Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grocka - Zivkovac timetable

wednesday, 28.02.2024.
06:14 06:55 (00:41)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 06:14
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 06:25
dep. 06:25
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 06:29
dep. 06:29
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:31
dep. 06:31
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:32
dep. 06:32
9.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:35
dep. 06:35
11.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:36
dep. 06:36
12.2 km
Umcari, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
13.6 km
arr. 06:40
dep. 06:40
15.2 km
arr. 06:42
dep. 06:42
16.1 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
18.4 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:48
dep. 06:48
19.2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:49
dep. 06:49
19.9 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
20.6 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 06:55
22.6 km
08:00 09:00 (01:00)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 08:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
10 km
arr. 08:25
dep. 08:25
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
dep. 08:39
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:40
dep. 08:40
18.6 km
Umcari, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
20 km
arr. 08:46
dep. 08:46
21.6 km
arr. 08:48
dep. 08:48
22.5 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
24.8 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 08:52
dep. 08:52
25.6 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
26.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 08:55
dep. 08:55
27 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 09:00
29 km
11:00 12:07 (01:07)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 11:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:04
dep. 11:04
2.1 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:06
dep. 11:06
3.2 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
4.8 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:09
dep. 11:09
5.3 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:10
dep. 11:10
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Brestovik, Institut
arr. 11:14
dep. 11:14
7.4 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 11:18
dep. 11:18
9.9 km
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
Kamendol, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 11:26
dep. 11:26
14.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:29
dep. 11:29
16 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:30
dep. 11:30
16.4 km
Begaljica, Manastir Rajinovac
arr. 11:34
dep. 11:34
18.4 km
Begaljica, Donji kraj
arr. 11:36
dep. 11:36
19.2 km
Begaljica, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
20.4 km
Begaljica, Donji kraj
arr. 11:40
dep. 11:40
21.6 km
Begaljica, Manastir Rajinovac
arr. 11:42
dep. 11:42
22.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:45
dep. 11:45
24.3 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:46
dep. 11:46
25 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:48
dep. 11:48
25.8 km
Umcari, Cekerac
arr. 11:50
dep. 11:50
26.6 km
Umcari, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
28 km
arr. 11:54
dep. 11:54
28.9 km
arr. 11:55
dep. 11:55
29.5 km
arr. 11:57
dep. 11:57
30.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 11:58
dep. 11:58
31 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 12:02
dep. 12:02
33.2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 12:04
dep. 12:04
34 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 12:05
dep. 12:05
34.5 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 12:07
35.2 km
13:25 14:25 (01:00)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 13:25
Grocka, Alaska koliba
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 13:36
dep. 13:36
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 13:38
dep. 13:38
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 13:42
dep. 13:42
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
arr. 13:50
dep. 13:50
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 13:55
dep. 13:55
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:59
dep. 13:59
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:01
dep. 14:01
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:04
dep. 14:04
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:05
dep. 14:05
18.6 km
Umcari, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
20 km
arr. 14:11
dep. 14:11
21.6 km
arr. 14:13
dep. 14:13
22.5 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
24.8 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 14:17
dep. 14:17
25.6 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 14:18
dep. 14:18
26.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 14:25
29 km
15:25 16:25 (01:00)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 15:25
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
arr. 15:50
dep. 15:50
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
dep. 16:04
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:05
dep. 16:05
18.6 km
Umcari, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
arr. 16:11
dep. 16:11
21.6 km
arr. 16:13
dep. 16:13
22.5 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
24.8 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 16:17
dep. 16:17
25.6 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 16:18
dep. 16:18
26.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 16:20
dep. 16:20
27 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 16:25
29 km
16:55 17:55 (01:00)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 16:55
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:00
dep. 17:00
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:04
dep. 17:04
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:06
dep. 17:06
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:08
dep. 17:08
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 17:12
dep. 17:12
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:25
dep. 17:25
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:29
dep. 17:29
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:31
dep. 17:31
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:35
dep. 17:35
18.6 km
Umcari, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
arr. 17:41
dep. 17:41
21.6 km
arr. 17:43
dep. 17:43
22.5 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 17:46
dep. 17:46
24.8 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 17:47
dep. 17:47
25.6 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 17:48
dep. 17:48
26.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 17:50
dep. 17:50
27 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 17:55
29 km
19:10 20:10 (01:00)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 19:10
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 19:27
dep. 19:27
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
arr. 19:35
dep. 19:35
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:40
dep. 19:40
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:49
dep. 19:49
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:50
dep. 19:50
18.6 km
Umcari, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
arr. 19:56
dep. 19:56
21.6 km
arr. 19:58
dep. 19:58
22.5 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 20:01
dep. 20:01
24.8 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 20:02
dep. 20:02
25.6 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 20:03
dep. 20:03
26.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 20:05
dep. 20:05
27 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 20:10
29 km
20:55 21:55 (01:00)
SumadinskaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 20:55
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:58
dep. 20:58
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 21:00
dep. 21:00
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:02
dep. 21:02
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 21:06
dep. 21:06
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 21:08
dep. 21:08
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 21:12
dep. 21:12
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 21:16
dep. 21:16
10 km
arr. 21:20
dep. 21:20
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 21:25
dep. 21:25
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:28
dep. 21:28
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:29
dep. 21:29
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:31
dep. 21:31
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:34
dep. 21:34
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 21:35
dep. 21:35
18.6 km
Umcari, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
20 km
arr. 21:41
dep. 21:41
21.6 km
arr. 21:43
dep. 21:43
22.5 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 21:46
dep. 21:46
24.8 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 21:47
dep. 21:47
25.6 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 21:48
dep. 21:48
26.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 21:50
dep. 21:50
27 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 21:55
29 km
23:43 00:52 (01:09)
SumadinskaUlaz
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 23:43
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:46
dep. 23:46
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 23:52
dep. 23:52
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 23:53
dep. 23:53
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 23:57
dep. 23:57
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 00:01
dep. 00:01
10 km
arr. 00:05
dep. 00:05
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:11
dep. 00:11
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:14
dep. 00:14
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:15
dep. 00:15
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:16
dep. 00:16
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:19
dep. 00:19
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:21
dep. 00:21
18.6 km
Umcari, Center
arr. 00:23
dep. 00:23
20 km
arr. 00:25
dep. 00:25
21.6 km
arr. 00:27
dep. 00:27
22.5 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:31
dep. 00:31
24.8 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:33
dep. 00:33
25.6 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:35
dep. 00:35
26.3 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:37
dep. 00:37
27 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 00:42
dep. 00:42
29 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 00:46
dep. 00:46
31 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 00:48
dep. 00:48
31.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 00:50
dep. 00:50
32.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 00:52
33.2 km

Naselja Grocka i Zivkovac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grocka je u 06:14 h, dok je poslednji polazak u 23:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.