Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grocka - Vrcin timetable

thursday, 27.02.2020.
07:27 08:08 (00:41)
Begaljicki mostJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Begaljicki most
dep. 07:27
Grocka, Bosansko naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
0.3 km
Grocka, 15. maja
arr. 07:29
dep. 07:29
0.8 km
Grocka, Kosmajska
arr. 07:30
dep. 07:30
1.2 km
Grocka, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
1.7 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:32
dep. 07:32
2.2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:38
dep. 07:38
7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 07:39
dep. 07:39
7.5 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 07:40
dep. 07:40
8.1 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 07:42
dep. 07:42
8.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 07:44
dep. 07:44
8.9 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 07:45
dep. 07:45
9.3 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 07:46
dep. 07:46
9.9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 07:47
dep. 07:47
11.7 km
Vrcin, 17. januara
arr. 07:48
dep. 07:48
12.2 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 07:51
dep. 07:51
14.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 07:53
dep. 07:53
14.8 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 07:56
dep. 07:56
15.3 km
Vrcin, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Vrcin, Stadion
arr. 07:59
dep. 07:59
16.6 km
arr. 08:01
dep. 08:01
17.5 km
arr. 08:02
dep. 08:02
18 km
Vrcin, Feroplast
arr. 08:03
dep. 08:03
18.5 km
arr. 08:05
dep. 08:05
19.1 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 08:07
dep. 08:07
19.8 km
arr. 08:08
20.4 km
09:22 10:03 (00:41)
Begaljicki mostJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Begaljicki most
dep. 09:22
Grocka, Bosansko naselje
arr. 09:23
dep. 09:23
0.3 km
Grocka, 15. maja
arr. 09:24
dep. 09:24
0.8 km
Grocka, Kosmajska
arr. 09:25
dep. 09:25
1.2 km
Grocka, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
1.7 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:27
dep. 09:27
2.2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:33
dep. 09:33
7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 09:34
dep. 09:34
7.5 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 09:35
dep. 09:35
8.1 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 09:37
dep. 09:37
8.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 09:39
dep. 09:39
8.9 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 09:40
dep. 09:40
9.3 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 09:41
dep. 09:41
9.9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 09:42
dep. 09:42
11.7 km
Vrcin, 17. januara
arr. 09:43
dep. 09:43
12.2 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 09:44
dep. 09:44
13 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 09:46
dep. 09:46
14.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 09:48
dep. 09:48
14.8 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 09:51
dep. 09:51
15.3 km
Vrcin, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
16 km
Vrcin, Stadion
arr. 09:54
dep. 09:54
16.6 km
arr. 09:56
dep. 09:56
17.5 km
arr. 09:57
dep. 09:57
18 km
Vrcin, Feroplast
arr. 09:58
dep. 09:58
18.5 km
arr. 10:00
dep. 10:00
19.1 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 10:02
dep. 10:02
19.8 km
arr. 10:03
20.4 km
10:15 10:53 (00:38)
SumadinskaJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 10:15
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:19
dep. 10:19
4.8 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 10:21
dep. 10:21
6.4 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 10:23
dep. 10:23
7 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
7.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 10:28
dep. 10:28
8 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 10:29
dep. 10:29
8.2 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 10:30
dep. 10:30
9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 10:31
dep. 10:31
11 km
Vrcin, 17. januara
arr. 10:32
dep. 10:32
11.6 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 10:33
dep. 10:33
12.4 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 10:34
dep. 10:34
13 km
Vrcin, Ivo Lola Ribar
arr. 10:35
dep. 10:35
13.4 km
Vrcin, Pijaca
arr. 10:36
dep. 10:36
13.7 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 10:40
dep. 10:40
14.2 km
Vrcin, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
14.9 km
Vrcin, Stadion
arr. 10:43
dep. 10:43
15.5 km
arr. 10:45
dep. 10:45
16.6 km
arr. 10:47
dep. 10:47
16.9 km
Vrcin, Feroplast
arr. 10:49
dep. 10:49
17.6 km
arr. 10:51
dep. 10:51
18.2 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 10:52
dep. 10:52
18.9 km
arr. 10:53
19.5 km
11:30 12:03 (00:33)
