Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grgurevci - Sremska Mitrovica timetable

monday, 17.01.2022.
05:58 06:45 (00:47)
4Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 05:58
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
19.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 06:45
20.5 km
07:30 08:25 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 07:30
Suljam, 10
arr. 07:38
dep. 07:38
1.1 km
Suljam, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
1.6 km
Suljam, 9
arr. 07:41
dep. 07:41
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 07:50
dep. 07:50
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 07:54
dep. 07:54
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 08:15
dep. 08:15
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 08:19
dep. 08:19
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:22
dep. 08:22
18.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 08:25
20.8 km
11:43 12:30 (00:47)
4Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 11:43
Grgurevci, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 11:46
dep. 11:46
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 11:59
dep. 11:59
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 12:08
dep. 12:08
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:20
dep. 12:20
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:27
dep. 12:27
19.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 12:30
20.5 km
14:23 15:10 (00:47)
4Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 14:23
Grgurevci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 14:26
dep. 14:26
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:39
dep. 14:39
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:48
dep. 14:48
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:00
dep. 15:00
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 15:04
dep. 15:04
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:07
dep. 15:07
19.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 15:10
20.5 km
16:45 17:40 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 16:45
Suljam, 10
arr. 16:53
dep. 16:53
1.1 km
Suljam, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
1.6 km
Suljam, 9
arr. 16:56
dep. 16:56
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 17:05
dep. 17:05
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 17:09
dep. 17:09
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 17:18
dep. 17:18
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:30
dep. 17:30
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:37
dep. 17:37
18.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 17:40
20.8 km
20:00 20:55 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 20:00
Suljam, 10
arr. 20:08
dep. 20:08
1.1 km
Suljam, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
1.6 km
Suljam, 9
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
18.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 20:55
20.8 km
Grgurevci - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
05:58 06:45 (00:47)
4Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 05:58
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
19.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 06:45
20.5 km
07:30 08:25 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 07:30
Suljam, 10
arr. 07:38
dep. 07:38
1.1 km
Suljam, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
1.6 km
Suljam, 9
arr. 07:41
dep. 07:41
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 07:50
dep. 07:50
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 07:54
dep. 07:54
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 08:15
dep. 08:15
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 08:19
dep. 08:19
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:22
dep. 08:22
18.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 08:25
20.8 km
11:43 12:30 (00:47)
4Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 11:43
Grgurevci, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 11:46
dep. 11:46
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 11:59
dep. 11:59
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 12:08
dep. 12:08
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:20
dep. 12:20
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:27
dep. 12:27
19.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 12:30
20.5 km
14:23 15:10 (00:47)
4Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 4
dep. 14:23
Grgurevci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
0.6 km
Grgurevci, 6
arr. 14:26
dep. 14:26
1.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
7.9 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:39
dep. 14:39
8.8 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:48
dep. 14:48
12.2 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:00
dep. 15:00
17.3 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 15:04
dep. 15:04
19 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:07
dep. 15:07
19.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 15:10
20.5 km
16:45 17:40 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 16:45
Suljam, 10
arr. 16:53
dep. 16:53
1.1 km
Suljam, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
1.6 km
Suljam, 9
arr. 16:56
dep. 16:56
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 17:05
dep. 17:05
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 17:09
dep. 17:09
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 17:18
dep. 17:18
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:30
dep. 17:30
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:37
dep. 17:37
18.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 17:40
20.8 km
20:00 20:55 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grgurevci, 3
dep. 20:00
Suljam, 10
arr. 20:08
dep. 20:08
1.1 km
Suljam, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
1.6 km
Suljam, 9
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
8.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
11.8 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
12.6 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
13.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17.1 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
17.9 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
18.4 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 20:55
20.8 km

Naselja Grgurevci i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grgurevci je u 05:58 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.