Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Goteborg (Gothenburg) - Bujanovac timetable

sunday, 23.02.2020.
00:01 14:00 (37:59)
Nils Ericson TerminalAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Goteborg (Gothenburg), Nils Ericson Terminal
dep. 00:01
Varberg, Motel Björkäng
arr. 00:55
dep. 00:55
77 km
Halmstad, Eurostop
arr. 02:00
dep. 02:00
150 km
Helsingborg, Knutpunkten
arr. 03:00
dep. 03:00
231 km
Landskrona (Landskrone), Bus terminal
arr. 03:30
dep. 03:30
257 km
Malmö (Malmo), Flygbatr
arr. 04:30
dep. 04:30
303 km
Malmö (Malmo), Border crossing (SE)
arr. 04:45
dep. 04:45
313.9 km
Copenhagen, Border crossing (DK)
arr. 04:45
dep. 04:45
314 km
Copenhagen, H Rewentlovsgade
arr. 05:30
dep. 05:30
364 km
arr. 07:00
dep. 07:00
367 km
Rødbyhavn (Rodbyhavn), Border crossing (DK)
arr. 08:15
dep. 08:15
549 km
Puttgarden, Border crossing (DE)
arr. 09:15
dep. 09:15
589 km
Zinnwald, Border crossing (DE)
arr. 16:45
dep. 16:45
1206.9 km
Cinovec, Border crossing (CZ)
arr. 17:00
dep. 17:00
1207 km
Breclav, Border crossing (CZ)
arr. 21:00
dep. 21:00
1578.9 km
Brodske, Border crossing (SK)
arr. 21:15
dep. 21:15
1579 km
Rusovce, Border crossing (SK)
arr. 22:15
dep. 22:15
1658.9 km
Rajka, Border crossing (HU)
arr. 22:30
dep. 22:30
1659 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 04:00
dep. 04:00
2017.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
2018 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2143 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
2226 km
Nis, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
2462 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:00
2596 km
Goteborg (Gothenburg) - Bujanovac timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
00:01 14:00 (37:59)
Nils Ericson TerminalAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Goteborg (Gothenburg), Nils Ericson Terminal
dep. 00:01
Varberg, Motel Björkäng
arr. 00:55
dep. 00:55
77 km
Halmstad, Eurostop
arr. 02:00
dep. 02:00
150 km
Helsingborg, Knutpunkten
arr. 03:00
dep. 03:00
231 km
Landskrona (Landskrone), Bus terminal
arr. 03:30
dep. 03:30
257 km
Malmö (Malmo), Flygbatr
arr. 04:30
dep. 04:30
303 km
Malmö (Malmo), Border crossing (SE)
arr. 04:45
dep. 04:45
313.9 km
Copenhagen, Border crossing (DK)
arr. 04:45
dep. 04:45
314 km
Copenhagen, H Rewentlovsgade
arr. 05:30
dep. 05:30
364 km
arr. 07:00
dep. 07:00
367 km
Rødbyhavn (Rodbyhavn), Border crossing (DK)
arr. 08:15
dep. 08:15
549 km
Puttgarden, Border crossing (DE)
arr. 09:15
dep. 09:15
589 km
Zinnwald, Border crossing (DE)
arr. 16:45
dep. 16:45
1206.9 km
Cinovec, Border crossing (CZ)
arr. 17:00
dep. 17:00
1207 km
Breclav, Border crossing (CZ)
arr. 21:00
dep. 21:00
1578.9 km
Brodske, Border crossing (SK)
arr. 21:15
dep. 21:15
1579 km
Rusovce, Border crossing (SK)
arr. 22:15
dep. 22:15
1658.9 km
Rajka, Border crossing (HU)
arr. 22:30
dep. 22:30
1659 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 04:00
dep. 04:00
2017.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
2018 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2143 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
2226 km
Nis, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
2462 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:00
2596 km
Goteborg (Gothenburg) - Bujanovac timetable
Departures on: sunday, 08.03.2020.
00:01 14:00 (37:59)
Nils Ericson TerminalAS Jedinstvo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Goteborg (Gothenburg), Nils Ericson Terminal
dep. 00:01
Varberg, Motel Björkäng
arr. 00:55
dep. 00:55
77 km
Halmstad, Eurostop
arr. 02:00
dep. 02:00
150 km
Helsingborg, Knutpunkten
arr. 03:00
dep. 03:00
231 km
Landskrona (Landskrone), Bus terminal
arr. 03:30
dep. 03:30
257 km
Malmö (Malmo), Flygbatr
arr. 04:30
dep. 04:30
303 km
Malmö (Malmo), Border crossing (SE)
arr. 04:45
dep. 04:45
313.9 km
Copenhagen, Border crossing (DK)
arr. 04:45
dep. 04:45
314 km
Copenhagen, H Rewentlovsgade
arr. 05:30
dep. 05:30
364 km
arr. 07:00
dep. 07:00
367 km
Rødbyhavn (Rodbyhavn), Border crossing (DK)
arr. 08:15
dep. 08:15
549 km
Puttgarden, Border crossing (DE)
arr. 09:15
dep. 09:15
589 km
Zinnwald, Border crossing (DE)
arr. 16:45
dep. 16:45
1206.9 km
Cinovec, Border crossing (CZ)
arr. 17:00
dep. 17:00
1207 km
Breclav, Border crossing (CZ)
arr. 21:00
dep. 21:00
1578.9 km
Brodske, Border crossing (SK)
arr. 21:15
dep. 21:15
1579 km
Rusovce, Border crossing (SK)
arr. 22:15
dep. 22:15
1658.9 km
Rajka, Border crossing (HU)
arr. 22:30
dep. 22:30
1659 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 04:00
dep. 04:00
2017.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
2018 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2143 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
2226 km
Nis, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
2462 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:00
2596 km

Naselja Goteborg (Gothenburg) i Bujanovac su međusobno udaljena ~2596 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37h i 59min., a najduže 37h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Goteborg (Gothenburg) je u 00:01 h, dok je poslednji polazak u 00:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.