Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Guberevac kod Leskovca - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:05 05:30 (00:25)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 05:05
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
0.5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 05:09
dep. 05:09
1 km
Gornji Bunibrod
arr. 05:11
dep. 05:11
2 km
Donji Bunibrod
arr. 05:13
dep. 05:13
3 km
Badince
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 05:22
dep. 05:22
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 05:23
dep. 05:23
9.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:25
dep. 05:25
10.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
11 km
06:00 06:30 (00:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 06:00
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Donji Bunibrod
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Badince
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:28
dep. 06:28
10.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
12 km
07:22 07:50 (00:28)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 07:22
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Donji Bunibrod
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Badince
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:42
dep. 07:42
9.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Leskovac, Bolnica
arr. 07:45
dep. 07:45
10.3 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
12 km
09:13 09:35 (00:22)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 09:13
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:15
dep. 09:15
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Donji Bunibrod
arr. 09:22
dep. 09:22
3 km
Badince
arr. 09:24
dep. 09:24
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:28
dep. 09:28
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:29
dep. 09:29
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 09:30
dep. 09:30
10 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
11 km
10:10 10:35 (00:25)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 10:10
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 10:14
dep. 10:14
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 10:16
dep. 10:16
2 km
Donji Bunibrod
arr. 10:18
dep. 10:18
3 km
Badince
arr. 10:20
dep. 10:20
4 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 10:25
dep. 10:25
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 10:27
dep. 10:27
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 10:30
dep. 10:30
9.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:35
12 km
11:18 11:40 (00:22)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 11:18
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:20
dep. 11:20
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:22
dep. 11:22
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
2 km
Donji Bunibrod
arr. 11:27
dep. 11:27
3 km
Badince
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:34
dep. 11:34
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:37
dep. 11:37
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
11 km
12:20 13:00 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 12:20
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:24
dep. 12:24
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Donji Bunibrod
arr. 12:28
dep. 12:28
3 km
Badince
arr. 12:30
dep. 12:30
4 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:37
dep. 12:37
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 12:40
dep. 12:40
9.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
10 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:45
dep. 12:45
10.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:47
dep. 12:47
10.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:00
12 km
13:10 13:40 (00:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 13:10
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Donji Bunibrod
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Leskovac, Gurman
arr. 13:30
dep. 13:30
9.5 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
12 km
15:25 15:50 (00:25)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 15:25
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:31
dep. 15:31
2 km
Donji Bunibrod
arr. 15:33
dep. 15:33
3 km
Badince
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 15:40
dep. 15:40
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
12 km
17:20 17:45 (00:25)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevac kod Leskovca, Intersection
dep. 17:20
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 17:24
dep. 17:24
1.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Donji Bunibrod
arr. 17:28
dep. 17:28
3 km
Badince
arr. 17:30
dep. 17:30
4 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 17:35
dep. 17:35
8 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:37
dep. 17:37
9 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
12 km

Naselja Guberevac kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Guberevac kod Leskovca je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.