Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grmovac (Ugrinovci kod Beograda) - Dobanovci timetable

tuesday, 21.05.2024.
00:00 00:20 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 00:00
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 00:01
dep. 00:01
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 00:02
dep. 00:02
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 00:03
dep. 00:03
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 00:06
dep. 00:06
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 00:09
dep. 00:09
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 00:12
dep. 00:12
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 00:13
dep. 00:13
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 00:15
dep. 00:15
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 00:16
dep. 00:16
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 00:17
dep. 00:17
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 00:18
dep. 00:18
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 00:19
dep. 00:19
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 00:20
9 km
04:30 04:50 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 04:30
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 04:31
dep. 04:31
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 04:32
dep. 04:32
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 04:33
dep. 04:33
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 04:36
dep. 04:36
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 04:39
dep. 04:39
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 04:42
dep. 04:42
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 04:43
dep. 04:43
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 04:45
dep. 04:45
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 04:46
dep. 04:46
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 04:47
dep. 04:47
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 04:48
dep. 04:48
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 04:49
dep. 04:49
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 04:50
9 km
05:20 05:40 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 05:20
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 05:21
dep. 05:21
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 05:22
dep. 05:22
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 05:26
dep. 05:26
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 05:29
dep. 05:29
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 05:33
dep. 05:33
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 05:35
dep. 05:35
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 05:36
dep. 05:36
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 05:38
dep. 05:38
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 05:39
dep. 05:39
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 05:40
9 km
06:05 06:25 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 06:05
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 06:06
dep. 06:06
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 06:07
dep. 06:07
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 06:08
dep. 06:08
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:11
dep. 06:11
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 06:14
dep. 06:14
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 06:18
dep. 06:18
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 06:20
dep. 06:20
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 06:21
dep. 06:21
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 06:24
dep. 06:24
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 06:25
9 km
06:50 07:10 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 06:50
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 06:51
dep. 06:51
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 06:52
dep. 06:52
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 06:53
dep. 06:53
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 06:56
dep. 06:56
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 06:59
dep. 06:59
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 07:03
dep. 07:03
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 07:05
dep. 07:05
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 07:06
dep. 07:06
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 07:10
9 km
07:35 07:55 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 07:35
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 07:36
dep. 07:36
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 07:37
dep. 07:37
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 07:38
dep. 07:38
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 07:44
dep. 07:44
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 07:48
dep. 07:48
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 07:50
dep. 07:50
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 07:51
dep. 07:51
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 07:54
dep. 07:54
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 07:55
9 km
08:20 08:40 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 08:20
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 08:21
dep. 08:21
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 08:22
dep. 08:22
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 08:23
dep. 08:23
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 08:26
dep. 08:26
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 08:29
dep. 08:29
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 08:33
dep. 08:33
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 08:35
dep. 08:35
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 08:36
dep. 08:36
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 08:38
dep. 08:38
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 08:39
dep. 08:39
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 08:40
9 km
09:05 09:25 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 09:05
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 09:06
dep. 09:06
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 09:07
dep. 09:07
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 09:08
dep. 09:08
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 09:11
dep. 09:11
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 09:14
dep. 09:14
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 09:18
dep. 09:18
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 09:20
dep. 09:20
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 09:21
dep. 09:21
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 09:24
dep. 09:24
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 09:25
9 km
09:50 10:10 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 09:50
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 09:51
dep. 09:51
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 09:52
dep. 09:52
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 09:53
dep. 09:53
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 09:56
dep. 09:56
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 09:59
dep. 09:59
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 10:02
dep. 10:02
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 10:03
dep. 10:03
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 10:05
dep. 10:05
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 10:06
dep. 10:06
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 10:08
dep. 10:08
