Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grgurevci - Sremska Mitrovica timetable

sunday, 21.07.2019.
05:58 06:45 (00:47)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 05:58
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
19.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 06:45
20.5 km
08:15 09:10 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 08:15
Suljam, 10
arr. 08:23
dep. 08:23
1.1 km
Suljam, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Suljam, 9
arr. 08:26
dep. 08:26
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 08:35
dep. 08:35
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 08:39
dep. 08:39
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:48
dep. 08:48
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 09:00
dep. 09:00
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 09:04
dep. 09:04
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:07
dep. 09:07
18.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 09:10
20.8 km
16:15 17:10 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 16:15
Suljam, 10
arr. 16:23
dep. 16:23
1.1 km
Suljam, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
1.6 km
Suljam, 9
arr. 16:26
dep. 16:26
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 16:35
dep. 16:35
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 16:39
dep. 16:39
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 16:48
dep. 16:48
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:00
dep. 17:00
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:04
dep. 17:04
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:07
dep. 17:07
18.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 17:10
20.8 km
20:08 20:55 (00:47)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 20:08
Grgurevci, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 20:11
dep. 20:11
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
19.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 20:55
20.5 km
Grgurevci - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:58 06:45 (00:47)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 05:58
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
19.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 06:45
20.5 km
08:15 09:10 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 08:15
Suljam, 10
arr. 08:23
dep. 08:23
1.1 km
Suljam, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Suljam, 9
arr. 08:26
dep. 08:26
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 08:35
dep. 08:35
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 08:39
dep. 08:39
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:48
dep. 08:48
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 09:00
dep. 09:00
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 09:04
dep. 09:04
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:07
dep. 09:07
18.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 09:10
20.8 km
14:23 15:10 (00:47)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 14:23
Grgurevci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 14:26
dep. 14:26
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:39
dep. 14:39
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:48
dep. 14:48
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:00
dep. 15:00
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 15:04
dep. 15:04
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:07
dep. 15:07
19.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 15:10
20.5 km
16:15 17:10 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 16:15
Suljam, 10
arr. 16:23
dep. 16:23
1.1 km
Suljam, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
1.6 km
Suljam, 9
arr. 16:26
dep. 16:26
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 16:35
dep. 16:35
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 16:39
dep. 16:39
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 16:48
dep. 16:48
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:00
dep. 17:00
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:04
dep. 17:04
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:07
dep. 17:07
18.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 17:10
20.8 km
20:08 20:55 (00:47)
4
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 20:08
Grgurevci, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 20:11
dep. 20:11
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
19.4 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 20:55
20.5 km

Naselja Grgurevci i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grgurevci je u 05:58 h, dok je poslednji polazak u 20:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.