Alaska kolibaJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Alaska koliba
dep. 11:30
Grocka, Sumadinska
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:38
dep. 11:38
6.8 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 11:40
dep. 11:40
7.3 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 11:41
dep. 11:41
7.9 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 11:42
dep. 11:42
8.4 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 11:43
dep. 11:43
8.7 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 11:44
dep. 11:44
9.1 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 11:45
dep. 11:45
9.7 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Vrcin, 17. januara
arr. 11:48
dep. 11:48
12 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 11:50
dep. 11:50
12.8 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 11:51
dep. 11:51
13.9 km
Vrcin, Pijaca
arr. 11:53
dep. 11:53
14.6 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 11:54
dep. 11:54
15.1 km
Vrcin, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
15.8 km
Vrcin, Stadion
arr. 11:56
dep. 11:56
16.4 km
arr. 11:58
dep. 11:58
17.3 km
arr. 11:59
dep. 11:59
17.8 km
Vrcin, Feroplast
arr. 12:00
dep. 12:00
18.3 km
arr. 12:01
dep. 12:01
18.9 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 12:02
dep. 12:02
19.6 km
arr. 12:03
20.2 km
13:22 14:03 (00:41)
Begaljicki mostJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Begaljicki most
dep. 13:22
Grocka, Bosansko naselje
arr. 13:23
dep. 13:23
0.3 km
Grocka, 15. maja
arr. 13:24
dep. 13:24
0.8 km
Grocka, Kosmajska
arr. 13:25
dep. 13:25
1.2 km
Grocka, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
1.7 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:27
dep. 13:27
2.2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 13:34
dep. 13:34
7.5 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 13:35
dep. 13:35
8.1 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 13:37
dep. 13:37
8.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 13:39
dep. 13:39
8.9 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
9.3 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 13:41
dep. 13:41
9.9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 13:42
dep. 13:42
11.7 km
Vrcin, 17. januara
arr. 13:43
dep. 13:43
12.2 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 13:44
dep. 13:44
13 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 13:46
dep. 13:46
14.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 13:48
dep. 13:48
14.8 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 13:51
dep. 13:51
15.3 km
Vrcin, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
16 km
Vrcin, Stadion
arr. 13:54
dep. 13:54
16.6 km
arr. 13:56
dep. 13:56
17.5 km
arr. 13:57
dep. 13:57
18 km
Vrcin, Feroplast
arr. 13:58
dep. 13:58
18.5 km
arr. 14:00
dep. 14:00
19.1 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 14:02
dep. 14:02
19.8 km
arr. 14:03
20.4 km
14:00 14:32 (00:32)
SumadinskaNadvoznjak
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 14:00
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:06
dep. 14:06
4.8 km
Zaklopača kod Beograda, Ulaz
arr. 14:08
dep. 14:08
6 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 14:09
dep. 14:09
6.4 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 14:12
dep. 14:12
7.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 14:14
dep. 14:14
8.4 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 14:16
dep. 14:16
10.8 km
Vrcin, 17. januara
arr. 14:17
dep. 14:17
11.3 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 14:18
dep. 14:18
12.1 km
Vrcin, Ivo Lola Ribar
arr. 14:19
dep. 14:19
12.9 km
Vrcin, Pijaca
arr. 14:22
dep. 14:22
13.9 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 14:24
dep. 14:24
14.4 km
Vrcin, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
15.1 km
Vrcin, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
15.4 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 14:28
dep. 14:28
16.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
16.6 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 14:32
17.1 km
15:10 15:45 (00:35)
Alaska kolibaNadvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Alaska koliba
dep. 15:10
Grocka, Sumadinska
arr. 15:13
dep. 15:13
2.2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
7 km
Zaklopača kod Beograda, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
8.2 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 15:22
dep. 15:22
8.6 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
9.2 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 15:25
dep. 15:25
9.8 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 15:26
dep. 15:26
10.2 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 15:27
dep. 15:27
10.6 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 15:28
