Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gostinica - Uzice timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:45 07:14 (00:29)
Prevedene vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 06:45
Buar, Jelova gora
arr. 06:48
dep. 06:48
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 06:49
dep. 06:49
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 06:51
dep. 06:51
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 06:52
dep. 06:52
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 06:53
dep. 06:53
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:55
dep. 06:55
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 06:59
dep. 06:59
9.5 km
arr. 07:01
dep. 07:01
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 07:02
dep. 07:02
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 07:04
dep. 07:04
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 07:05
dep. 07:05
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 07:06
dep. 07:06
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 07:07
dep. 07:07
13.3 km
arr. 07:09
dep. 07:09
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
14.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
15.2 km
Uzice, Bus station
arr. 07:14
15.6 km
12:40 13:15 (00:35)
Prevedene vodeSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 12:40
Buar, Jelova gora
arr. 12:43
dep. 12:43
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:44
dep. 12:44
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 12:46
dep. 12:46
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 12:47
dep. 12:47
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 12:48
dep. 12:48
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:50
dep. 12:50
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:52
dep. 12:52
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 12:54
dep. 12:54
9.5 km
arr. 12:56
dep. 12:56
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 12:57
dep. 12:57
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:59
dep. 12:59
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 13:00
dep. 13:00
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 13:01
dep. 13:01
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 13:02
dep. 13:02
13.3 km
arr. 13:04
dep. 13:04
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 13:06
dep. 13:06
14.6 km
arr. 13:07
dep. 13:07
15.2 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 13:10
dep. 13:10
16.5 km
Uzice, Spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
17 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 13:13
dep. 13:13
17.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 13:14
dep. 13:14
17.7 km
Uzice, Senjak
arr. 13:15
18.4 km
16:15 16:44 (00:29)
Prevedene vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 16:15
Buar, Jelova gora
arr. 16:18
dep. 16:18
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 16:21
dep. 16:21
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 16:22
dep. 16:22
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 16:23
dep. 16:23
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 16:25
dep. 16:25
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 16:27
dep. 16:27
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 16:29
dep. 16:29
9.5 km
arr. 16:31
dep. 16:31
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 16:32
dep. 16:32
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 16:34
dep. 16:34
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 16:35
dep. 16:35
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 16:36
dep. 16:36
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 16:37
dep. 16:37
13.3 km
arr. 16:39
dep. 16:39
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 16:41
dep. 16:41
14.6 km
arr. 16:42
dep. 16:42
15.2 km
Uzice, Bus station
arr. 16:44
15.6 km
21:00 21:35 (00:35)
Prevedene vodeSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 21:00
Buar, Jelova gora
arr. 21:03
dep. 21:03
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 21:04
dep. 21:04
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 21:06
dep. 21:06
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 21:07
dep. 21:07
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 21:08
dep. 21:08
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 21:10
dep. 21:10
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 21:12
dep. 21:12
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 21:14
dep. 21:14
9.5 km
arr. 21:16
dep. 21:16
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 21:17
dep. 21:17
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 21:19
dep. 21:19
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 21:20
dep. 21:20
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 21:21
dep. 21:21
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 21:22
dep. 21:22
13.3 km
arr. 21:24
dep. 21:24
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 21:26
dep. 21:26
14.6 km
arr. 21:27
dep. 21:27
15.2 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 21:30
dep. 21:30
16.5 km
Uzice, Spomenik
arr. 21:32
dep. 21:32
17 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 21:33
dep. 21:33
17.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 21:34
