Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grocka - Mladenovac timetable

thursday, 20.02.2020.
06:30 07:35 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 06:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:36
dep. 06:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:48
dep. 06:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:50
dep. 06:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:52
dep. 06:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:54
dep. 06:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 06:57
dep. 06:57
14.3 km
arr. 06:59
dep. 06:59
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:09
dep. 07:09
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 07:12
dep. 07:12
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 07:14
dep. 07:14
27.2 km
arr. 07:16
dep. 07:16
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:17
dep. 07:17
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:19
dep. 07:19
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 07:21
dep. 07:21
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:22
dep. 07:22
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:24
dep. 07:24
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:28
dep. 07:28
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:32
dep. 07:32
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:35
42.2 km
09:00 10:05 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 09:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:06
dep. 09:06
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:18
dep. 09:18
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:19
dep. 09:19
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:20
dep. 09:20
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:22
dep. 09:22
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:24
dep. 09:24
12.4 km
Umcari, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 09:27
dep. 09:27
14.3 km
arr. 09:29
dep. 09:29
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 09:39
dep. 09:39
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 09:42
dep. 09:42
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 09:44
dep. 09:44
27.2 km
arr. 09:46
dep. 09:46
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:47
dep. 09:47
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 09:49
dep. 09:49
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 09:51
dep. 09:51
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 09:52
dep. 09:52
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:54
dep. 09:54
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 09:58
dep. 09:58
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 10:02
dep. 10:02
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:05
42.2 km
14:30 15:35 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 14:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:36
dep. 14:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:50
dep. 14:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:54
dep. 14:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 14:57
dep. 14:57
14.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 15:09
dep. 15:09
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 15:12
dep. 15:12
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 15:14
dep. 15:14
27.2 km
arr. 15:16
dep. 15:16
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 15:17
dep. 15:17
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 15:19
dep. 15:19
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 15:21
dep. 15:21
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 15:22
dep. 15:22
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 15:24
dep. 15:24
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 15:28
dep. 15:28
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 15:32
dep. 15:32
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:35
42.2 km
17:30 18:35 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 17:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:36
dep. 17:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 17:41
dep. 17:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:48
dep. 17:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:49
dep. 17:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:50
dep. 17:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:54
dep. 17:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 17:57
dep. 17:57
14.3 km
arr. 17:59
dep. 17:59
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:09
dep. 18:09
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 18:12
dep. 18:12
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 18:14
dep. 18:14
27.2 km
arr. 18:16
dep. 18:16
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 18:17
dep. 18:17
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 18:19
dep. 18:19
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 18:21
dep. 18:21
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:22
dep. 18:22
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:24
dep. 18:24
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 18:28
dep. 18:28
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 18:32
dep. 18:32
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:35
42.2 km
Grocka - Mladenovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:30 07:35 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 06:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:36
dep. 06:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:48
dep. 06:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:50
dep. 06:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:52
dep. 06:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:54
dep. 06:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 06:57
dep. 06:57
14.3 km
arr. 06:59
dep. 06:59
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 07:09
dep. 07:09
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 07:12
dep. 07:12
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 07:14
dep. 07:14
27.2 km
arr. 07:16
dep. 07:16
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 07:17
dep. 07:17
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 07:19
dep. 07:19
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 07:21
dep. 07:21
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 07:22
dep. 07:22
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 07:24
dep. 07:24
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 07:28
dep. 07:28
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 07:32
dep. 07:32
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:35
42.2 km
09:00 10:05 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 09:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:06
dep. 09:06
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:18
dep. 09:18
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:19
dep. 09:19
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:20
dep. 09:20
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:22
dep. 09:22
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:24
dep. 09:24
12.4 km
Umcari, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 09:27
dep. 09:27
14.3 km
arr. 09:29
dep. 09:29
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 09:39
dep. 09:39
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 09:42
dep. 09:42
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 09:44
dep. 09:44
27.2 km
arr. 09:46
dep. 09:46
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:47
dep. 09:47
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 09:49
dep. 09:49
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 09:51
dep. 09:51
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 09:52
dep. 09:52
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:54
dep. 09:54
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 09:58
dep. 09:58
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 10:02
dep. 10:02
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:05
42.2 km
14:30 15:35 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 14:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:36
dep. 14:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:50
dep. 14:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:54
dep. 14:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 14:57
dep. 14:57
14.3 km
arr. 14:59
dep. 14:59
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 15:09
dep. 15:09
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 15:12
dep. 15:12
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 15:14
dep. 15:14
27.2 km
arr. 15:16
dep. 15:16
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 15:17
dep. 15:17
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 15:19
dep. 15:19
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 15:21
dep. 15:21
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 15:22
dep. 15:22
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 15:24
dep. 15:24
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 15:28
dep. 15:28
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 15:32
dep. 15:32
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:35
42.2 km
17:30 18:35 (01:05)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 17:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:36
dep. 17:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 17:41
dep. 17:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:48
dep. 17:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:49
dep. 17:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:50
dep. 17:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:54
dep. 17:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 17:57
dep. 17:57
14.3 km
arr. 17:59
dep. 17:59
15.5 km
Mali Požarevac, auto put
arr. 18:09
dep. 18:09
23.1 km
Sepsin, Pribis
arr. 18:12
dep. 18:12
25.9 km
Sepsin, Vrba
arr. 18:14
dep. 18:14
27.2 km
arr. 18:16
dep. 18:16
28.2 km
Sepsin, Zadruga
arr. 18:17
dep. 18:17
28.5 km
Sepsin, Kruska
arr. 18:19
dep. 18:19
29.3 km
Sepsin, Sume
arr. 18:21
dep. 18:21
31.3 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:22
dep. 18:22
32.1 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:24
dep. 18:24
33.6 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 18:28
dep. 18:28
36.8 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 18:32
dep. 18:32
39.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:35
42.2 km

Naselja Grocka i Mladenovac su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grocka je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.