dep. 15:28
11.2 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Vrcin, 17. januara
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 15:31
dep. 15:31
14.3 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 15:32
dep. 15:32
15.1 km
Vrcin, Ivo Lola Ribar
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Vrcin, Pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
16.1 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 15:37
dep. 15:37
16.6 km
Vrcin, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
17.3 km
Vrcin, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
17.6 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 15:41
dep. 15:41
18.3 km
Vrcin, Pijaca
arr. 15:43
dep. 15:43
18.8 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 15:45
19.3 km
16:04 16:37 (00:33)
Alaska kolibaJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Alaska koliba
dep. 16:04
Grocka, Sumadinska
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:12
dep. 16:12
6.8 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 16:14
dep. 16:14
7.3 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 16:15
dep. 16:15
7.9 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 16:16
dep. 16:16
8.4 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 16:17
dep. 16:17
8.7 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 16:18
dep. 16:18
9.1 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 16:19
dep. 16:19
9.7 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 16:21
dep. 16:21
11.5 km
Vrcin, 17. januara
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 16:24
dep. 16:24
12.8 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 16:25
dep. 16:25
13.9 km
Vrcin, Pijaca
arr. 16:27
dep. 16:27
14.6 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 16:28
dep. 16:28
15.1 km
Vrcin, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
15.8 km
Vrcin, Stadion
arr. 16:30
dep. 16:30
16.4 km
arr. 16:32
dep. 16:32
17.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
17.8 km
Vrcin, Feroplast
arr. 16:34
dep. 16:34
18.3 km
arr. 16:35
dep. 16:35
18.9 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 16:36
dep. 16:36
19.6 km
arr. 16:37
20.2 km
18:12 18:53 (00:41)
Begaljicki mostJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Begaljicki most
dep. 18:12
Grocka, Bosansko naselje
arr. 18:13
dep. 18:13
0.3 km
Grocka, 15. maja
arr. 18:14
dep. 18:14
0.8 km
Grocka, Kosmajska
arr. 18:15
dep. 18:15
1.2 km
Grocka, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
1.7 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:17
dep. 18:17
2.2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 18:24
dep. 18:24
7.5 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 18:25
dep. 18:25
8.1 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 18:27
dep. 18:27
8.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 18:29
dep. 18:29
8.9 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 18:30
dep. 18:30
9.3 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 18:31
dep. 18:31
9.9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 18:32
dep. 18:32
11.7 km
Vrcin, 17. januara
arr. 18:33
dep. 18:33
12.2 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 18:34
dep. 18:34
13 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 18:36
dep. 18:36
14.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 18:38
dep. 18:38
14.8 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 18:41
dep. 18:41
15.3 km
Vrcin, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
16 km
Vrcin, Stadion
arr. 18:44
dep. 18:44
16.6 km
arr. 18:46
dep. 18:46
17.5 km
arr. 18:47
dep. 18:47
18 km
Vrcin, Feroplast
arr. 18:48
dep. 18:48
18.5 km
arr. 18:50
dep. 18:50
19.1 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 18:52
dep. 18:52
19.8 km
arr. 18:53
20.4 km
19:00 19:32 (00:32)
SumadinskaNadvoznjak
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 19:00
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:06
dep. 19:06
4.8 km
Zaklopača kod Beograda, Ulaz
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 19:09
dep. 19:09
6.4 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 19:11
dep. 19:11
7 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 19:12
dep. 19:12
7.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 19:13
dep. 19:13
8 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 19:14
dep. 19:14
8.4 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 19:16
dep. 19:16
10.8 km
Vrcin, 17. januara
arr. 19:17
dep. 19:17
11.3 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 19:18
dep. 19:18
12.1 km
Vrcin, Ivo Lola Ribar
arr. 19:19
dep. 19:19
12.9 km
Vrcin, Pijaca
arr. 19:22
dep. 19:22
13.9 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 19:24
dep. 19:24
14.4 km
Vrcin, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