dep. 21:34
17.7 km
Uzice, Senjak
arr. 21:35
18.4 km
Gostinica - Uzice timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:45 07:14 (00:29)
Prevedene vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 06:45
Buar, Jelova gora
arr. 06:48
dep. 06:48
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 06:49
dep. 06:49
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 06:51
dep. 06:51
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 06:52
dep. 06:52
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 06:53
dep. 06:53
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:55
dep. 06:55
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 06:59
dep. 06:59
9.5 km
arr. 07:01
dep. 07:01
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 07:02
dep. 07:02
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 07:04
dep. 07:04
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 07:05
dep. 07:05
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 07:06
dep. 07:06
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 07:07
dep. 07:07
13.3 km
arr. 07:09
dep. 07:09
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
14.6 km
arr. 07:12
dep. 07:12
15.2 km
Uzice, Bus station
arr. 07:14
15.6 km
12:40 13:15 (00:35)
Prevedene vodeSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 12:40
Buar, Jelova gora
arr. 12:43
dep. 12:43
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 12:44
dep. 12:44
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 12:46
dep. 12:46
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 12:47
dep. 12:47
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 12:48
dep. 12:48
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:50
dep. 12:50
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:52
dep. 12:52
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 12:54
dep. 12:54
9.5 km
arr. 12:56
dep. 12:56
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 12:57
dep. 12:57
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:59
dep. 12:59
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 13:00
dep. 13:00
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 13:01
dep. 13:01
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 13:02
dep. 13:02
13.3 km
arr. 13:04
dep. 13:04
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 13:06
dep. 13:06
14.6 km
arr. 13:07
dep. 13:07
15.2 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 13:10
dep. 13:10
16.5 km
Uzice, Spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
17 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 13:13
dep. 13:13
17.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 13:14
dep. 13:14
17.7 km
Uzice, Senjak
arr. 13:15
18.4 km
16:15 16:44 (00:29)
Prevedene vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 16:15
Buar, Jelova gora
arr. 16:18
dep. 16:18
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 16:21
dep. 16:21
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 16:22
dep. 16:22
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 16:23
dep. 16:23
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 16:25
dep. 16:25
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 16:27
dep. 16:27
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 16:29
dep. 16:29
9.5 km
arr. 16:31
dep. 16:31
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 16:32
dep. 16:32
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 16:34
dep. 16:34
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 16:35
dep. 16:35
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 16:36
dep. 16:36
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 16:37
dep. 16:37
13.3 km
arr. 16:39
dep. 16:39
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 16:41
dep. 16:41
14.6 km
arr. 16:42
dep. 16:42
15.2 km
Uzice, Bus station
arr. 16:44
15.6 km
21:00 21:35 (00:35)
Prevedene vodeSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gostinica, Prevedene vode
dep. 21:00
Buar, Jelova gora
arr. 21:03
dep. 21:03
2.7 km
Buar, Durova kuca
arr. 21:04
dep. 21:04
3.3 km
Buar, Ceten
arr. 21:06
dep. 21:06
4.6 km
Buar, Cakovina
arr. 21:07
dep. 21:07
5.1 km
Buar, Kovacnica
arr. 21:08
dep. 21:08
6.1 km
Buar, Pruzevina
arr. 21:10
dep. 21:10
7.8 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 21:12
dep. 21:12
8.7 km
Buar, Zadruga
arr. 21:14
dep. 21:14
9.5 km
arr. 21:16
dep. 21:16
10.4 km
Buar, Cekovina
arr. 21:17
dep. 21:17
11.2 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 21:19
dep. 21:19
11.9 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 21:20
dep. 21:20
12.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 21:21
dep. 21:21
12.6 km
Uzice, Stena
arr. 21:22
dep. 21:22
13.3 km
arr. 21:24
dep. 21:24
13.8 km
Uzice, Hotel
arr. 21:26
dep. 21:26
14.6 km
arr. 21:27
dep. 21:27
15.2 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 21:30
dep. 21:30
16.5 km
Uzice, Spomenik
arr. 21:32
dep. 21:32
17 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 21:33
dep. 21:33
17.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 21:34
dep. 21:34
17.7 km
Uzice, Senjak
arr. 21:35
18.4 km

Naselja Gostinica i Uzice su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gostinica je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.