Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Gradska - Leskovac timetable

thursday, 04.06.2020.
06:30 07:46 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradska
dep. 06:30
Sastav Reka
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Tegosnica
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Gornji Orah
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Svode, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Svode, Kamenjari
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 07:10
dep. 07:10
29.2 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:46
53.5 km
Gradska - Leskovac timetable
Departures on: friday, 05.06.2020.
06:30 07:46 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradska
dep. 06:30
Sastav Reka
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Tegosnica
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Gornji Orah
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Svode, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Svode, Kamenjari
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 07:10
dep. 07:10
29.2 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:46
53.5 km
Gradska - Leskovac timetable
Departures on: monday, 08.06.2020.
06:30 07:46 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradska
dep. 06:30
Sastav Reka
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Tegosnica
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Gornji Orah
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Svode, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Svode, Kamenjari
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 07:10
dep. 07:10
29.2 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:46
53.5 km
Gradska - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 09.06.2020.
06:30 07:46 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradska
dep. 06:30
Sastav Reka
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Tegosnica
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Gornji Orah
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Svode, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Svode, Kamenjari
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 07:10
dep. 07:10
29.2 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:46
53.5 km
Gradska - Leskovac timetable
Departures on: wednesday, 10.06.2020.
06:30 07:46 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradska
dep. 06:30
Sastav Reka
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Tegosnica
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Gornji Orah
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Svode, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Svode, Kamenjari
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 07:10
dep. 07:10
29.2 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:46
53.5 km
Gradska - Leskovac timetable
Departures on: thursday, 11.06.2020.
06:30 07:46 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradska
dep. 06:30
Sastav Reka
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Tegosnica
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Gornji Orah
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Svode, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Svode, Kamenjari
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 07:10
dep. 07:10
29.2 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:46
53.5 km
Gradska - Leskovac timetable
Departures on: friday, 12.06.2020.
06:30 07:46 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradska
dep. 06:30
Sastav Reka
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:45
dep. 06:45
10.8 km
Tegosnica
arr. 06:50
dep. 06:50
15.3 km
Gornji Orah
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Svode, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22.2 km
Svode, Kamenjari
arr. 07:05
dep. 07:05
25.3 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 07:10
dep. 07:10
29.2 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:46
53.5 km

Naselja Gradska i Leskovac su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 16min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gradska je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.