15.1 km
Vrcin, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
15.4 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 19:28
dep. 19:28
16.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 19:30
dep. 19:30
16.6 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 19:32
17.1 km
20:00 20:32 (00:32)
SumadinskaNadvoznjak
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 20:00
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:06
dep. 20:06
4.8 km
Zaklopača kod Beograda, Ulaz
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 20:09
dep. 20:09
6.4 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 20:11
dep. 20:11
7 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 20:12
dep. 20:12
7.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 20:13
dep. 20:13
8 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 20:14
dep. 20:14
8.4 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 20:16
dep. 20:16
10.8 km
Vrcin, 17. januara
arr. 20:17
dep. 20:17
11.3 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 20:18
dep. 20:18
12.1 km
Vrcin, Ivo Lola Ribar
arr. 20:19
dep. 20:19
12.9 km
Vrcin, Pijaca
arr. 20:22
dep. 20:22
13.9 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 20:24
dep. 20:24
14.4 km
Vrcin, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
15.1 km
Vrcin, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
15.4 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 20:28
dep. 20:28
16.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
16.6 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 20:32
17.1 km
20:19 20:52 (00:33)
Alaska kolibaJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Alaska koliba
dep. 20:19
Grocka, Sumadinska
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:27
dep. 20:27
6.8 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 20:29
dep. 20:29
7.3 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 20:30
dep. 20:30
7.9 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 20:31
dep. 20:31
8.4 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 20:32
dep. 20:32
8.7 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 20:33
dep. 20:33
9.1 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 20:34
dep. 20:34
9.7 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 20:36
dep. 20:36
11.5 km
Vrcin, 17. januara
arr. 20:37
dep. 20:37
12 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 20:39
dep. 20:39
12.8 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 20:40
dep. 20:40
13.9 km
Vrcin, Pijaca
arr. 20:42
dep. 20:42
14.6 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 20:43
dep. 20:43
15.1 km
Vrcin, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
15.8 km
Vrcin, Stadion
arr. 20:45
dep. 20:45
16.4 km
arr. 20:47
dep. 20:47
17.3 km
arr. 20:48
dep. 20:48
17.8 km
Vrcin, Feroplast
arr. 20:49
dep. 20:49
18.3 km
arr. 20:50
dep. 20:50
18.9 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 20:51
dep. 20:51
19.6 km
arr. 20:52
20.2 km
22:22 23:03 (00:41)
Begaljicki mostJarciste - Avalski put
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Begaljicki most
dep. 22:22
Grocka, Bosansko naselje
arr. 22:23
dep. 22:23
0.3 km
Grocka, 15. maja
arr. 22:24
dep. 22:24
0.8 km
Grocka, Kosmajska
arr. 22:25
dep. 22:25
1.2 km
Grocka, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
1.7 km
Grocka, Sumadinska
arr. 22:27
dep. 22:27
2.2 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 22:33
dep. 22:33
7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 22:34
dep. 22:34
7.5 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 22:35
dep. 22:35
8.1 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 22:37
dep. 22:37
8.6 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 22:39
dep. 22:39
8.9 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 22:40
dep. 22:40
9.3 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 22:41
dep. 22:41
9.9 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 22:42
dep. 22:42
11.7 km
Vrcin, 17. januara
arr. 22:43
dep. 22:43
12.2 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 22:44
dep. 22:44
13 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 22:46
dep. 22:46
14.1 km
Vrcin, Pijaca
arr. 22:48
dep. 22:48
14.8 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 22:51
dep. 22:51
15.3 km
Vrcin, Center
arr. 22:53
dep. 22:53
16 km
Vrcin, Stadion
arr. 22:54
dep. 22:54
16.6 km
arr. 22:56
dep. 22:56
17.5 km
arr. 22:57
dep. 22:57
18 km
Vrcin, Feroplast
arr. 22:58
dep. 22:58
18.5 km
arr. 23:00
dep. 23:00
19.1 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 23:02
dep. 23:02
19.8 km
arr. 23:03
20.4 km

Naselja Grocka i Vrcin su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grocka je u 07:27 h, dok je poslednji polazak u 22:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.