Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grdanica - Leskovac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:55 05:35 (00:40)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 04:55
Razgojna
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Brejanovce
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 05:15
dep. 05:15
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:17
dep. 05:17
8 km
Zivkovo
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:19
dep. 05:19
11 km
Zaluznje
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:24
dep. 05:24
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:26
dep. 05:26
19 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:32
dep. 05:32
21 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:35
23 km
06:05 06:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 06:05
Razgojna
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Brejanovce
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Zivkovo
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Zaluznje
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:36
dep. 06:36
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:39
dep. 06:39
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:45
23 km
10:15 11:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 10:15
Razgojna
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 10:24
dep. 10:24
5 km
Brejanovce
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 10:28
dep. 10:28
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Zivkovo
arr. 10:34
dep. 10:34
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Zaluznje
arr. 10:45
dep. 10:45
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:48
dep. 10:48
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:51
dep. 10:51
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 10:53
dep. 10:53
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:55
dep. 10:55
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
23 km
12:00 12:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 12:00
Razgojna
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Brejanovce
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Zivkovo
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Zaluznje
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:41
dep. 12:41
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
23 km
12:00 12:50 (00:50)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 12:00
Razgojna
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Brejanovce
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Zivkovo
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Zaluznje
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
19 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:50
23 km
14:35 15:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 14:35
Razgojna
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Cifluk Razgojnski
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Brejanovce
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Zivkovo
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Zaluznje
arr. 15:01
dep. 15:01
18 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:06
dep. 15:06
23 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:09
dep. 15:09
25 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:11
dep. 15:11
26 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
27 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:15
29 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 15:00
Razgojna
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Brejanovce
arr. 15:15
dep. 15:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:21
dep. 15:21
8 km
Zivkovo
arr. 15:23
dep. 15:23
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Zaluznje
arr. 15:27
dep. 15:27
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:30
dep. 15:30
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 15:32
dep. 15:32
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:34
dep. 15:34
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
23 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 16:00
Razgojna
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Brejanovce
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 16:18
dep. 16:18
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zivkovo
arr. 16:23
dep. 16:23
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
11 km
Zaluznje
arr. 16:27
dep. 16:27
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:32
dep. 16:32
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:34
dep. 16:34
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:40
23 km
17:40 18:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 17:40
Razgojna
arr. 17:45
dep. 17:45
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 17:50
dep. 17:50
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Brejanovce
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Zivkovo
arr. 18:03
dep. 18:03
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Zaluznje
arr. 18:07
dep. 18:07
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:12
dep. 18:12
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:14
dep. 18:14
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:17
dep. 18:17
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
23 km
20:20 21:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 20:20
Razgojna
arr. 20:25
dep. 20:25
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 20:28
dep. 20:28
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Brejanovce
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:36
dep. 20:36
8 km
Zivkovo
arr. 20:38
dep. 20:38
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Zaluznje
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:52
dep. 20:52
20 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:55
dep. 20:55
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:00
23 km
20:20 21:00 (00:40)
Jugoekspres
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grdanica
dep. 20:20
Razgojna
arr. 20:25
dep. 20:25
2 km
Cifluk Razgojnski
arr. 20:28
dep. 20:28
4 km
Cifluk Razgojnski, Prodavnica Milos
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Brejanovce
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Pecenjevce, Nadvoznjak
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:36
dep. 20:36
8 km
Zivkovo
arr. 20:38
dep. 20:38
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Zaluznje
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 20:55
dep. 20:55
21 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 21:00
23 km

Naselja Grdanica i Leskovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grdanica je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.