Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grbavce kod Medvede - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
06:52 07:30 (00:38)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 06:52
Ravna Banja
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Medvedja , Marici
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
18 km
14:07 14:50 (00:43)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 14:07
Ravna Banja
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Medvedja , Marici
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km
Grbavce kod Medvede - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:52 07:30 (00:38)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 06:52
Ravna Banja
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Medvedja , Marici
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
18 km
14:07 14:50 (00:43)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 14:07
Ravna Banja
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Medvedja , Marici
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km
Grbavce kod Medvede - Medvedja timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
06:52 07:30 (00:38)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 06:52
Ravna Banja
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Medvedja , Marici
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
18 km
14:07 14:50 (00:43)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 14:07
Ravna Banja
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Medvedja , Marici
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km
Grbavce kod Medvede - Medvedja timetable
Departures on: tuesday, 27.04.2021.
06:52 07:30 (00:38)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 06:52
Ravna Banja
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Medvedja , Marici
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
18 km
14:07 14:50 (00:43)
VlaseBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grbavce kod Medvede, Vlase
dep. 14:07
Ravna Banja
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Ravna Banja, Groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Sijarina, Dzamija
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Medvedja , Marici
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
18 km

Naselja Grbavce kod Medvede i Medvedja su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grbavce kod Medvede je u 06:52 h, dok je poslednji polazak u 14:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.