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 10:09
dep. 10:09
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 10:10
9 km
10:35 10:55 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 10:35
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 10:36
dep. 10:36
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 10:38
dep. 10:38
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 10:41
dep. 10:41
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 10:44
dep. 10:44
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 10:47
dep. 10:47
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 10:48
dep. 10:48
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 10:50
dep. 10:50
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 10:51
dep. 10:51
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 10:54
dep. 10:54
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 10:55
9 km
11:20 11:40 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 11:20
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 11:21
dep. 11:21
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 11:22
dep. 11:22
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 11:23
dep. 11:23
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 11:26
dep. 11:26
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 11:29
dep. 11:29
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 11:33
dep. 11:33
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 11:36
dep. 11:36
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 11:38
dep. 11:38
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 11:39
dep. 11:39
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 11:40
9 km
12:05 12:25 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 12:05
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 12:06
dep. 12:06
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 12:07
dep. 12:07
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 12:08
dep. 12:08
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 12:11
dep. 12:11
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 12:14
dep. 12:14
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 12:18
dep. 12:18
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 12:20
dep. 12:20
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 12:21
dep. 12:21
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 12:24
dep. 12:24
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 12:25
9 km
12:50 13:10 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 12:50
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 12:51
dep. 12:51
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 12:52
dep. 12:52
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 12:53
dep. 12:53
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 12:56
dep. 12:56
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 12:59
dep. 12:59
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 13:03
dep. 13:03
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 13:05
dep. 13:05
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 13:06
dep. 13:06
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 13:08
dep. 13:08
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 13:09
dep. 13:09
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 13:10
9 km
13:35 13:55 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 13:35
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 13:36
dep. 13:36
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 13:37
dep. 13:37
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 13:38
dep. 13:38
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 13:41
dep. 13:41
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 13:44
dep. 13:44
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 13:47
dep. 13:47
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 13:48
dep. 13:48
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 13:50
dep. 13:50
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 13:51
dep. 13:51
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 13:54
dep. 13:54
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 13:55
9 km
14:20 14:40 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 14:20
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 14:21
dep. 14:21
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 14:22
dep. 14:22
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 14:23
dep. 14:23
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 14:29
dep. 14:29
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 14:33
dep. 14:33
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 14:35
dep. 14:35
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 14:36
dep. 14:36
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 14:39
dep. 14:39
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 14:40
9 km
15:05 15:25 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 15:05
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 15:06
dep. 15:06
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 15:07
dep. 15:07
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 15:08
dep. 15:08
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 15:14
dep. 15:14
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 15:18
dep. 15:18
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 15:24
dep. 15:24
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 15:25
9 km
15:50 16:10 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 15:50
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 15:51
dep. 15:51
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 15:52
dep. 15:52
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 15:53
dep. 15:53
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 15:56
dep. 15:56
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 15:59
dep. 15:59
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 16:03
dep. 16:03
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 16:05
dep. 16:05
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 16:06
dep. 16:06
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 16:08
dep. 16:08
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 16:09
dep. 16:09
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 16:10
9 km
16:35 16:55 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 16:35
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 16:36
dep. 16:36
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 16:37
dep. 16:37
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 16:38
dep. 16:38
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 16:41
dep. 16:41
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 16:44
dep. 16:44
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 16:48
dep. 16:48
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 16:50
dep. 16:50
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 16:51
dep. 16:51
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 16:54
dep. 16:54
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 16:55
9 km
17:20 17:40 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 17:20
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 17:21
dep. 17:21
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 17:22
dep. 17:22
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 17:23
dep. 17:23
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 17:29
dep. 17:29
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 17:33
