Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grdanica - Leskovac timetable

friday, 30.07.2021.
04:55 05:35 (00:40)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Run only when "Yura" is working.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 04:55
Razgojna
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Brejanovce
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 05:15
dep. 05:15
7 km
arr. 05:17
dep. 05:17
8 km
Zivkovo, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
11 km
Zaluznje, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
arr. 05:24
dep. 05:24
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:26
dep. 05:26
19 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:32
dep. 05:32
21 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:35
23 km
06:05 06:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 06:05
Razgojna
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Brejanovce
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Zivkovo, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Zaluznje, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:36
dep. 06:36
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:45
23 km
12:00 12:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 12:00
Razgojna
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Brejanovce
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Zivkovo, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Zaluznje, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:41
dep. 12:41
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
23 km
12:45 13:25 (00:40)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Run only when "Yura" is working.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 12:45
Razgojna
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 12:55
dep. 12:55
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 12:57
dep. 12:57
5 km
Brejanovce
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 13:05
dep. 13:05
7 km
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Zivkovo, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
9 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
11 km
Zaluznje, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
12 km
arr. 13:14
dep. 13:14
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:16
dep. 13:16
19 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:22
dep. 13:22
21 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:25
23 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 15:00
Razgojna
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Brejanovce
arr. 15:15
dep. 15:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
arr. 15:21
dep. 15:21
8 km
Zivkovo, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
9 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Zaluznje, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
12 km
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:34
dep. 15:34
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
23 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 16:00
Razgojna
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Brejanovce
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 16:18
dep. 16:18
7 km
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zivkovo, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
9 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
11 km
Zaluznje, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
12 km
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:32
dep. 16:32
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:34
dep. 16:34
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
23 km
23:00 23:40 (00:40)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Run only when "Yura" is working.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 23:00
Razgojna
arr. 23:05
dep. 23:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 23:10
dep. 23:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 23:12
dep. 23:12
5 km
Brejanovce
arr. 23:15
dep. 23:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 23:20
dep. 23:20
7 km
arr. 23:22
dep. 23:22
8 km
Zivkovo, Intersection
arr. 23:23
dep. 23:23
9 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 23:24
dep. 23:24
11 km
Zaluznje, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
12 km
arr. 23:29
dep. 23:29
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 23:31
dep. 23:31
19 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 23:37
dep. 23:37
21 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 23:40
23 km

Naselja Grdanica i Leskovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grdanica je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.