14
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 16:20
dep. 16:20
3.1 km
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
arr. 16:26
dep. 16:26
5 km
Lisovic, Pogled
arr. 16:29
dep. 16:29
6.1 km
arr. 16:30
dep. 16:30
6.7 km
arr. 16:32
dep. 16:32
7.3 km
Barajevo, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
8.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:35
9 km
17:05 17:30 (00:25)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 17:05
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 17:07
dep. 17:07
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 17:09
dep. 17:09
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 17:11
dep. 17:11
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 17:12
dep. 17:12
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 17:15
dep. 17:15
3.1 km
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
arr. 17:21
dep. 17:21
5 km
Lisovic, Pogled
arr. 17:24
dep. 17:24
6.1 km
arr. 17:25
dep. 17:25
6.7 km
arr. 17:27
dep. 17:27
7.3 km
Barajevo, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
8.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 17:30
9 km
19:40 20:05 (00:25)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 19:40
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 19:42
dep. 19:42
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 19:44
dep. 19:44
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 19:46
dep. 19:46
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 19:50
dep. 19:50
3.1 km
arr. 19:53
dep. 19:53
4 km
arr. 19:56
dep. 19:56
5 km
Lisovic, Pogled
arr. 19:59
dep. 19:59
6.1 km
arr. 20:00
dep. 20:00
6.7 km
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Barajevo, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
8.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 20:05
9 km
22:40 23:05 (00:25)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Sopota, Okretnica
dep. 22:40
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 22:42
dep. 22:42
0.6 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 22:44
dep. 22:44
1 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 22:46
dep. 22:46
1.7 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 22:47
dep. 22:47
2 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 22:50
dep. 22:50
3.1 km
arr. 22:53
dep. 22:53
4 km
arr. 22:56
dep. 22:56
5 km
Lisovic, Pogled
arr. 22:59
dep. 22:59
6.1 km
arr. 23:00
dep. 23:00
6.7 km
arr. 23:02
dep. 23:02
7.3 km
Barajevo, Center
arr. 23:04
dep. 23:04
8.5 km
Barajevo, Bus station
arr. 23:05
9 km

Naselja Guberevac kod Sopota i Barajevo su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Guberevac kod Sopota je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.