dep. 17:33
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 17:35
dep. 17:35
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 17:36
dep. 17:36
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 17:38
dep. 17:38
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 17:39
dep. 17:39
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 17:40
9 km
18:05 18:25 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 18:05
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 18:06
dep. 18:06
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 18:07
dep. 18:07
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 18:08
dep. 18:08
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:11
dep. 18:11
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 18:14
dep. 18:14
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 18:17
dep. 18:17
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 18:18
dep. 18:18
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 18:20
dep. 18:20
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 18:21
dep. 18:21
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 18:25
9 km
18:50 19:10 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 18:50
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 18:51
dep. 18:51
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 18:52
dep. 18:52
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 18:53
dep. 18:53
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 18:56
dep. 18:56
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 18:59
dep. 18:59
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 19:03
dep. 19:03
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 19:05
dep. 19:05
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 19:06
dep. 19:06
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 19:08
dep. 19:08
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 19:09
dep. 19:09
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 19:10
9 km
19:35 19:55 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 19:35
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 19:36
dep. 19:36
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 19:37
dep. 19:37
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 19:38
dep. 19:38
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 19:41
dep. 19:41
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 19:44
dep. 19:44
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 19:48
dep. 19:48
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 19:50
dep. 19:50
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 19:51
dep. 19:51
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 19:54
dep. 19:54
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 19:55
9 km
20:20 20:40 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 20:20
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 20:21
dep. 20:21
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 20:22
dep. 20:22
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 20:23
dep. 20:23
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 20:26
dep. 20:26
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 20:29
dep. 20:29
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 20:33
dep. 20:33
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 20:35
dep. 20:35
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 20:36
dep. 20:36
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 20:38
dep. 20:38
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 20:39
dep. 20:39
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 20:40
9 km
21:05 21:25 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 21:05
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 21:06
dep. 21:06
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 21:07
dep. 21:07
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 21:08
dep. 21:08
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 21:11
dep. 21:11
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 21:14
dep. 21:14
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 21:18
dep. 21:18
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 21:20
dep. 21:20
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 21:21
dep. 21:21
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 21:24
dep. 21:24
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 21:25
9 km
21:50 22:10 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 21:50
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 21:51
dep. 21:51
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 21:52
dep. 21:52
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 21:53
dep. 21:53
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 21:56
dep. 21:56
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 21:59
dep. 21:59
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 22:02
dep. 22:02
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 22:03
dep. 22:03
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 22:05
dep. 22:05
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 22:06
dep. 22:06
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 22:07
dep. 22:07
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 22:08
dep. 22:08
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 22:09
dep. 22:09
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 22:10
9 km
22:35 22:55 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 22:35
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 22:36
dep. 22:36
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 22:37
dep. 22:37
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 22:38
dep. 22:38
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 22:41
dep. 22:41
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 22:44
dep. 22:44
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 22:47
dep. 22:47
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 22:48
dep. 22:48
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 22:50
dep. 22:50
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 22:51
dep. 22:51
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 22:52
dep. 22:52
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 22:53
dep. 22:53
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 22:54
dep. 22:54
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 22:55
9 km
23:20 23:40 (00:20)
25. novaGroblje
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 25. nova
dep. 23:20
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), 20. nova
arr. 23:21
dep. 23:21
0.4 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Crkva
arr. 23:22
dep. 23:22
0.7 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Center
arr. 23:23
dep. 23:23
1.1 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Ulaz
arr. 23:26
dep. 23:26
1.5 km
Grmovac (Ugrinovci kod Beograda), Pumpa
arr. 23:29
dep. 23:29
3.4 km
Dobanovci, Ulaz
arr. 23:32
dep. 23:32
5.8 km
Dobanovci, Fruskogorska
arr. 23:33
dep. 23:33
6.2 km
Dobanovci, Slovacki dom
arr. 23:35
dep. 23:35
6.5 km
Dobanovci, Zarka Jelica
arr. 23:36
dep. 23:36
6.9 km
Dobanovci, Center
arr. 23:37
dep. 23:37
7.4 km
Dobanovci, Zemunska
arr. 23:38
dep. 23:38
8 km
Dobanovci, Partizanska
arr. 23:39
dep. 23:39
8.5 km
Dobanovci, Groblje
arr. 23:40
9 km

Naselja Grmovac (Ugrinovci kod Beograda) i Dobanovci su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grmovac (Ugrinovci kod Beograda) je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.